Erken boşalmanın nedenleri ve tedavisi nedir?

Erken boşalmanın nedenleri nelerdir ve kesin tedavisi var mıdır?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu konuda sanırım dün bir yazı yazmıstım bir kızın sorusuna.

Erken bosalma yüzde 90 oranında psikolojik kokenli. Fiziksel bir rahatsıztan cok erkegin kaygı düzeyiyle ilgili. Erken yasta masturbasyonla baslayan sürec direk erkegin bosalmasına yonelik bir cinsel hayat getiriyor. Derken ergenlikte karsına cıkan kizla sevisirken erken bosaliyorsun aynı refleksle. Sonrasında da artık "aman erken bosalmayayım " kaygısıyla sevisiyorsun. Bu kaygı da tam tersi daha erken bosalmaya yol acabiliyor.

Gelelim iyi habere. Seks hayatın ilerleyip tecrübe kazandıkca erken bosalmamayı ogreniyorsun. cünkü artık dogal hale geliyor bu. hatta sevistigin kızlar, hadi artık ne olursun bosal ben bosaldım demeye basliyorlar. inanmayacaksın ama oyle. Olay kafada yani. Ufak alıstırmalar yapmak lazım sevisme sırasında, kendini tutmak kontrol etmek ve kesinlikle kaygı duymamak. anlayıslı bir kız arkadasla asamayacagın bir sey yok. dert edilmemesi gerekir , yeter ki kaygı cıkarip atılsin kafadan. Alkol ile rahatlamak iyi bir baslangıc olabilir. Rahat olmak , kimseye bir sey ispatlama zorunlulguyla sevismemek işin sihirli noktası. sonrasında zaten hızla degistigini ve uzun sevismelerin adamı oldugunu goreceksin saskırarak:))

0|0
    0|0
    • ben bu durumları genelde ilişki öncesi antidepresan ilaçlar alarak süreyi uzatıyorum ama artık kalcı bir çözüm lazım

• belli bir süre sonra da o alışkanlık sıkılmaya bırakıyor kendini. Bu sefer de hiç sevişesi gelmiyor insanın.

• Biz ona ten'in eksimesi diyoruz. abi kardeş gibi olabiliyorsun eğer çok uzun ilişkiler yaşayınca. kadınlar da "ah basım ağrıyor bu gece olmaz" diyorlar. Erkekler de yanlarındaki sevgililerinden cinsel heyecan duymayıp başka kadınları hayal ediyorlar. Garip ama gerçek.

Kızlar Ne Diyor 2

• bildiğim kadarıyla buna mast sebep oluyordur. işin uzmanı bir doktora görünüp tedavi olursan hem senin hem partnerinin keyfi kaçmamış olur.

0|0
    0|0
  • Tut bırakma :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Tamamıyla psikolojik. Aklınızı o anda başka şeylere verin. Başka başka şeyler düşünün ve en önemlisi meseleyi o kadar büyütmeyin.

0|0
    0|0
    • masa üzerinde gezen bir kirpiyi düşünüyormuş mickey rouke 9.5 hafta filminde çekimler sırasında. işe yarıyor diyordu))))

• masturbasyonla alakalı olabilir

0|0
    0|0
  • Sex zaten boşalmak için yapılmıyormu? Ha erken ha geç :P

0|0
    0|0
Yükleniyor...