Bu adam değişmez mi ?

biri var hayatıma . daha doğrusu yok . henüz görüşmedik . telden falan konuşuyoruz . adam 38 yaşlarında falan . bende 26 yım . neyse ara ara konuşuyoruz . bir kaç kez bozuştuk bulunduğum şehire geldi görüşmedim trip attım . sonra yine konuşmaya başladık . bugnde konuşuyoruz . benden cinsellik istiyor . cinsellik olmadan ilişki olmuyor diyor . bende bakireyim . tabi onla bunu yaşayamam . bende böle dedim . zaten bana güvenme . ben bu konularda tutarsızım dedi açık açık . üzüldüm bayağı . belki aramızda birşeyler olur iye düşünüyordum . aslında olgun biri neden böle düşünüyor anlamadım . seni istiyorum diyor ama böle davranıyor . ayrıca hiç bakire bir kızla olmadım dedi ben sordum yani . sanki hem uzak durmak hemde yakın olmak istiyor . kafam çok karıştı . o mesaj atınca tutamıyorum kendimi bende atıyorum .yada ben atıyorum . bu şeyden çok sıkıldım .

0|0
7|18

En İyi Erkek Görüşü

• 26 yaşındasın artık bişeyler ciddi düşünmek zorundasın bence.. hiç görüşmediğin senden yaşça büyük biri ve cinsellik üzerine konusulan konular anca senin zamanını çalar .. görüşürsen daha çok şeyini çalar.. bence bu tel olayını filan sonlandır kendini gerçek hayata ver..

1|0
    0|0
    • evet düşünüyorum ama işte buna taktım

• o zaman umarım hakkaında en hayırlısı olur

• off off yaa valla bıktım . şu mübarek günlerde hakkımızda hayırlısı olsun

Erkekler Ne Diyor 17

• in turkish meaning : sen benim bu şehirdeki buddy im ol.. gelip gider işimi hallederim... ama evlilik falan bekleme gelemem öyle şeylere... hiç bakire biriyle olmamış ya güya ; yani diyoki ben hep açık kapılardan girdim, işim olmaz kapalı kağıyla. ya sesini kes açalım kapıyı, ya da ben uğraşamam ilişki yürümez ! türk insanının zekası..

0|0
    0|0
  • Sorun onda değil yalnış anlama ama butür adamlar şe yapıp bırakırlar, evlensen ne hayırını göreceksin, sen kırka geldiğinde cinsel ihtiyacın artacak, onunki si ölecek yavaş yavaş, ee ozaman ne yapacaksın, ki şimdiden bunu istiyen adamla 5 dk durulmaz, birazcık aklın varsa numaranı filan değiştir ondan sana hayır kesinlikle gelmez bundan adın gibi emin ol

0|0
    0|0
    • keşkse evlensem . sorun olmaz bence yaş farkından dolayı

• ya kadın çok olmuştur da kız olmamıştır .

• Valla kimsenin günahını alamam, bazen görüntü aldatıyor işte, ön yargılı olmamak lazım

• Ask bu kizilotesi

Yarali muzesi

Hareket edemem

1|0
    0|1
  • 10 yıl sonra sen 36 o 48 ççç olmaz bence

0|0
    0|0
  • kafan ne kadar karışık olursa olsun adamın istediği çooooooook net değilmi :)

0|0
    0|0
  • değişmez seninle sadece cinsellik için birlikte olur

0|0
    0|0
  • niyeti bozmuş arkadaşım, dikkatli ol:D evli bile olabilir:Pp olmayabilirde:Pp

0|0
    0|0
    • evli değil arkadaşım eminim

• off keşke bazı şeyler değişse

• elinde, hayatına istediğin şekilde yön verirsin; biraz özen göster sadece

• degismez bir erkek 38 yasina gelmis ve hala gozu cinsellikten doymamissa sabir edemiyorsa ondan bir halt olmaz

0|0
    0|0
  • O adamın amacı seni kullanıp atmak ciddi değil yani

0|0
    0|0
  • bu abinin niyeti kötü. kandırmaya çalısıyor seni. konuşma bile hiç

0|0
    0|0
  • dikkatli ol yas kemale ermiş kandırmasın seni bu kart horoz

0|0
    0|0
  • Cinsellik icin sana gelmis elde ettikten sonra yuzune bakarmi diye dusunmek lazim

0|0
    0|0
  • adam kendine fuck buddy gibi birini arıyor yani başka ne acıklaması olabilir

0|0
    0|0
  • evli olmasın ablacım dikkatli ol daha iyisine layıksın sen bence

0|0
    0|0
    • evli değil ortak tanıdıklarımız var

• bence hayatında başka kadınlarda vardır . tabi yok diyor ama inanmıyorum . gecelik ilşkileri olabilir . aslında istediği kadını tavlayailir .

• o zman sence bu yolda bir mantık var mıkendine yazık etmezmisin ?

• senle açıkca seks istemiş uzak dur üzülürsün konuşma bence

0|0
    0|0
  • 26 yaşındaki birinin 38 yaşında bir adamla görüşmesi ayrı bişi zaten :D

0|0
    0|0
  • Adam taş çatlasa 50 yaşına kadar eperformansı iyi olaca kalmıs 12 yıılı. Korkuyor oda haklı :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• 26 yaşındasın ve olayların farkında değilsin öyle mi? Biraz saçma geldi.

0|0
    0|0
  • eğer bu uydurmaca bir hikaye değilse kusura bakma ama şöyle birşey diyecem ...

camide bile imam safları düzeltin diyor. gerisini sen düşün canım.

0|0
    0|0
  • Çıkmaz yol, kurtulmaya çalış

0|0
    0|0
  • bu adam davıd beckhm falanmı ya 38 yaşnda kartlaşmş artk ya

0|0
    0|0
  • bu adamdan uzak dur güzel kardeşim niyet belli kendini koru ...bu mübarek günlerde dua et rabbim sana en güzelini verir inşlh..

0|0
    0|0
  • bak sakin ama sakin oyle bir hataya dusupte pisman olma kimseye guvenme bu hayatta cok istiyorsa evliligi beklesin.

0|0
    0|0
  • Göremiyorsun ufaklık, düsünemiyorsun..

0|0
    0|0
    • aynen

• Düsünme, pisman olursun. Bakireymissin zaten, O yükü bütün hayatın boyunca tasırsın..

Vicdan azabından yenik düsersin.

Kendi yasıtın olgun birini bulsana. Ne isin var koca koca adamlarla?

• ne bileyim yaşı benden olgunlar hoşuma gidiyor

Yükleniyor...