Siz böyle bir durumda ne yapardınız?

Az önce nişanlıma bakire olmadığımı söyledim çünkü böyle bir soru sorunca bana sinirlendim sen benimle mi evlenmek istiyorsun bir bakireyle mi dedim bu kadar mı önemli senin için dedim sorun şu ki ben bakireyim ama o bunu bilsin istemedim tepkisini merak ettim bana farklı davranacak mı soğuyacak mı diye ve öğrenmesini de istemiyorum. Sizce ilk gecemizde yalan söylediğimi anladığında nasıl bir tepki verir çok sorun yapar mı? Siz böyle bir durumda ne yapardınız?

Güncellemeler:
Arkadaşlar ilgilenen herkese çok teşekkür ederim biz konuştuk her şeyi anlattım ona.

0|2
9|43

En İyi Erkek Görüşü

• burada en önemli olan nokta , onun sana bekaretinle ilgili soru sormuş olması...

bence bu çok daha büyük bir rezillik ... ve rezalet ...

bir insan nişanlısına erkek ya da kadın , böyle bir şeyi nasıl sorabilir ?

.

aslında verdiğin tepki gayet normal ve insani... ancak her ne olursa olsun , evlenmeyi düşündüğün birine bu kadar hassas bir konuda ( hem senin hem onun için hassas ) böyle bir yalan söylemene pek gerek yoktu...

yalan söyleyeceğine , o soruyu sorduğu anda ""senin için farkeder mi ? "" şeklindeki düşüncelerini hemen orada sorup bu konuyu kapatabilirdin , ama yine de tepkinde haklısın...

istersen , bu konuyu evlenmeden önce onunla konuşabilirsin...

2|0
    0|0
    • Bence de böyle. Farkeder mi dedim ona farketmez dedi ama sormaya devam etti merak ediyorum falan diye ben de sinirlendim

• sen evleneceğin kıza bu soruyu sorabilir misin ?

• Evlenmeden önce beraber olmadıysak illaki .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 42

• Bosver denemekte fayda var. Bir iki gun sonra soylersin gercegi. Assagida skmeli sokmalı yorum yapan yurdum zontalarından falan cikabilir. Koyarsiniz tekmeyi o zamanda :D

2|0
    0|0
    • Ben de öyle düşünüyorum beni değil bir zarı isteyen adamla zaten evlilik cok surmez.

• Aynen öyle valla beyinleri nasıl calisiyorsa bir organa bir insandan daha fazla değer verebiliyorlar da.

• Adı "ask" "sevgi" ...

• Ben böyle bir soru sormam.. Çünkü bekaretin bir öneminin olmadığını bilen biriyim. Zaten seviyorsam önemsemiyorum. Benden öncesi beni bağlamaz önemli olan benimle beraber olduğu süredir.

Her insan aynı mantıkla bakmaz bu olaya ... kimse bu soruna doğru ve kesin cevabı verememiştir bence.

2|0
    1|2
    • Öyle tabii yine de seçenekleri göreyim dedim.

• "Neden bana doğruyu söylemedin" der, sen de "Beni sadece bakirelik için istiyormuşsun gibi geldi, kendimi kötü hissetmiştim... kendini benim yerime koy, sadece bunun için istenildiğini bilmek; seni üzmez miydi ?" dersin.

2|0
    0|0
  • gerçek ahlak sahibi birisi olduktan sonra benim için problem yok..

2|0
    0|0
  • güzel bir süpriz olur bişi olmaz bencee... ama eğerki tepkilerinde değişme olmazsa, sana karşı eskisi gibi olursa, evliliği beklemeden söyle bence..

1|0
    0|0
    • Evet bu iyi fikir bir süre bekleyeceğim sonuç olumluysa söylerim. Teşekkürler.

• Hmmm... Ailelerde biliyo ama , fazlada uzatmayin ama, seytani bol olur bu tur zamanlarin

• Ya şu an evlenemeyiz okul falan var o doktora yapıyor son senesi evlilik için zamanımız yok.

