Birinin lezbiyen olduğunu nasıl anlarım?

soru basit, birinin lezbiyen olduğunu nasıl anlayabilirim?

iki arkadaşım var ki bu ikisi birbirine bir acayip davranıyo, heryerde birlikteler, eğer biriile yalnız olsanız hep diğerinden bahseder ve keşke oda burda olsaydı demekten vazgeçmez vs. ... diğer arkadaşlarımile konutsuk, onlarda benim gibi süpeliler ama malesef sorucak cesaretimiz yok, tıpkı onlarında söyleme cesareti olmadığı gibi. tabi eğer doğruysa. acaba gerçekten aralarında bişeymi var yoksa sadece çok mu ıı arakadaşlar? (birbirin daha 9aydır tanıyolar ama bizin gurubumuzda hızlı samimi olunur ama bukadar değil!)

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Çok samimi olmak illa lezbiyen olmak demekmi, bence çarpıtıyorsunuz çekemiyorsunuz onların samimi olmasını.

0|0
    0|0
    • hyr bu yalnis biz hepimiz cok samimi ve rahatiz ama bunlar biraz fazla abartmis, sadece ben degilim benden baska 3 arkadasim daha benim gibi dusuniyor!

• napıyorlar mesela abartmış derken.

Erkekler Ne Diyor 12

• İyi de bu sizi ne ilgilendirir ki?

Arkadaşlar olduğunuz insanlara soruyor musunuz hiç "Heteroseksüel misiniz?" diye..?

0|0
    0|0
  • Onu anlamanın tek yolu seninde onlar gibi olman lazım.Bi gün tek biriyle beraberken hiç olmadık bir anda elini kalçasına götür çkemeden okşa.Eğer tepki verirse pardon de geç.eğer ses etmiyorsa lezbiyendir.

0|0
    0|0
  • sorarak..

0|0
    0|0
  • Karpuz gibi eline alıp kıçına 2 tokat at anlarsın.

0|0
    0|0
  • 3'lü mü yapacaksınız..

0|0
    0|0
  • sizde lez taklidi yaparak yaklaşın birgün kız kıza ilişkiye girmeye çalışırmış gibi yapın onlar ne yapacak bir bakın hele

0|0
    0|0
  • tavırları erkek gibiyse ve kısa saçlıysa %99 lez. kesin bilgi.

0|0
    0|0
    • birisi kisa sacli zaten, boyu da daha uzun... :|

• ben yanınızda olsam direk sorardım

sende bir kız arkadaşınla onların önünde sarmaş dolaş ol

karşılarında onların davrandığı gibi

bir arkadaşında onların gurubuna katılıp sizin hakkınızda konuşsun

onlar daha sonra kendiliğinden otücektir

0|0
    0|0

• ben lezbiyenim. hemen anlıyorum

1|0
    0|0
  • sormayı dene bence

0|0
    0|0
  • sahte bir hesap aç lezmiş aya yap bakalım ne dicekler :D

0|0
    0|0
  • sana karşı iltifat ediyorsa

oran güzel şurana bayıldım falan diye

istemeden sana dokunuyorsa anlayabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• seni ilgilendirdiğini düşünseler söylerlerdi.

2|3
    0|0
  • Diyelim ki lezbiyenler. Öğrendikten sonra ne yapacaksın? ^^ Dedikodu malzemesi çıksın da ne olursa olsun...

2|0
    0|0
    • hyr tabiki de dedikodu yapmiicaz! o kadarda pardon ama pislik degiliz! biz arkadaslarimiza pislik yapmayiz ve dedikodu da buna dahil!

• İkisinin bir sırrı olması seni deli ediyor, kıskançsın o zaman ^^

• bana kiskanc ve dedikoducu demene hakkin yok

• eğer sen onlardan biriyle samimiysen telfondaki mesajlara bakmaya çalş ee facebook adresi varsa orda ki mesajlara bak takip et o şekilde

0|0
    0|0
  • biriniz öyle davranın yaklaşımları farklı olur herhal :D anlaşılır :D

0|0
    0|0
  • seninki sadece yanlış anlama...bu yazdığını iddia etmen için el ele görmen lazım, ya da birbirleriyle fiziksel olarak çok yakın bir şekilde yakalaman lazım

0|0
    0|0
    • olabilir ben sadece supeliyim, eminim demiyorum

• Kendi hayatı ve özeli sonuçta

1|0
    0|0
  • ee biz sınırları daha çok aşmışız o zaman arkadaşımla. keşke burada olsaydı demek bir ölçut değil. arkadaşımla çok fazla sarılır hatta boğuşuruz biz.

1|0
    0|0
    • bunlar normaldan daha fazla boyle yapiyolar. birisi memlekete gitmisti digeri bizimle havuzdaydi, 1dakikada bir eger o olsa bunu bilirdi, sunu yapardi, onu soylerdi falan filan... digerlerimiz de oyke yapiyor tabi cok yqkin arkadaslariz ama bu kadar degil!

• şakayla karışık beraberken lez misiniz bu ne hal de :/

• onlar belli etmediği sürece lezbiyen olmalarını anlaman mümkün değil canım çünkü insanlar çevre tepkisinden çekindikleri için kendilerini çok saklamayı başarırlar ama ben saklamıyorum ben hem kızlardan hemde erkeklerden hoşlanıyorum çevremdeki herkeste bunu bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...