Utanıyorum artık ne yapsam sizce?

bu yaşıma gelmişim daha cinsellik yaşamadım bide almanyada oturuorum burda arkadaslarım yabancı diyorum onlara gülüyolar ne yapsam bilmiyorum ailem biraz dindar ben olmasamda onlari dinliyorum ama ayıpmı bakire olmak hiç sevgili sahipi olmamak..benden kücük kizlarin sevgilisi var cocukalri var ben hala evlilik bekliyorumki yaşaym bunlari sizce doğrumuyapıyorum

3|0
6|30

En İyi Erkek Görüşü

• biz erkek olduğumuz halde yaşımız 26 biz yaşamadık ne oluyo yani? ya bak sen bırak o alman domuzlarını tertemiz müslüman türk gençleri var onlardan bulursun bir tane. sen boşver. allah koruyo işte namusunu. en doğrusunu yapıyosun. almanyada olsam tanışmak isterdim valla :)

1|0
    1|1
    • O son cumleyi demesen iyi niyetinden supe etmezdim ama iste batirdin

• saçmalama benim kız arkadaşım var ztn be. orda olsam dedim bn ne alakası var?

Erkekler Ne Diyor 29

• ne diye utanirsin ki?

onlar senden örnek alsınlar bence en iyisini yapıyorsun boşver takma böyle şeyleri eşine sakla.

hem diyelim sevgilin oldu ve sen onu mutlu etmek için herşey yaptın sonra bir bakmişin çekip gitmiş bakiren de gitti sonrası üzül hep, sevgili hiç arama Arıcak olursan evliliği arayan kişiyi ara!

bende almanya da yaşıyorum bilirim ben Almanlar hiç kafaya takmaya bile değmez bence!

0|0
    0|0
  • Güzelim almanların değer yargılarıyla bizlerinki çok farklı. Hele ki dindar bir ailen olduğunu söylüyorsun. Ama hayat senin hayatın etrafındaki insanların ne düşündüğünden ziyade senin nasıl mutlu olduğun önemli. Tabiki senin yaşına gelmiş bir kızın sevgilisinin olması, onunla elele gezmesi, sarılıp öpüşmesi çok güzel ve doğru bir şey. Eğer içinden bunları yapmak geliyorsa kendini kısıtlama derim. Karşına doğru olduğuna inandığın bir erkek çıktığında hayatın güzelliklerini yaşa onunla. Eğer bahsettiğin cinsellik ise pişman olmayacak bunu da yaşamak hakkın.

0|0
    0|0
  • Yasamak istiyorsan yasa, kimsenin dusunceleri ile yasamak zorunda degilsin. Ailen bile olsa. 24 yasinda olup hadi cinsellik neysede flort olarak bile tecrubesiz olman cok yanlış bence. Bir iliskide agirligini koymayi bilmelisin. Ewlilik sadece evin laf dinleyen kadını olarak devam eder .. kadin dedigin esine kur yapmayi lafini gecirmeyi yeri gelince disi yeri gelince kaplan olmayi bilecek.. ki ben cinsel acidanda tecrübeli olmani tavsiye ederim.. tabi tamamen sana kalmış :)

0|0
    0|0
    • iide senin gibi düşünen çok az erkek vardr

• Ks de belki ewt. Ama bilmem kac yuz tane arkadasimin icinde benim gibi dusunmeyen en fazla % 20 cikar. Bu zamanda gelipte hala namusu bekarette arayan adamla zaten isin olmasin benim gozumde.tamamen kisinin kendini gelistirmesi zamanin getirilerini gorup buna gore yasamasi ile alakali bisey. Bunlara gicik olan sayan soven cok kisi var ks de ama gercekte durum bu kadar vahim degil.ailen bu kisileri sever belki ama önemli olan senin bu zihniyetteki biriyle ilerde ne kadar mutlu olacagin.

• en doğrusunu yapıyosun kardeşim sakın uyma sen o çevredekilere

1|0
    0|1
  • aslında sen bir şey yapmıyorsun,

sadece kısmetsiz birisin o kadar..

yapacak bir şey yok bence..geçmişi de unut derim..

yaşam şeklini değiştir..çalışmıyorsan kendine iş ayarla..çalışıyorsan boş vakitlerinde gidebileceğin sosyal kurlar ayarla..havuza,spor salonlarına git..makyaj yap.azıcık dekolteli giyin.

sonuçta erkeklerde senin varlığından haberdar olsunlar...