• Hehehe, normal senaryonun zıttı. :D

1|0
    0|0
  • seni bırakmazsa bu sever diktirdin mi der iyice şüphelenir sen doğruyu söyle yalanın sonu daha kötü olabilir

1|0
    1|0
    • Biraz beklicem eğer sorun yapmıyorsa bunu gerçekten söylerim o zaman.

• evlenmeden önce söyleki yanlış anlamasın kafası karışmasın

• bence yanlış yapıyorsun..

onun kafasında ön yargılar oluşması senin için kötü bir şey..

ya esnek yapıda ise o gecede kanama olmazsa onu duruma nasıl inandıracaksın..

bence bu işler ciddiye alınmalı..

kafalarda soru işareti olmamalı..

bakire olmayabilirsin de..o zamanda yine doğruyu söylemeni tercih ederim..

0|0
    0|0
    • Anladım büyük ihtimal biraz duruma bakıp söyleyeceğim ama benim davranışlarımdan bunu anlamalıydı ben heyecanımı saklayamam anlamişsındır umarım bazı şeylerin ilk olduğunu anlamalıydı bunu sorması beni üzdü.

• Yok alkollüyken gece aramaz beni o saatlerde bu arada o dindar biri değil oruç tutmuyor yani.

• seninle konuşurken alkollü olduğunu söyledin ya...o yüzden dedim..duygularını ifade mi etmeye çalışıyordu acaba diye..

• bence adam sadace sormuş, onun için önemli olsa çoktan ayrıldınız. Yani bana söylese nişanlım tutarım saçından babasına götürürüm kim s*ktiyse al ona ver kızını derim

0|0
    2|0
  • Ayrılır. Yada senle ilişkiye girmek ister.

0|0
    2|0
  • millet..(kız milleti) bakireliğe veda edişini gizler sen bakire olduğunu yani iyice işi çorbaya dondurmuşsun o an anlasana ne olucak sen yalan soylemıs oldun bir kere yok yere adamın gözünde..

0|0
    1|0
    • Evet yalan söyledim ama kendimi çok kötü hissettim o an :( ne yapmalıyım? Soylemezsem ilk gece ogrenirse olaylar büyür mü sence?

• valla bilemem ama bence hıç gerek yoktu yalan söylemene..niye kendını bianda bekaretten ibaret gördün ki sonuçta her erkek sorar bu soruyu..

• İyi halt etmişsin.

0|0
    0|0
    • Pardon sana sormalıydım

• Kızgınlıkla kendini zora sokmuşsun eğer senle evlilik yoluna devam ediyorsa kan olup olmamasına bakmayacaktır bile fakat ileride bir tartışmada karşına bu söylediklerin gelebilir.

• Gelsin eğer benimle devam ederse ki ediyor şuan kendi utanir bu olaydan

• T a m a m m m m m

0|0
    0|0
  • Bence sen alacağın cevabı aldıysan o geceye bırakmadan gerçeği söylemelisin. Daha sonra bu aranızda güven sorunu doğurabilir.

0|0
    0|0
  • yanlış yapmışsın sorduysa bunu bana sorman bile çok ayıp desen mahcup olurdu.hayır değilim dersen sinirle bu restini görebilir.Ben olsam restini görürdüm

0|0
    0|0
  • bu seferde yalan söylemiş olmuyormusun ? ya benim yalancıyla işim olmaz deyip bozarsa bütün herşeyi...ben şahsen böyle yapardım yalanın pembesine beyazına ufağına bile tahammülüm yok şakacıktan bile olsa nefret ediyorum...böyle aptal aptal şeyler üzeirnden test etmeye çalışmayın sevginizi saygınızı vs derim ben..

0|0
    0|0
    • O bu sormasaydı onu test etmek gibi amacım olmamıştı şimdiye kadar. Ayrıca bana ne kadar değer veriyor görmek istedim bunda bir suç yok.

