Öpüşme biçimine göre ne tür cinsellikten hoşlanıyor anlayabilir misiniz ?

Şehvetli, soğuk, sert, yumuşak, ıslak, kısa süreli ya da uzun öpüşme vb. bu çeşitlilik sizce karşımızdaki kişinin cinsellik konusunda nelerden hoşlandığı hakkında fikir verir mi? Deneyimlerinizi ve görüşleriniizi paylaşırsanız sevinirim.

Güncellemeler:
:D bu tarz sorular ve cevapları karşınızdakini daha iyi anlamanız ve isteklerini daha kolay keşfetmeniz için sorulmaktadır.Tabiki bende cevapları bu amaç için kullanacağım. % 100 kesinliği yoktur ama işinizi kolaylaştırır. Herkes isteklerini açıkça söylemez...

0|0
2|14

En İyi Kız Görüşü

• aslında hayır fakat şöyle birşey ilişki öncesinde nasıl öpüşüyorsa o an o şekilde seks istiyor anlamına gelir fakat birkez öpüşmeyle her zaman böyledir diyemeyiz.bazen romantik bazen şehvetli bazen sert olabiliyor insan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• öpüşürken dudaklarımı yiyecekmiş gibi öptüğünde anlarım ki bu gece uzun sürecek

0|0
    0|0
  • ben sana karşındakinin isteklerini söyliyim eger seni seviyorsa ileriyi düşünüp evlenip coluk cocuk sahibi olmak istiyordur yok daha evlenmeden seni öpmeye başka şeyler yapmaya kalkıyorsa o zaman istedigi sadece senin bekaretindir aldıktan sonra güle güle demesi çokda büyük bir tesadüf olmayacaktır..

1|0
    0|0
    • soruyla alakalı olmadı ama neyse bilgilendirdiğin için teşekkürler.

• alt dudagini isirmiyorsa bi kere yumusak cinsellikten hoslaniyordur o :) isircaksin dudagini parcalarmiscasina. ah dedigini duyacak ki sehvet dolsun damarlarina.. hey yeavrum hey. cok fena oldum lan! :)

0|0
    0|0
  • bunu anca onla konuştugun zaman anlarsın ayda beraber oldugunda anlarsın başka yolu yok.

0|0
    0|0
  • bazıları 10 metre öteden bile belli ediyor tarzını:) Bazıları öpüşmede ağırdan alıp yatakta inanilmaz performans gösterebiliyor.

0|0
    0|0
  • şehvetli uzun ıslak öpüşme çok yırtıcı değildir yavaş yavaş götürür işi

sert soğuk kısa süreli çok çetindir hızlı hızlı götürür işi

hepsi iş götürür anlayacağın sen baya meraklısın bu türlü olaylara

0|0
    0|0
  • yav böle acaip sorular neden sorarsınız anlamam neyse bu soruyu sorduguna göre muhtemelen sevgilininde seni öpme teknigi bunlardan biri olmalı acaba hangisi ((:

0|0
    0|0
  • doğal çirkinlik kesinlikle ;)

0|0
    0|0
  • Sorularına bayılıyorum nerdeen bu ılham mrk edıyorum.

0|0
    0|0
  • öyle olmaz o iş ancak yatakda anlasılır sert öper yatakda yavaştır, anlayana...

0|0
    0|0
  • Tabikide verir oda bir cinsel iletişim sonuçta

0|0
    0|0
  • Çok ateşli öpüsüpte yatakta hiç birşey yapamayan bir sürü kadın var.

0|0
    0|0
  • Dilini emmeye izin vermiyorsa yatakta da berbattır. Benim teoremim ve şu ana kadar hiç şaşmadı :D

0|0
    0|0
  • hepsini tercih ederim ruh halime bağlı olarak değişir tamamen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sert öpüşen sertt sevişir

narin öpüşen narin sevişir bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...