0|0
    0|0
    • okuyorum çalısıyorum spora ve havuza gidiyorum makyajda yapıyorum ama dekolte giymiyorum zaten bu gittiğim yerlerde hep yabancilar var

• olsun ..zamanla alışırsın..bence azıcık da seksi giyin..fiziğini ön plana çıkart..

• sen sevgili ile seks partnerini karıştırıyorsun galiba, sevgili başkadır seks parneri başkadır, bazen ikisi aynı kişi olabilir ama sonuç olarak senin aradın ne ona karar ver seks için birini mi arıyorsun sevgilin olsun da mutlu ol mu istiyorsun?

0|0
    0|1
    • zaten cinselliği herhangi birile yasamam

• tamam ama bununla ilgili ne olursa olsun utanmanı gerektiren bir durum yok, çünkü cinsellik yaşamamış olmak utanç verici bir durum değil. o zaman benim de kafama takıp utanacağım bir çok konu olması gerekirdi ama ben bunlarla barışık yaşıyorum ve keyfime bakıyorum.

• Hayat sadece itibar için oynanan bir kumar değil. Bana göre doğru yol dürüstlükten geçer yanlış yol ise hataların bizzat kendisidir. Senin yolun doğru/yanlış bilemem ama önemli olan senin ne istediğindir.

0|1
    0|0
  • kendini nasıl huzurlu hissediyorsa öyle ol.

0|1
    0|0
  • Nerdeyse artik cinsellik yasamayana kötü gözle bakiliyor

Cokmu merak ediyorsun cinsellik nasil bisey

0|0
    0|0
    • evt ve zamana ayak uydurmak istiyorum etrafmdakilerde benm gibi olsa bukadar takmazdm

• O zmn beni bul hollanda almanya arasi fazla uzak degil ;)

• Yanlızların en iyi dostu elizabeth ile arkadaş ol :)

0|0
    0|0
  • Senin yolun doğru. Bırak o inançsız ecnebilerin laflarını. Takılma.

0|2
    0|1
  • sürüden ayrılanı kurt kapar demişler...

0|0
    0|0
  • doğru yapıyorsun.

0|0
    0|0
  • 30 yaşında bakire kızlar var normal bir durumdasın yani sevebileceğin bir erkek çıktığında kendiliğinden gelişecektir olaylar ;)

0|0
    0|0
    • o yaşa kadar bakire kalsam ondan sonra zaten istemem :)

• kısmettir öyle deme kalırsın ben mesela senden az büyüğüm bu zamana kadar sadece eski eşişmle birlikte oldum

• en güzeli cinselliği evlenince tat daha zevk alırsın

1|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun ama keşke yapmasan :P bizim işimize gelir...

0|0
    0|0
  • seni yoldan çıkarmalarına izin verme...

0|0
    0|0
  • Saçma sapan düşüncelere kapilma dogru yoldasin sen.

0|1
    0|1
  • Bence güzel birşey. Bu şekilde kal derim sana. Bende aynı düşüncede bekliyorum.

0|1
    0|1
    • ya boşuna bekliyosam

• Emin boşuna değil. Evlilik öncesi bazı şeyleri yaşarsan evlilikte sana mantıksız gelir ve tad vermez. Herşey yerli yerinde ve zamanında güzeldir.

• evlen yaşa doğru yapıosun flört yaşayabilirsin ama dozunu kaçırma

0|0
    0|0
    • flört yasarken dozunu kaçiran cok oluyor

• duygularının kontrolüne verirsen kendini evet ipin ucu kaçabilir

• kaç yaşındasınki

0|0
    0|0
  • Doğru yapiyosun bnce mastürbasyon falan yaparak kendini rahatlatmaya çalış

0|0
    0|0
  • bakma sen onlara doğru yoldasın,sıkma canını

0|0
    0|1
    • ama 24üm

• bu yasta nasıl sevgilin olmaz diyo insanlar

• ne bakıyorsun ki onlara,karsına doğru insan çıkmamıs olabilir onu bekliyorsun ve bekleyeceksin de taa ki emin olana kadar.Sevmedigin biriyle birlikte olma

• acele etme aklına yatan biriyle evlenirsin olur biter takma kafana ama almanyadaki türklerin çoğu şehir görmeden almanyaya göç ettiler hala cahil kaldılar hala orda köylerini yaşatıyorlar yazık ama yapacakta bişey yok ...