• Bilmiyorum daha önce bunun konusu bile geçmedi aramızda

• işte çok yanlış o içinde biriktirmiş biriktirmiş en sonunda patlayıp sormuş işte ama yanlış üzerine yanlış ne zamanlaması nede anlattığın gibiyse soruyu sorma tarzı doğru değil

• aptallık yapma kızım ya erkekler için bakirelik çok önemli birşeydir sana hiç güvenmez bak dediğinde yanlış adam sormakta haklı tabi nerden bilecek sana şimdiye 20 kişinin çakmadığını afedersinde pok çukuru gibi olmadını nerden bilecek. Adam gibi doğruyu söyle bnce

0|0
    1|0
    • Insanlar geçmişiyle yargılanamazlar önemli olan beni yargilamadan kabul etmesi, beni istemesi ama o beni değil bir zarı istiyorsa bu adamla ben evlilik yürütemem zaten.

• sana değer veriyorki o zarı istiyor. Sana kıyamadığı içni yani başkası acaba sevdiğime dokundumu diye tereddütte kalıyor. Erkek olsan anlardın senin tenini başkalarının koklaması ilk zevki başkasıyla yaşamanı istemez

• Adam seni bunla yargılamamışkı sadece sormuş bilmek istemiş. ben olsam bana yalan söyleyen beni ölçmeye çalışan bir insanla devam etmek istemezdim.

0|0
    1|0
    • Bu yaptığı da beni ölçmek ama bakireyim ya da degilim çok mu önemli?

• bu senın yaşayışınla ilgili bir özelliğin bunda bukadar bozulacak bir şey yok adam hayat tarzını bilmek istemiş hepsi bu. bende evlilik dışı ilişkiyi yanlış buluyorum bunda kötü bişey yokki.

• planladın uyguladın sonucunu düşünmeliydin :D

0|0
    2|0
    • Planlamadım birden oldu çok sinirlendim ne olur sonuç?

• dediğim gibi sevinirdim. heralde o anki psikolojime bağlı kaldı ki bakire olmayan bir kızla evlenmem.

• Eksileyenin amk :@

• Bence ona doğruyu söylemelisin. Çünkü bu durum eğer bekarete çok önem veriyorsa ilişkinizi etkileyebilir. Şu anda muhtemelen kafasında soru işaretleri vardır ve senin ondan önceki ilişkinde neler yaptığını düşünüp huzursuz oluyordur. Biran önce ona gerçeği söyle ve neden böyle dediğini anlat. Aksi halde ilişkiniz bozulabilir.

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 9

• böyle bır soruyu sorma haddini kendinde buluyorsa bu ayıbını en azından yuzyuzeyken sormalıydı.. telefonda sorması dengesız bırı olduğunu dusundurdu acıkcası bana.. ben yerınızde olsaydım cevap bıle vermezdim sırf telefonun ucundan soruyor dıye.. eger ki nısanınızı atmazsanız da ılk gecenızde fızyolojık zarınızın yapısının pek bır onemı kalmayacaktır egerkı cok esnek ve normalinden gerideyse yapıda bır bozulma olmayabılır bu yüzden kanama da olmayabılır.. tam tersı bır kanama soz konusu olursa da dıktırdıgınızı de dusunebılır.. ona bır ılk gıbı yasatabılmek için böyle bırsey yaptıgınızıda warsayabılır.. tabıkıde bu alternatıfı dusunmesı ıcın gerçekten cok ıyımser bırı olması gerekir.. bence ısın ıcınde sırf yalan olması güven sarsan bırsey bekaretınızın olup olmaması ıle alakalı bır değer degıldır.. ayrıca kısısel düşüncem sadece bakir bır adamın ancak bekaret talebınde bulunabılme hakkına sahıp olması görüşündeyim.. yerınızde olsam bu yalanın eslıgınde degıl gerceklerın eslıgınde onun yanında gelınlıgımle oturup onunla yaslanmaya evet! derdım.. diledıgınız gıbı bekaretınızı degılde sızı onemsıyorsa sıze duyduğu guvenıde sızın ilk gecenızde bozmamanız gerektıgıne ınanıyorum. cunku maalesef güven bozulursa da sahıp olucagınız evlilikte bozulabılır.

