Gebelik testi nereden alınır?

Merhaba.Tüm gün midem bulaniyor, göğüşlerim ağriyor, aşırı yorgunum, başım ve karnım ağriyor ve çok duygusalım.Doğum kontrol hapı aldığıma rağmen, hamile olduğumdan korkuyorum. Sanırım ki boşuna stres yapiyorum ve hasta olmuşumdur, ama yinede bu şüpheyi aklımdan çıkartmak için ve emin olmak için gebelik testi yapmak istiyorum.Bu evde uygulanan gebelik testler nerede alınır? Markalar arasında fark var mı yoksa hepsi aynı derece'de güvenilir mi?Teşekkür ederim şimdiden.

Güncellemeler:
Arkadaşlar ben Türkiyede doğmadım Türkiyede büyümedim :) 1 sene oldu buraya geleli.
Benim doğduğum büyüdüğüm yerde süpermarketlerde ve kozmetik mağazalardada satılır.
Eczaneyi bende biliyorum herhalde, başka yerlerdede satılır mı onu öğrenmek istedim.
Bilip bilmeden dalga geçmeyin lütfen.

Cevabın Var mı?

0/2000 characters

En İyi Cevap

• Manavdan alabilirsin ama bu saatte bulamazsın en iyisi taksiciler... Onlarda da bulunur.

• Yok yok. Ben senin haline güleyim.
      Şu soruyu git ilkokulda okuyan bir çocuğa sor o dahi cevap bulurken senin bu cevabı bilememen bu soruyu trajikomik hale getiriyor.

• Dur gülim.. Ha ha ha :)

Erkekler Ne Diyor 13

• seninki psikolik canm :)

• doğum kontrol hapı alıp hamile olduğundan şüphe etmek ? bence paranoya içerisindesin .

• Eczane

• eczanelerde

• Hapı unutmadıysan bir kere bile olsa sorun olmaz sanırım.Benim bildiğim eczanelerde ama olabilir belki başka yerlerde de.

• eczane yada sağlık ocağı dışında bulman biraz zor...

• sağlık ocağından da alabilirsin

• Eczaneden elbette

• Eczanelerde satılıyor.Marka olarak bilmiyorum ama sonuçları doğru çıkıyor genelde...

• Burada da dalgaya alan çok tip var bozma moralini.. Ama benim bildiğim kadarıyla bu sadece eczanede satılıyor..

• geçmiş olsun bir an evvel iyileşmen dileğiyle fazla zorlamayın bide :)

• kaç gün önce ilişkide bulundun ?

• eczaneye git.
      gebelik testi istediğini söyle.
      İdrar ile %99'a varan bir netlikle öğrene bilirsiniz.

• Dini nikah yaptık ve beraber yaşiyoruz, yani sık ilişkiye giriyoruz.
      Ama öğrenci olduğumuz için, bu eğer doğruysa, çok kötu bir haber.

• Eczaneden temin edebilirsin. ;)

Kızlar Ne Diyor 12

• eczane de:)

• eczaneden alabilirsin.

• işin zor valla...

• eczane.

• Eczane.

• Eczane ama %99 luk oranın geri kalan %1 lik ihtimalide var... Kendinden emin değilsen git kan tahlili yaptır ya da idrar.. Bencede bir sorun yok stresten kaynaklanan bir durumu yasıyorsundur.. Şans senınle olsun ;)

• Eczane.

• Marketten almican heralde eczaneden tabiki

• doğum kontrol hapının nerden alındığını biliyorsun ama...

• Lütfen daha fazla konuşmadan güncellemeyi oku ve birdaha sazan gibi atlama.. Teşekkür ederim.

• doktor cebinden çıkarıp vermez herhalde di mi? sağlıkla ilgili bir şeyi başka nerden alabilirsin sence? ilişkiye girecek kadar her şeyi bil ama gebelik testi nerde satılır onu bilme.. anne olma gözünü sevem.

• Onu doktor verir :)

• eczaneden alınır hayır bunu bilmiyosan seksi doğru yaptığına emin misin ? bence kesin hamile değilsin :D

• güncellemeyle sorun çözüldü sanırım başta belirtseydin keşke =)

• pardon ama her yer adım başı eczaneyken nasıl bi yerde ikamet ediyorsun merak ettim o hapı nasıl temin ediyorsan artık uzaksa:)
      ayrıca niye yorum yapmaya değmiyorum anlamadım :D bana söylediklerin saçma geldi bu kadar basit o yüzden yaşadığın ilişkide de problem olabilir diye düşündüm =)
      neyse uzatmıycam :)

• hamile olsan bu dediğin belirtileri ilk günler görmezsin. Regl in yaklaşmıştır.

• reglnden 3ay geçse zaten hamile olduğunu çakarsın. anladığım kadarıylada bir ay bile geçmemiş.

• Evliyiz.. İlk gün midir 3 ay midir haberim yok.

• Eczaneden alınır. Markalar hakkında bir fikrim ve bilgim yok.

Yükleniyor...