Sorum her iki cinse...

iyi günler öncelikle sorum şu:erkekler iktidarsız olsanız bayanlar frijit olsanız ne yaparsınız çok üzülürmüydünüz mesela benim erkeklik hormonları taban yaptı kuş ne ötüyor ne de tükürüyor:D benim gibi tepki vereniniz olurmuydu.cevaplar için şimdiden teşekkürler

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bu her iki cins içinde öncelikle bir sağlık sorunu ve psikolojik sonuçları elbette olacaktır. Yaşlı insanlar bu durumu fazla sorun etmeyip vücudun yaşlanıp, bazı özelliklerini yitirmesi olarak düşünüp daha doğal daha normal karşılarlar. Gençler içinse sağlıklı bir cinsel yaşam gerekmektedir. Erkekler için bu kışkırtılmış bir erkeklik olgusuyla yetiştirildikleri için cinsel sorunun ötesinde bir sorun haline gelir ve içine kapanma ya da tam tersi saldırganlaşma şekline dönüşür. Kadınlar ise bastırılmış kadınlıkları ile yetiştirildiklerinden bu durumu hatta bir erdemmiş gibi algılayabilirler. Ancak hayatı paylaşan eşler için cinselliği paylaşamamak ya da isteksizce paylaşıyor olmak çok ciddi sıkıntılara yol açar ve ilişkinin temel sorunu haline gelebilir. Nasıl sürekli ağrısı olan bir insan hekime gidiyorsa bu durumdaki eşler de mutlaka hekime gitmeli sağlık sorunlarına çözüm aramalıdır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• o şartlarda heralde üzülmezdim. istemiyorsan yapmadığın için üzülmezsin. o zaman hiçbir erkekle birlikte olmazdım, sadece arkadaşlık ederdim. yalnız takılırdım. belki de daha iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • beni anlatmışsın :D nişanlıyım seneye mayısta düğünüm var ve firijitim öpüşürken bile birşey hissetmiyorum nişanlımı da çok seviyorum o yüzden bir arkadaşımın yardımıyla psikolojik destek almaya başladık.

üzülme konusuna gelince yalnız olsaydım eğer üzülmezdim ama şu anda nişanlıyım ve beni deliler gibi seven bir nişanlım var bunu ona yaşatmaya hakkım yok en başta

0|0
    0|0
  • zaten frijit gibiyim hiç isteğim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• fena bir durum ya düşmanıma vermesin denir ya:)

0|0
    0|0
    • yok be iyi bişey aslında:)

• neresi iyi kuş çalışmadı mı bir şey olmaz ki:)

• ee doğru diyon bişi olmaz işte:)

• bide şu açıdan süşün ben bu aralar tavan yapmış durumdayım ama kız arkadaşım aşırı derecede soğuk, yatakta açmış öylece duruyor hiç bir şey hissetmiyor bendeki ruh halini düşün :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...