Erkekler tiksinmez mi bunlardan?

Ya mesela bakire bir kizla iliskiyegirdiginizde onun kanindan felan tiksinmezmisiniz ? Bide mast yaptiktan sonra ic camasirimda islaklik oluyo falan bunlardan tiksinmezmi ?

0|0
0|31

En İyi Erkek Görüşü

• tiksinirim o kan pis kokuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• oral yapan erkek iç çamaşırındaki ıslaklığa sebep olan sıvıyı da tadıyor mesela. öylesi tiksinmez.

ama tiksinenler de yok değil. normal yani. kızların çoğusunda temizlik algısı sadece surattan ibaret olduğu için.

1|2
    0|0
  • ıslaklık ılskı sırasnda harıka onun dısnda her durmda ıgrenc bakırelk kanı mukemmel her ınsana nasıp olmaz olsada bır ya da ıkı defa olr adet kanı ıse tıksınc otesı

g*** ne guvenen kadın beyaz ıc camasırı kullanr kı dgstrdnde beyaz mı cıkarcak kırlımı ırmızı mı temızlıgnı ordan anlarız bı kadının

0|0
    0|1
  • Tiksinme olsaydı, dünyada 7 milyar insan olmazdı.

0|0
    0|0
  • ıslanma normal ve doğaldır .tiksindirici tarafı yok .dahada zevk verir .

bakire bir kız dan gelen kan beni etkiler vede o anı yaşamak istemem .

0|0
    0|0
  • Hayır bakire kızınkinden değil adetliden tiksiniriz çok kötü kokuyorlar.

Mast yaptıktan sonra sizde ıslanıyorsa bizde sel oluyor biz niye iğrenelim tiksinelim..

0|0
    0|0
  • Tiskinmek degilde kan gormek hos olmuyor. ? Ama o zevk suyuna bayilirim. Oralciyim ben felaket dereced severim :)

0|0
    0|0
  • bakire kızla ancak evlendiğimde ilişkiye girerim ve evlenecek kadr sevdiğim kızın da hiç birşeyinden tiksinmem

1|0
    0|0
  • nie tiskiniyim ben her zaman hoşuma gitmiştir vajen sulanmıştır iç camaşırıda ıslanmıştır tatamamin olduğu belli olmuş derim ardın ben üstüne glir ben tahrk ederim kendim boşaltırım

0|0
    0|0
  • tiksiniriz:D

0|0
    0|0
  • Ne yalan söyleyeyim ben sevmiyorum bu olayları ama evlenince mecbur olacak... İşte hayat...

0|0
    0|0
  • Kan ürkütüyor sadece tiksinmek değil. Erkekler kendi menilerinden daha çok tiksinir sanırım :D

0|0
    0|0
  • seks sırasında o heyecanla tinsinmiyosun

0|0
    0|0
  • Yo neden tiksineyim ki. Özellikle partnerime oral sex yapıp vajinasını yalarken suyunu emmekten zevk alıyorum. Eğer temiz ve bakımına özen gösteren bir kızsa güzel kokuyorsa neden tiksineyimki aksine tahrik olur zevk alırım.

0|0
    0|0
  • tiksinilecek bişey yok kı bunda vajına sularını yalamanın ayrı bir zevki oluyor.ama koku yoksa tabiki koku biraz tiksindiriyor işte ama o da o an hiç umursanmıyor bile anın zevkıyle

0|0
    0|0
  • tiksinmek ne kelime

0|0
    0|0
  • yok hiç tiksinmem ben .kendi penisimden daha çok tiksiniyorum.

0|0
    0|0
  • Asla tiksinmem :) ikisinden de hayır :D belki 2.sinden biraz :D

0|0
    0|0
  • yoo iyice tahrik olurum

1|0
    0|0
  • yeter ki koku olmasın sıkıntı yok :)

0|0
    0|0
  • yooo no problem :D

0|0
    0|0
  • kadınların hşçbşrleyşnden tiksinlşimez bebeğim

0|0
    0|0
  • bööööğğğğğğğğğğğğğğğğaauuuhhhh

0|0
    0|0
  • Beni kan tutar. Kan görüne bayılıyorum. Tiksinmem ama işte, bayılıyorum :/

0|0
    0|0
  • yok ya niye tiksinelim doğal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • ıslanmandan niye tiksinelim demekki arzuluyorsun canın çekiyor ve biz bişeyleri başarmak üzere kukuna giriş bileti aldık :D

0|0
    0|0
  • açık konuşmak gerekirse çok tiksiniyorum ama siz bize katlanıyosanız bizim size ses çıkarma hakkımız yok.

0|0
    0|0
  • kandan niye tiksinecem akıp gidiyor kalırsa yıkarsın nolcak :d

1|0
    0|0
  • kan görmek etkiliyor biraz ben canını acıtacağım için korkuyorum:(

tiksinmem ondan çekicidir. kadın ilgi gördüğünde kendini rahat hissettiğinde mutlu etmesini de bilir.

1|0
    0|0
  • sen olsan erkeğin donundan tiskinirsin

0|0
    0|0
  • biz kendi çamaşırımızdan mı

yoksa sizin ıslak çamaşırınızdan mı

0|0
    0|0
    • kizlarinkinden

• yoo niye tiksinelim ki hatta o ıslaklık kokusu daha bir tahrik ediyo bni

başkalarını bilemem