Kızlık zarıyla ilgili.

Bugün bir hışımla sandalyeye oturacakken bir anda dengemi kaybettim sandalyenin köşesine oturuverdim adet olmuştum kan neyin kanı tam anlayamadım. Birden acıdı ayağa fırladım nişanlım çok tutucudur kokuyorum bu şekilde zarıma zarar gelmiş olabilir mi bu kadar kolay mı bunu yırtmak.

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle geçmiş olsun. kızlık zarınıza kesinlikle zarar gelmemiştir diye birşey söyleyemeyiz hanımefendi. fakat bu çok düşük bir ihtimal. hele bir de adet dönemindeyseniz, ayırt etmek çok daha zor. bunu herhangi bir insanın ayırması zor. fakat adetinizin kaçıncı gününde olduğunuz, bu olaydan sonra gelen kanın rengi ve kıvamı yardımcı olabilir. eğer ayırt edebilecek derecede bir fark olmadığını düşünüyorsanız kesinlikle jinekoloji'ye başvurmanızı öneririm. hem siz rahatlarsınız hem de ayrıntılı bilgi alırsınız.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Saldalye senden önce davrandı dersin. Sizinde işiniz zor, onca yıl koru üstüne titre sonra sandalye kızlığını alsın...

0|1
    0|0
  • Bi' şey olmamıştır merak etme.

Hiç olmadı Terziye diktirirsin falan..

0|0
    1|0
  • Bence bişey olmamıştır ama adetinden sonra bir test ettir bence...

0|0
    0|0
  • haline şükret. ya sandalyeye tersken otursaydın !

0|0
    0|0
  • Nişanlına durumu izah etmeyi dene. İyi karşılayacagını umuyorum.

0|0
    0|0
  • Zannetmem ama imkansızda değil zar yapısına bağlı nişanlına durumu anlat ve doktora başvur

0|0
    0|0
  • Belli olmaz ancak kendin göremiyor musun zarının yırtılıp yırtılmadığını?

0|0
    0|0
  • zedelenmiştir hassas oralar biraz dikkat et

0|0
    0|0
  • yok yahu o kadar kolay mı :))) ama anladığım nişanlın seni değil zarını seviyormuş :)))

0|0
    0|0
  • kokuyorum derken? nasıl yani?

0|0
    0|0
  • o kenar üzerindekileri yırtıp içine girdiyse bozulmuşdur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kolayı var adetin bitince doktora git öğren.

0|1
    0|0
  • dalga geçiyor olmalısın...

0|0
    0|0
  • kendin görebilrisin bunu

0|0
    0|0
    • nasıl görcem ki nasıl oluyor

• altına ayna tut görürsün zarını

Yükleniyor...