Kuzenim gay mı yardım

Arkadaşlar 17 yaşında bir kuzenim var gelip kalıyor bizde küçüklüğünedene beri yanımda abısı gıbıyım yanı cana yakın bir çocuk ama bazen fark edıyorum boyle elıme falan ellemeye calısıyor mesela geçen dedım laptop ısınmı baksana altına bakarken elıme falan degıyor tuhaf hareketler yapıyor sizce benmı yanlış anlıyorum yoksa bişeylıkmı var cocuga kalkıp soramıyorum

Güncellemeler:
Arkadaşlar elbette bıkere elı değdi diye sormuyorum burda her fırsatta el teması yapmaya calısıyor

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle çok yakınsanız o çocuğu kurtar o bataktan çünkü o yaşlarda herşey yeni keşfedilir tabi bazıları o yaşta bunları geçmiştir hemen atlamasın onlar her neyse vucut daha yeni tanınıyodur veya çok önceden bazı uzullar tanınıp videolar o kadar çok izlenmiştirki kendinde karşı cinsle ilgili bir tık ilerleme olmadığından kişilikte kayma sezilebilir farklı noktaları keşfetmeye çalışıp farklı cinse ilgi duyabilir tabi bu doğuştan gelen hormonal birşeyde olabilir ama sana bir önerim var cocugun yasıda yaklasmıs sen formayı giydiysen sen giymediysen dahi o çocuğu öyle bir atraksiyona sok ama tam sokmadan önce bir ricada bulun kuzenine birşeyler öğretsin kadın

ve çıkışta neler oldugunu öğren baktın gene sonuç yok hormonaldir doğal karşılamaya çalış

0|1
    0|0
    • Beklediğim cevap buydu eyvallah paşa

• iyi inş bir yardımım dokunmustur kuzeninde sanslı bu arada normalde cogu yorumda sana suç atılmış veya dalga geçilmiş ama günümüzde yakınındakilerin böyle sorunlarıyla ilgilenen pek insan yok

• Sorma ya bısey soruyoruz cocugu sevıyorum bıldıgın kardeşım bırı homofobık dıor bırı bısey dıor çocuk ılerde boyle bişey olursa kötü olur

Kızlar Ne Diyor 6

• Ya şimdi bir kere bunu zaten direk olarak soramazsın bu aşikar. Fakat arada bir güzel kızlar veya yakışıklı modellerin fotoğraflarını göster hangi taraf ağır basıyorsa ona göre anlayabilirsin. Böyle bir durum söz konusu ise onun ile konuşmalısın. O zaman sınırlarını bilir ve aşmaz.

0|0
    0|0
  • seninle konuşurken kadınsı hareketleri var mı? mesela kırıtarak saçlarını geriye atarken başını geriye doğru hani banu alkan tarzı savurur mu? yürürken bacaklar birbirine dolanıcak gibi küçük adımlar atar mı? Konuşurken kelimeleri uzatır mı? dikkat et bunlara :D

0|0
    0|0
  • soruyu güncelledin sinir oldum hala homofobiksin :P

0|0
    0|0
    • Homofobik i açarmısın biraz :D

• zekanız bu kadar tartışmaya izin veriyor işte hemen çirkinleşiyorsunuz

• aynı şey ne fark eder hanı noldu senın eşitliğin babanın hakkı yokmu

• homofobiksin :)

0|0
    0|0
  • Değildir yahu.

0|1
    0|0
  • Onu kendisinie sor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• empati kurunca olabilir diyesim geliyo. yine de kesin bir durum yok gay olup olmadığına dair. bilemicem.

0|0
    0|0
  • sorun onda değil sende. homofobiksin.

2|0
    0|0
  • Bellimi olur dünya hali uzak dur sen :D

0|0
    0|0
  • olum çocugun bir eli deydi die gay edersin vay senin haline için bu kadar fesat olmasın :D

1|0
    0|0
  • homofobiksin

1|0
    0|0
  • saygı duymak lazım dedimde yanlış anlamayın kuzeni ben değilim ;)

0|0
    0|0
  • ona sor

0|0
    0|0
  • tuhaf haraketleri ne olarak algılayalım afedersin elleme dayamasa olabilir :) saygı duymak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...