1|1
    1|1
    • Ben de böyle düşünüyorum ama su an ne yapmalıyım bilmiyorum keşke hiç olmasaydı o konuşma

• bılınc yapılarımız asagı yukarı aynıymış ve gonlunuze gore bırısıyle birlikte olmanıza da cok sevındım.. allah tamamını erdırır ıns.. :)

• İnşallah tesekkürler :)

• akıllıca geldi bana. eğer sırtını dönüp giderse zaten o adamdan koca filan olmaz. aferin hoşuma gitti ne yalan söyleyim

1|0
    0|0
    • Ben de böyle düşündüm bence şu an onu gerçekten tanımam için bir fırsat.

• Ne sorunu utancından yerin dibine girerdim ben olsam iyi yapmışın canım şu ön yargılar yıkılsın artık

2|0
    1|0
    • Bunun için benle evlenmeyecekse bu benim yararıma olur öyle bir adamla ömür geçmez.

• utanılacak birşey yok agaa =)

• Çok haklısın canım süründür biraz

• bebegım sakın söyleme gerçeği ona. sorun değil ben seni yine seviyorum kafasındaysa o insan doğru insan ve insan olan bir erkektir. yurdumuzdaki ne üdüğü belirsiz hayvan kılıklı barzolardan değildir. ben olsam ben de aynısını yapardım. bakire olmak kadına artı bir değer katmamalı. bu kadının tercihidir. ister sevişir ister sevişmez. kadının bedenidir. kimseye ispatlamaya zorunlu değildir.

1|0
    0|4
    • bak yukarıdaki erkeklerin yorumuna o cevaplarda sadece 2-3 insan gibi erkek var. canımdır bebemdir terleyince sırtına havlu koyacağım erkeklerdir. gerisine sümüğümü bile atmam. onlara muhtaç değilsin. onlardan biriyle evlenirsen zehir olur hayatın zaten.

• en fazla 25 falansındır. erkek mi kalmadı :). baktın mırın gırın ediyor bırak gitsin. insanlar nelerı unutuyor sen onu mu unutamayacaksın. sana bu konuda destek verırım ıstedıgın zaman konus anlat derdını. anlatınca hafifliyor insanın içi.

• Çok teşekkür ederim gerçekten :)

• ne dedi peki bakire değilim deyince

1|0
    1|0
    • Sustu önce sonra kimle peki dedi.

• sorun yapacaksa zaten ayrılmak isteyecektir ayrılmazsa bakire olduğunu anladığında dünyalaronun olur

• Ona da iyi bir ceza olur hem :)

• ilerde pisman olabilirsin, en kücük kavgada bunu önüne atabilir. bence en yakin zamanda sinirle öyle söyledigini söyle ona. sana tekrar asik olur / sana daha cok güvenir yeniden..

0|0
    2|0
    • Bilmiyorum ya bir halt yedim hayırlısı. Diyorum ki evlenene kadar söylemesem bakire olmadığımı düşünüp farklı davranır mı diye?

• bence bekleme canim .. saka kaka olmasin sonra.. :)

• Şu an iyi aramiz hiç acmadi konuyu

• Millet tam tersini yasar. Bence mutlu olur gorunce. Ustelik dikkat ette evlenmeden atlamasn ustune bakire olmadigini dusundugunden.

0|0
    0|0
    • Ben izin vermem o kadarına. Aslında benim korkum şu ilk gün benim tepkilerimden tuhaf bir şey olduğunu anlar istemiyorsun falan der ortam gerilir vs. vs. :(

• Seni kullanmak isteyeblr

0|0
    0|0
    • Yok izin vermem buna. Yalnız bugün hiç konuyu acmadi normal davrandı ne yapayım sence? Söyliyim mi bekliyim mi biraz daha?

• Ne yumusagi kavga ediyoruz şu an

• neler oldu bakalım son durum :)

• keşke demeseydin

0|4
    0|0
Yükleniyor...