Yorgun olduğunu söyleyip benimle hiç denilecek kadar ilgilenmiyor, ne yapmalıyım?

arkdaşlar ben 3 yıldır evliyim ve eşimi çok seviyorum ne kadar aramızda anlaşmazlıklar olsa da sevgimde hiçbir azalma olmadı.Fakat eşimin işi ağır olduğu için eve gelince yorgun olduğunu söleyip benimle hiç denilecek kadar ilgilenmiyor(cinsel) konusunda...genelde hep ben istiyorum onu ve istediğim zamanda çok yorgunum deyip geçiştiriyor.ve fantezilerimi açıkça dile getiriyorum ona bu seferde sen sapıksın muamelesi yapıyor.aslında çok kırılıyorum bu duruma onu çok da seviyorum ne yapmayalıyım...cinsellik de yaşantımızda haftada 1 veya 2...yaşımda 25 çocuğumuz da yok

Güncellemeler:
arkdaşlar bugün eşimle konuştum uzun uzun sizinde söylediklerinizi göz ardı etmedim tabii.sorunu en sonunda öğrendim ve yıkıldım.evlilik ona göre değilmiş kaldıramıyormuş demek bütün sebep buydu özür diledi benden yapamıyorum dedi yanlış anlamamı söledi bense onu anlamaya çalışırken sorunu çözmeye çalışırken ne ile karşılaştım.yani boşanmaya karar aldık ben istemesemde beni istemeyeni istemek bana göre değil :(((

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sizn gibi bir çok insan kadın veya erkek bu sorunla yaşıyor,bunun anlamı cinsel sogukluktur,sende istegini dile getirme bir müddet bekle o sana teklif ettiğinde sende ona yorgun oldugunu,belinin agrıdıgını söyle.Sapık olarak nitelendirmesi ise eşinin cinsel olarak kendini geliştiremediği ve tek düze yani tek pozisyon ve hemen girip boşalmadan ibaret oldugunu biliyor ondan dolayı senin renkli sevişme taleplerini istek ve arzularının nedenini algılayamadıgından daha dogrusu bilğisizliğinden dolayı söylemiştir,bir kere tadını alsa o da senden farkı kalmaz.tavsiye alman gerekir bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Ben de cevap yazan diğer arkadaşlara katılıyorum, yorgun olmak arada bir olan durumlar için belki ama sürekli bir cinsel isteksizlik için yeterli bir mazeret değil. Aranızdaki elektriği bence incelemelisin, bir çekim yaratman lazım... Öyleki senden ayrıyken bile eve döneceği zamanı beklemeli ve bir araya geldiğinizde fitili ateşlenmiş bomba gibi olmalı. Bunu nasıl yaparsın? Bu erkeğini tanımanla mümkün olur... Mesela, aranızaki diyaloglarda sevgi sözcükleri gönülden olmalı, sık sık dokunma ve öpme gibi tensel temaslar da önemli. Bir de dışarıda nasıl giyinirseniz giyinin, evin içinde son derece çekici olmaya çalışın bence. Ama yine de başarılı olamıyorsanız, bence de cinsel isteksizliğin psikolojik ya da fiziksel sorunlardan da kaynaklanıyor olması yüksek ihtimal. Bu yüzden uzman yardımı almanız zorunlu olabilir. Eğer sizi gerçekten seviyorsa ısrarcı olduğunuzda buna hayır diyemeyecektir. Umarım kısa zamanda halledersiniz sorunlarınızı...

0|0
    0|0
    • herşeyi denedim yine de aynı gitmiyor sorun falan yok diyor...çaresizim çare ya devam edicem yada bitieceğim

• Devam etmeye çalışman ve çaba göstermen güzel, ayrılığın hayatta bıraktığı izler hep kalır çünkü, ama bu sorun düzelmedikçe de evlilik evlilik olmaz, sonunda düzene oturtamazsan bitirmen de en doğru karar olabilir... Umarım, arzu ettiğin bir hayata kavuşabilirsin sonuçta...

• O zaman bundan şunu çıkartabiliriz seni aldatıyor ve hayatında kesinlikle başka birisi var.. Bunu söylemek çok üzücü ancak durum bundan ibarettir.

0|0
    0|0
    • yok aldatmadığını biliyorum olsaydı onu da sölerdi eminim hepinize teş. ediyorum

• Cinsel anlamda seninle ilgilenmiyorsa kesin vardır hayatında birisi.. Yani çok imkansız bir şey söylediğin..

• Acaba sizden cinsel anlamda soğumuş olabilir mi? Bunu bana kalırsa kocanızla açık açık konuşmanız gerekiyor çünkü gerçekten ciddi bir konu.. Neden derseniz genellikle erkekler ısrarcı olur böyle şeyler isterlerdi ama sizde durum çok farklı..