0|0
    0|0
  • benim 4-5 tane yabancı sevgilim oldu bitanesi 17 yaşındaydı 3 erkekle yatmış 14 yaşında bakireligini bozdurmuş yabancılarda bu gayet normal bişey sevgilileriyle yatıyorlar falan .. burdada öpüşmek falan normalleşti artık analdan oraldan yapıyorlar bakire olmuyolarda noluyor sanki ? ben dha önce hiç cinsellik yaşamadım ellerini bile tutmadım evlenceksem senin gibi biriyle evleneyim zaten cocuklarımın annesi ömrümü geçirecegim bir kız böyle olsun utanılacak bişey değil kendileri yaptıkları için marifet gibi anlatıyorlar .. ve ona kalırsa 60 yaşında bakire tanıdık bile var yani bnu da söyleyebilirim :) sürekli cinsellik erkek düşünme bu seni etkiler

0|0
    0|0
    • 4-5 sevgln oldu ve ellerini bile tutmadın ölemi?

• bilmem bakire değildi diyosun ondan sordum

• sordum sadece , 3 kişi falan diyincede zaten konusmadım tekrar prensiplerim var türk olan sevgililerimde oldu ama eşimle yaşamak istiyorum , şimdi kaç kız kaldı kimsenin elini tutmamış falan karşıma 2-3 kişiyle bile öpüşmüş biri olsa yapamıyorum kızdan soguyorum napayım ?

• Sevgilin oldu diye illa bakireliğini vermek zorunda degilsin.

evlenmeden de sakın bakireliğini verme. hatta öpüşme bile.

nerdeyse tüm erkekler bakire kız ister. ne kadar kızla da yatsa kalksa, evlencegim kız temiz olsun ister, sana tavsiyem.

sevgili olup da illa öpüşülcek diye birşey yok. mesela ben, sevgilim olup da elinin bile tutmadıgım kızlar oldu. illa sevgili istiyorsan, seninle oluruz, elini bile tutmam, ama birbirimizi çok iyi tanırız, olabilcek gibiyse evleniriz.

0|0
    0|0
  • git bir cocuk bul ilişkiye gir sonra benimle evlenmelisin de evlenmesse mahkemeye ver oda olmadı cocuğum olucak dersin :D

0|0
    0|1
    • 3 gün sonrada boşasin zorla evlendk diye dmi :)

• sen dalga geçiosun ama

• geçmiyorum

• aynı şeyler bende de var tıpa tıp aynı

0|0
    0|1
    • erkeklerde böle oldunu bilmiodum

• Nesi zor yahu ? Herkes ewlilik oncesi ilişkiye intihar gözüyle bakmıyor:)

• nerden bulucaz biliyorsan tanıştır beni

• doğru yoldasın devam et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• hayır canım ayıp değil. Doğru mu yanlış mı yaptığın olayına gelince yanlış yaptığın1 şey yok. lakin cinsellik yaşamak istiyorsan; ailen de dindar ise kendi ayakların üzerinde durabilen ve ailene bağımlılığın olmayan 1i olsan daha iyi olur. Ailenle iç içe olmandan dolayı yaşadığın cinsellikten 1 zarar görürsen bu ailen ile ilişkilerini de etkiler sen çok zor durumda kalırsın.

0|2
    0|0
  • sevgilin olması duygularının doyrulması başkaaa seks yapmak başka. Karıştırma bence. Sevgi ihtiyacı sendeki. İlerde olur acele etme.

0|0
    0|0
  • git bozdur kendini rahatla

0|0
    3|4
  • yapmak istiyorsan sorun yok

0|0
    0|0
  • bence o duyguları yaşamadan evlenme evlendikten sonra gözün dışarı kayar başkasında merak edersin ilişki yaşama ama öpüş koklaş küçük ellememeler yaşa yani

0|0
    1|1
  • boşver yaşama

0|0
    0|0
Yükleniyor...