Kızlık zarı elastikliği

bizim ailedeki yani kızlarınn annem ve ablam elastik çıktı kızlık zarları benimde 15 gün sonra düğünüm var elastik çıkınca kanama olmuyormu çok korkuyorum elastik olmasından ben ve ilk gece korkum hayli fazla dalga geçmezseniz sevinirim acı çokmu oluyor? :S

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle dalga değil de annen ve ablan elastik demişsin ablanı anladım da annen de sana söyledi mi? Dİğer yönüyle sen olmuşsun annen elastik çıktığı halde baban sorun çıkarmamış ablanda da sorun yok sanırım senin eşin de seni tanıyıp seven biriyse sorun olmaz zaten endişe etme. Acı meselesi de korku ve gerginlikle de doğru orantılı öyle acaip bir acı falan meselesi şehir efsanesi. Bazen iğneden hatta çividen çok korkarız göünce ayağımıza batarsayı düşünüp ama batarken bilmeyiz bile. Ok.

0|0
    0|0
    • evet genellikle konuşuyoruz zaten bu konuları sorun yok nişanlımda tanıyor beni biliyor ama korku var içimde hep o beklenti ile büyütüldüğümüz için

• Sorun olmaz gerilme

• Sorun olmaz korkma acımaz bile

Erkekler Ne Diyor 6

• +Askim bakire misin?

-askm smdi bz cölde ilerlydk sonra bzm araba bir frn yap bn arbdn ucup filin hrtumuna bir otr.s.s.s.s

0|0
    3|0
  • çocuk doğurmayla karşılaştırınca fazla acıtmıyordur sanmıyorum

0|0
    0|0
  • bu konuyu nişanlınla konuş ailen böyle bir durjm olduğunu

kanama olmazsa birlikte doktora gidelim gibi bir konuşma yap

geceyi rahat gecir

1|0
    0|0
    • bugün konuşucam

• yok artık bir de doktora gidip kanıt mı versin kız genetiğinden dolayı

• son cümlemi okuduysanız aranızda aşmanız gerekir dr girmek isterse güven sorunu vardır yazdım

• bişey olmaz alet sağlamsa elastik falan dinlemez..

0|0
    0|0
  • imalat hatası gibi görünsede :))) genç kız rüyası gibi bişey :)))

0|0
    1|0
  • Eğer kocan seni iyi gevşetirse hiç bir acıma falan olmaz. Çokta hoşuna gider. ben ilk gece 7 kere ilişkiye giren kız biliyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Canım kızlık zarının biçok çeşidi var ve bazıları gerçekten çok fazla acı verıyor. Ilk gecende hem acı çekmemek hem de kocanı mutsuz etmek ıstemıyosan doktora gıdıp baktırmalısın. Eğer kızlık zarın sana acı vericek türdense doktor alıcaktır zaten

0|0
    0|0
  • kan mı görmek istiyorsun anlamadım

0|0
    0|0
  • doktora git bence bir rapor almalısın

0|0
    1|0
    • Neden ki :S

Kızlık zarımın esnek olup olmadığını henüz bilmiyorum bile ayrıca her esnek rapor almıyor

• genetiksel olabilir , bayan jin. görün rapounu al anlatsın sana

• sen annene; anne kızlığın lastikmiydi mi dedin?bn böyle konuları kimseyle konuşamamda :D hem kan gelmesi şartmı?eşine dersin benimki esnek diye ya da ikiniz doktora gidin yanında dursun oda doktor söyler esnekmi falan diye.

0|0
    1|0
    • hayır kızlığın elastikmiydi demedim konu konuyu açıldı bahsi geçti

• İnan bilmiyorum ama o konuda kafamda büyük ihtimal doğum kontrol olacaktır :S ilk gece sonuçta başka korunma yolları olmaz

• aynen aman bnde evlenirsem istemem ilk ay adam gibi evliliğimi yaşayıp 1 yıl sonra bana göre tabi.bncede sen sağlık ocağına git eşinle korunun..

• Hiç kız yorum yapmamış. Hep erkekler ne çok vajinası olan erkek varmış be :D

1|0
    0|0
    • haha aynen aslında bu tecrübeyi yaşayan kızlar cevaplasa daha iyi olurdu :/

Yükleniyor...