0|0
    0|0
  • o yorgun ama sen değil..o arzulu değil ama sen arzulu.birlikte olurken seni tatmin edemediği piskozuna girmiş olmasın ? ilişki içersinde aşırı hedonist tavırlar eğer zaten pamuk ipliğine bağlı bir cinsel hayat varsa işi iyice sıkıntıya sokar..sapıksın imasıda burdan gelebilir kanımca.bence onun afedersin ama seni iyice becerdiğinden emin olması lazım belkide.bunu bi düşün.eleştiriye açığım becerme dürtüsüne vereceğiniz düşüncesiz tavırlar içinde bi psikologa danışın derim.üslupda hata olduğnu düşünmüyorum.çünkü bir erkek kadınına yetmediğini düşünmeye başlarsa cinsellikten kopar soğur.bu mana ile söyledim.umarım tez zamanda atlatırsınız.

0|0
    0|0
    • evt ben ondan daha işi iyi bildiğim doğru ama kendisi hiçbir çaba göstermiyor üstelik ilk deneyimim eşimdi.değişiklik istiyorum artık değişiklik derken yanlış anlaşılmasın sadece eşimle yaşamak istiyorm bu değişiklikleri

• teş..yorumun için

• rica ederim umarım faydası dokunur.

• hımm..

Bayan anonim.

Selamlar.

Eşinizi alıp karşınıza bu durumu bize anlattığınız gibi anlatın.

İşini bahane ederse.

Hiç mi tatili yok ?

Her günmü yorgun geliyor ?

Hiç mi sana ayırcak vakti yok ?

Evlendiğini hatırlat ona.

Ona eşin olduğunu söyle.

Bu sorunları buraya taşımak yerine eşinize düzgün bir şekilde izah etmeniz daha yararlı olucaktır.

Konuştuktan sonra buraya yazmanız daha mantıklı.

Saygılar

0|0
    0|0
    • tabi ki de konuştum hemde çokkk.beni anla diyor başka birşey de demiyor.

• yorumun için sağoll

• rica ederim

• çekici gelmiyorsun belki artık ona

0|0
    0|1
  • Böyle sonlanması üzücü ama en azından senin hayatından daha fazla çalmaması da güzel, bir an önce hakettiğin hayata yelken açmalısın, işin kolay diyemem ama mutlaka başaracaksın bence...

0|0
    0|0
    • evt beni üzmeden güzelce konuştuk ama yine de zoruma gidiyor boşu boşuna yuvam yıkılıyor ama artık çaba göstermek istemiyorum elimden geleni yeterince yaptığıma inanıyorum

• Bence de sen elinden geleni yaptın, bu yuvanın yıkılmasında sorumluluk ona ait... daha gençsin yaşanacak güzel günler var önünde...

• Çok kötü bir durum ne biçim adamlar var arkadaş aldatıyor bence seni başka biri var 3 yıldır daha yenimi anlamış evliliğin ona göre olmadığını sakın ayrılma sende çocuğun var çıkar kokusu zaten sen ayrılmamak isteyince sana tek sözüm budur cinsellik fazla yaşayamıyorsun diye sakın ayrılma başka kadın vardır iyice emin olmadan ayrılma ...

0|0
    0|0
  • seninki biraz abartıyor sana karşı bu kadar isteksiz olmasının mutlaka bir sebebi vardır ama bizler tabiki bilemeyiz işim geregi bende yorgun oluyorum ama eve gelip hanımı görünce haydi halaya sen onu degiştirirsin sabır ufak ufak isteklerini kabul ettir ama üzmeden kırmadan?

0|0
    0|0
    • isteklerimi 2 veya 3 kere söledim baktım anlamıyor bende zamana bıraktım.düşkün değilim diyor cinselliğe bende çok düşkünüm sonuçta eşimle yaşamak istiyorum istediklerimi benmi yanlışım anlamadım

• yazdığım gb sadece yorgun olduğundan birde fazla düşkün olmadığını sölemişti

• benim öyle sorunum oldumu sadece partnerime uyuyorum oda sagolsun sana yardımcı olsun halayı sen cek herkes okudugu icin yazamıyorum mesaj atsana bana

• hangi fantazilerinize sapıksın diyor bilmiyorum ama adam şanslı bence.istekli bir bayan bulmak gerçekten şans işi

1|0
    0|0
    • benimde zoruma giden bu durum başkası olsa kul köle olur

• sen bu konuda tamamen haklısın fantazi yaşamak sapıklık değildirdiki eşin tek düze alışılmış bir ilişkimi yaşamak istiyor ,çocuğunuzda yok sizin şimdiye evin her köşesinde o zevki tatmış olmanız gerek ,eşinin yorgunluğuna gelince evet mutlaka yoruluyordur ama ilişkinin zevki aslında yorgunluğunu alması gerekir:)

0|0
    0|0
  • :( çok zor bi durum okuyunca inan çok üzüldüm Allah yardımcın olsun..

