Çantanızı taşıyan erkek arkadaşlarınız var mı veya hiç oldu mu?

Sorum ortada.

Yeni erkek arkadaşım bana inanılmaz fazla ilgi gösteriyor. Ben kendimi eski devir kadını gibi zaten ağırdan satan biriyim erkeklere hiç ne teklifim nede yüz vermişliğim olmuşdur (burnum kalkık değil, ben eski devirin adetini seven biriyim kız erkeğin peşinden koşmaz ve bayan üyeler kızmasın bana).

İlgiyi severim ama erkeğe (lütfen erkek arkadaşlar kızmasın şimdi :)) haddinden fazla yüz vermem.

Erkek arkadaşım sokakta yürürken hep çantamı alır taşır (HAYIR GAY değil!)

Otobüslerde kızlar erkeklerin omzuna yaslanır ve yaklaşırken o yaklaşır.

Siz erkeğin bayan çantasını taşırken görseniz ne düşünürsünüz?

Kendiniz taşır mısınız?

0|0
12|11

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun olmaz taşırım gerektiği zaman hiç bir mahsuru yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• o an ihtiyacı varsa, çantasınıda taşırım alır sırtımda da taşırım o ayrı da sen zor kadın olarak algılanmayı seviyosun galiba biraz. mesela, inanılmaz ilgi gösteriyor diyosun, o kadar soğuk davranırsan, ağırdan satarsan ya da ne biliyim nası tanımlıyosan artık karakterini, o şekilde davranırsan adam da nesi var acaba bunun diye düştükçe düşer üstüne tabi normal.

0|0
    0|0
    • ben zor biriyim ama hayatda kolay değil :)

yeri gelir ilgi gösteririm soğuk değilim süprizler yapmasını severim mesela

ben ama eski örf adetleri severim işte o kadar :D

• ehh ona yakın hahaha :) dövmeye gelince kahverengi kuşağım var :P

• senden korkulur evet, erkek arkadaşın taşır tabi çantanı, belli yani adam hizmette kusur etmek istemiyo, noolur noolmaz sakata gelmiyelim hesabı :))

• Alışverişe gittiğimiz zamanlarda poşetleri taşırım zaten ama ara sıra çantasını da taşımışlığım olmuştur, zorunluluk durumlarında taşıyacağım tabii, sorun olmamıştır hiç bir zaman...

1|0
    0|0
  • en ayar oldugum harekettir genelde taşıtmak isterler salak salak biri ilgilensin mi istiyorlar ne exzik işte ya yazık bunlara ...

0|0
    0|0
    • ben zorla vermiyorum kendi teklif ediyor yazıkmış :)))

• yo faydalanma değil seviyorum beyefendiyi ama en azından benide sevdiğini anlıyorum garibimin :D

• öyle anlaşımaz hanfendi çocugu daha fazla ezdirme ayar oldum sana bak...

• seni seviyor bende taşıdım eskiden

0|0
    0|0
  • Taşırım

0|0
    0|0
  • eski kız arkadaşım burda olsaydı olumlu cevap verirdi.

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • ben taşırım hiç problem değil

0|0
    0|0
  • Alışveriş poşetlerini taşıyorum. Şahsi çantası ondadır. Bi zahmet onu da kendisi taşısın yaa =(

0|0
    0|0
  • ben herzaman taşırım kız arkadaşımın çantasını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Alışveriş esnasında belki bir kaç dakikalığına vermişimdir çantamı ..Ama onun dışında elimdeki poşetleri veya diğer çantaları alıp taşımışlıkları çoktur .. Şahsi çantamı genelde vermem ...

0|0
    0|0
  • benimkide şikayetçi bu durumdan ama bi bahane atıp aşkm 1 dk tutarmısın diyip oda unutuyor ztn bi müddet taşıyor öyle :D

1|0
    0|0
  • her zaman taşıtmam ama ağırsa yorgunsan taşırlar. ama her seferinde taşımasını istemem neden taşısın ki

0|0
    0|0
  • hepsi taşıdı :) oleyy :)

1|0
    0|0
  • Evet taşımıştır arada sana daha çok yakıştı derdim

1|0
    0|0
  • evet eski sevgilim taşırdır yeni tanıştığım biride taşıyor valla kendileri teklif ediyor ama :)

0|0
    0|0
  • hayır asla taşıttırmam asla o çantayı ben alıyorsam ben taşımalıyım bısey bakarken fılan hayatım tutsana ıkı dakıka derım ama hıç oyle çantanı tasıyayım dıyecek bır sevgılım olmadı cunku buna ben ızın vermedım

0|0
    0|0
  • Oldu. Ne var ki çanta taşımakta. Zaten kapris yapmak için taşıttırmam kimseye çantamı. Yorulmuşumdur, ağır gelmiştir vs.

0|0
    0|0
    • kapris değil ki güzel rosa kendi teklif ediyor bende eminmisin diye soruyorum oda ver tabi diye ısrar ediyor bende veriyorum napayım :)))

• E ne güzel işte :) Kapris derken ben kendimden bahsettim yannış anlama :(

• Alışverişte ürünlere bakarken/denerken çantamı tutmasını rica ederim ve tutar, bunun yanısıra kızlardan biri kucağımdaysa eşim çantamı taşımayı kendisi ister. Bunların dışında, çantamı taşımasını istemem.

0|0
    0|0
  • birine yük olmak beni rahatsız ediyo. mümkün olduğunca kendi işimi kendim yaparım.

0|0
    0|0
  • ben öyle görünce kız arkadaşına çok ddeğer verdiğini düşünüyorum..öyle bir sevgilim olmadı hiç..

0|0
    0|0
  • oldu sanırım. kol çantamı da, valizimi de taşımıştır arkadaşlarım, ama ihtiyacım olduğundan. durduk yere vermem yani çantamı kimseye.

0|0
    1|0
Yükleniyor...