Kapat

Bekaret kızlarda sadece zardan mı ibarettir?

Benden önce 5 yıl boyunca anal seks yaşayıp ben bakireyim diyen bir kız arkadaşım vardı ve ben evlenmeden bunu yapmam diyen hatuna cevabım şu oldu. Senin ruhun bakire değil. Zarın olsa ne olur...Ya siz böyle bir durumda ne düşünürdünüz?

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• Bekarette önemli ama ruhu or*spu olmasın kişinin. Yoksa tersten ye ye , bakireyim, nah bakiresin :-I

0|1
    0|0
    • Aynen ben de böyle düşünüyorum. Ve o hatuna bunu söyledim. Yataktan çıktı giyindi ve kapıyı arkasından kapattım. Hiç pişman olmadım.

• bizim toplumda önemli olan sadece zar, kızın zarı duruyorsa kaç kişiyle anal oral yiyiştiğinin önemi yok. dün bende aynı soruyu açtım namus abideleri saldırıya geçti :)

link

0|0
    0|0
    • Yorumun için teşekkürler. Ve ayrıca özür dilerim görmedim inan ki. Sana kesinlikle katılıyorum. Ahlak zabıtası, namus abideleri. Önüne gelen kızla sevişip bakire kız arayan erkekler. Gösteren ama elletmeyen kızlar. Vs. bu liste böyle uzayıp gider.

• dürüst olman gerek... bakirelik sadece zarın patlaması değildir.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Bakire olmaması daha iyi. Bacak arasına penis sokturmamış ama kıçından elinden ağzından penis eksik etmemiş olmaktan daha iyidir bakire olmayıp söylemek.

0|1
    0|0
  • hem ruhu hem beyni hem bedeni bakire olmalı.

0|0
    0|0
  • bekaret zarda değil sadece ya bunu neden kimse anlamıyor ki bakmak bile bir zinadır sonuçta.. göz zinası ..

0|0
    0|0
  • o kavramında mı içini boşaltmaya geldi sıra?

0|0
    0|0
Yükleniyor...