0|0
    0|0
  • arkdaşım istek yoksa seni aldatıyormu diye düşünüyorum kırılma ama ki özellikle evliler karşılıklı olur ki hep geçiştiriyorsa ve sen söylediğide sapık muamelesi görüyorsan aldatılıyorsun bu benim kesin tezim

0|0
    0|0
    • hiç sanmıyorum:)düşkünlüğü olmadığı için bu konuda ona güvenirim

• durumun vahim.. senlik hiç bi problem yok.. geldiğinde çok seksi çık karşısına hayır yorgunluğunun kalacağını düşünmüyorum :)

0|0
    0|0
    • inan elimden gelen aklına ne gelirse herşeyi denedim yaptım yine aynı yine aynı

• boşanma en son çare.. ama bu yaşta tam cinselliğin doruk noktasında bunlar oluyosa.. gerçekten sorun vardır demek.. psikologa danışın.. şuan aklıma başka bişi gelmiyo..

• en güzel yıllarım istediğim gb bir cinsel hayat gitmiyor ama seviyorum eşimi artık zamana bıraktım bende

• şoktayım..!

0|0
    0|0
  • allah yardımcın olsun yaşın genç başkaları çıkar önüne hayat var önünde daha kocaman

0|0
    0|0
  • çok üzüldüm yaa...

0|0
    0|0
  • sanırım sana bu olasılığı söylemiştim..

0|0
    0|0
    • nedense ona kızamıyorum aslında bağırmak çağırmak istiyorum ama yapamıyorum iyi günlerin hatrı var die tek sebep

• hayat devam ediyo..

• size fikir anlamında yardımcı olabilirim. ciddiyim, eğer dilerseniz.

0|0
    0|0
  • Sen cinselliği yaşamak istiyorsun değilmi?

0|0
    0|0
  • oraya gelip eşini dövmek istiyorum

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• haftanin her gunu mu calisiyor peki? yani bir tatil gunu ya da daha az yogun calistigi birgun olmali. bu kadar isteksiz olmasi garip gercekten, o bir iki birlikte oldugunuz zamanda senin israrinla mi yoksa onun istegi ile mi oluyor? bazi erkekler is hayatlarini ve onun stresini cinselligie evet oldukca cok yansitabilirler, ancak kadin istedikten sonra arkasini donen cok cok nadirdir. fantazilerine sen sapiksin dierek yaklasiyor ise belliki dahasade daha monoton bir cinsellik anlayisi var. bazi erkekler kadinlarin yataga duskunlugunden de cekinebilirler, bilincltinda bi yerde yeterli olamama korkusu vardir. mesela esinin erken bosalma sorunu oldu mu/ ya da oluyor mu? en en son dusunulmesi gereken maalesef ki bir sadakatsizlik durumu olabilir ama hemen ona baglamak olmaz/ al karsina konus, belki onun beklentileri baska... ogrenmeye calis derim

0|0
    0|0
    • sorunumuz benim düşkün olmam haftanın bir günü tatil o günde 1 veya 2 kere oluyor bu durum genelde ben istiyorum maaleseff

• yas farki 6 olduguna gore farkli sebepler olabilir, bunlari konusarak anlamaya calis. ihtimali en yuksek olan ve dinledigim bana gelen kisilerden tecrube ettigimi dusunursem, 30lu yas donumu diebilirim ve buna arti senin ondan cok daha genc olman. onun ya geregi şu anda aklinda ben ne yaptim hayattta maddiyat anlaminda, yeterli birseyler yaptimmi, birikim yaptimmi, aile kurdummu, iyi baba oldummu vs vs... senin genc olman onda bu yas donumunde kendi yas buyuklugunu daha cok hissettiirir

• sağoll canım

• Canım güncellemenide okuduktan sonra aklıma gelen ilk soru şu oldu; eşinin daha sonradan değişen bir cinsel eğilimi olabilrmi ? sapık muamelesi yapanların zihnindekiler daha bir farklı oluyor zaten yeter ki yerini zamanını bulsunlar.

0|0
    0|0
  • çünkü olağan yıkılıp yıkılıp yeniden ayağa kalkmak..

0|0
    0|0
  • aile psikologuna gitmelisiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...