İlk ilişkinizi unutabildiniz mi?

insan ilk birlikte olduğu insanı unutmazmış. böyle bi şey var mıdır? varsa ilki, sonu olmayanlara soruyorum ikinciyleyken hala ilkini düşünür müsünüz. madem unutulmayacak o zaman bakire olmayan kızı kim ne yapsın?

Güncellemeler:
bu durumu yasamayıp cevap verenlerede tesekkur ediyorum ama yasaynların ne dusundugunu merak ediyorum. varsa oyle birileri cevaplarsa sevinirim

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• hayat yaşanılanları elbetteki unutturur desekte yalnış olur..sadece rafa kaldırır gerek duyulduğunda hatırlanarak kimi zaman efkarlanılır kimi zaman duygu seline kapılınır kimi zaman mutlu olur insan..ilk ilişkide böyle birşey yoksa bir zar parçasının bir değeri olduğundan değil ilk ilişkiyi nasıl yaşayıp nasıl iz bıraktığına bağlı..

0|0
    0|0
    • sen yasadınmı boyle bişey? nasıl bi iz bıraktı yasadıysan

• cok sık giremiyorum bu aralar. seni ekleyecegim

Kızlar Ne Diyor 10

• İnsan kız ya da erkek, ayrılsada aşkı bitmediğse unutmaz. Cinselliğin o kadar etkin olacağını sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • gecmise mazi derler

0|0
    0|0
  • şimdi sen söylemesen hatırlamıyordum bile

0|0
    0|0
  • zerre kadar aklımda bile değil .)))

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorum sarhoştum

0|0
    0|1
  • Unutmadım da ne alakası var ''bakire olmayan kızı kim ne yapsın'' demişsin. Ben beni ilk dudağımdan öpen ilk okul arkadaşımı da unutmadım. O zaman ''bir kızın en güzel çeyizi öpülmemiş dudaklarıdır'' sözüne mi uyalım. Hayret bişi.

0|1
    0|0
  • ilk ilişki önemli değildir..sevmediğiyle evlenmek zorunda kalan kızları düşün..eşlerini çokmu seviyorlar...kişi kimi severek beraber olduysa o kişi en önemlidir...

0|0
    0|0
  • unutmadım, cunku her sabah arar halen.. ve halen birlikteyiz...

1|0
    0|0
  • unutmuş da sayılmam,unutmadım da değil.

0|0
    0|0
  • hayır unutulmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• unutamadım ağzım yüzüm kuku sıvısı olmuştu, işimiz bittikten sonra yatakta keyif kısmına gelince ''aşkım ya yüzünü yıka'' demişti ben de böyle bakmıştım tabi -_-

0|0
    0|0
  • her daim aklında bulundurmaz ama ilkini değil hiçbirisini unutamaz...

0|0
    0|0
  • İlk lisede bir kiz arkadasimla birlikte olmustum ve cok guzeldi ilkdefa bir kizin icine bosaldim bazen dusunup ne yaptimki diyorum ya hamile kalsaydi.

0|0
    0|0
  • Giden gider, takmam.

Herkes, kendi yeni rengi ile gelir..

0|0
    0|0
  • biz hala gorusuyoruz. Ama önemi kalmadı tabiki...

0|0
    0|0
  • yok unuttum ben :) bana tam bir mal muamelesi yapti kiz. deli oldum. sanki kendisi kirk yildir giriyor iliskiye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...