Cinsiyet değişimi için bu kadar acı ve bu kadar sıkıntı çekilir mi?

bu soruyu sorayım mı sormayayım mı diye çok düşündüm ve sormaya karar verdim link teki video pek o kadar da iç acıcı değil ve kimsenin tercihlerini sorgulamak ta hakkım değil ama sormadan da cevapları bulmayız bir cinsiyet değiştirmek için bu kadar acı ve bu kadar sıkıntı çekilir mi bunu merak ediyorum ve soru siline bilirde ama sormak istiyorum yani cevap verirseniz sevinirim ama ciddi cevaplar olsun dalga geçmek amacı ilde olmasın ki ben gay ya da cinsiyet değiştirmek istemiyorum sadece bu kadar acı çekilir mi diyorum bu kişileri de yargılamak hakkımız değil o yüzden cevapları kırıcı vermeyin birde not video pek iç acıcı bir video değil o yüzden sıkıntısı olanları anlarım site yönetiminin de silme ihtimali var

link

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• ameliyat o kadar zorlu ki düşünün insanlar neleri göze alıyor. o yüzden cinsiyet değiştirenlere saygı duyulmalı. bende neden erkek doğmadım desem de hergün vücudumla barışığım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sonuna kadar izledim valla doktorlar neler başarıyorlar bir kez daha hayret ettim aynı vajina olmuş yaa.. bu konudaki fikrimi soracak olursan da herkesin kendi tercihi saygı duyulmalı ve cinsiyet değiştirenler toplumdan dışlanmamalı

0|0
    0|0
  • Allahın verdiği beden emanet beğenmemek çok günah ayrıca günah çünkü bir çok kavim böyle şeyler yaptığı için helak oldu insanın yaradılışı bir kadın ve erkeğin evlenip üremesi diğer dediğin şeyle verilen emri yerine getiremez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Acı olmadan güzellik olmuyor işte.

0|0
    0|1
  • Çüş ya, ne gerek var arkadaş böyle şeylere .s

0|0
    0|0
  • ohaa laannn :S

0|0
    0|0