Mastürbasyon yapmıyorum. Anormal miyim?

Hayatımda biri olsun olmasın mastürbasyon yapmıyorum ve gerçekten de eksikliğini hissetmiyorum hayatımda. Şu an beraberliğim yok uzun süredir. Vay anam ölüp bitmiyorum. Frijit miyim?

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• bunun frijit olup olmamakla alakası yok. cinsel tatmin sadece klitorise, labiumlara, anüse, göğüs ucuna dokunup sıvı çıkarmakla olmaz. bu bilimsel olarak da kanıtlanmıştır. mental olarak tatminkarlık önemli.

yaşa hayatını.

0|0
    0|0
    • Ben oralı değilim anlayacağınız. 2 seneden fazla beraberliğim olmadığı oldu mastürbasyon yapmadım mesela

• diğer cevaplara bıraktığınız yorumları okudum. kesinlikle bilinçli ve sorumluluk sahibi bir kadınsınız, bu çok açık. seksi mecburiyet olarak değil de hakkını vererek ve doğal bir şekilde yaşamak en güzeli. masturbasyon yapmamanız, gerek duymamanız kesinlikle anormal değil.

teşekkür ederim.

• Çok mersi.

Erkekler Ne Diyor 23

• gayet saglikli oldugundan eminim zaten kadinlarin %99u bunu yapmaz en cok seks duskunu kadinlar dahi yapmaz erkekler yapar ama kadinlar yapmaz. burada yapiyorum diye tazan kadinlarin buyuk bir bolumu erkek rahat ol gayet normalsin. kadinlar kendilerine hic dokunmadan dokundurtmadan sadece dusunerek bile kendilerini mutlu edebilirler

1|0
    0|0
  • Frijit olup olmadığınızı böyle anlamak zor. Partnerleriniz cinsel yaşantınız hakkında ne düşünüyordu?

1|0
    0|0
    • iyİ ve şehvetli olduğumu düşünüyorlardı. Tutkuluyum. Elimden geleni yaparım cinsellikte sorun yok geç orgazm olmam dışında ama mastürbasyon aramıyor ve istemiyorum ve yapmıyorum.

• Anladım. Teşekkürler. Elbet insan mastürbasyonla kendini tanıyor ama bana da bir o kadar saçma geliyor. P*rno film izlerim daha iyi ;)

• Rica ederim. Böyle düşünmeniz ya da algılamanız etkili olmuş gördüğüm kadarıyla. Saçma olduğunu yani..

• Yapmaman en iyisi boşver.Anormal değilsin.

0|2
    0|0
  • hayır dğeilsin mast yapmak ne kadar doğalsa yapmamakta o kadar doğal! şimdi bazı erkek ya da kız arkadaşlar sırf zevk için konuşmak için yap sende hastasın doktora gözük diyenler bille çıkabilir bence anormal bir taafı yok son derece soğal bence sormana bile gerek yoktu!

0|1
    1|0
    • Ne bilim. Burda kızların dilinde olunca mastürbasyon haliyle anormal olduğumu düşündüm :)

• Teşekkürler

• rica ederim=)

• eksikligini histtemiyorsun SIKINTI yok demektir evlenecegin erkegine sakla kendini.

0|0
    0|0
  • bayanlar daha iyi bilir tabiki ama bana pek normal gelmedi...neden derseniz ,her insanın içinde bu duygular vardır ,diye düşünüyorum..

0|0
    0|0
  • masturbasyona değil senin acilen seni uyarabilecek bir erkeğe ihtiyacın var, normal bir seks yaşantısı gibisi var mı?

0|0
    0|0
    • Mastürbasyona ihtiyacım yok evet

• Nasıl yani?

• masturbasyona ihtiyacım yok diyorsun , ama yapmıyorum normal mi diyorsun , demek ki ihtiyacın yok ki yapmıyorsun , kısa zamanda bir erkek arkadaş edin bence, hayat kısa zaman geçiyor.

• kendi kedini bızıklamayı sevmeyebilirsin anormal de değilsin demek ya da hormonlarda azalma var yasta ilerliyor zaten :0)

0|0
    0|1
    • Kendimi bildim bileli böyle. Yapmayın en güzel çağım

• şaka kız sana takılıyorum bana bakma bende 30 yani evlilik işte köreltti beni biraz ; 0)

• problem yok mastürbasyon yapmak zorunluluk değildir.sekse ilgi ve iştah fiziksel ve ruhsal özelliklere bağlıdır.beraber olduğun erkeklerle cinsellik yaşadınız mı ?eğer sorunsuz yaşandıysa frijit demek doğru değildir

0|0
    0|1
    • Geç orgazm dışında sorunum olmadı.

• İnanın yok. Mastürbasyon yapmıyorum, eksikliğini hissetmiyorum. Cinsellikde tutkuluyum partnerimi mutlu edebilidiğimi düşünüyorum. Sitede kızları bu halde görünce acaba diyerek yazdım.

• ne güzel sorun yok demektir.hayır ben özel paylaşmak isterseniz diye dedim ekleyebilirsiniz.sitede abartanlar hayal dünyasını gerçekmiş gibi sunanlar çok .sen aldırma :)

• En iyisi... cinsel birlikteliğinden de daha çok zevk almanı sağlar bence...

0|0
    0|0
  • Normal bir durum degil. Cinsel isteksizlik var demekki. Cinsel iliskiye girerken sorun yaratabilir bu.

0|0
    0|0
    • :) E bir kara verin anormal miyim değil miyim :p

• Normalim tamam anladım. Teşekkürler

• Tamam sorun yok demekki :) hersey gonlunce olsun canim

• beni ekle ciddiyim. bıktım azgın kızlardan.. kaşarlardan.

0|0
    0|0
  • yoo gayet normalsin insan vücudunun temel ihtiyaçlarindan biri sonuçta...

0|0
    0|0
  • normal olması gereken o zaten

0|0
    0|0
  • ilgisi yok frijitle,peki denemelerindemi olmadı...

0|0
    0|0
  • sana onu yaşattıracak arzulatacak biri olmamış demek

0|0
    0|0
  • hiç yapmadın yani?

0|0
    0|0
    • Meraktan bir kaç kez

• Anladım Teşekkürler. Sevdiğim, saygı duyduğum bir partneri tercih ederim ;)

• zaten partner mutlaka hayatına girecektir :) ama kendini iyi keşfetmen ilerisi için iyi olacaktır :)

• bende yapmıyorum çünkü saçma kadınlar ve erkekler birbbirleri için varlar

0|0
    0|0
  • kızın cinsellik sorusunda 12 erkek 0 kız cevap. BRAVOO BEEEYYLLEERR :))))))

0|0
    0|0
  • Normal değil gibi.

0|0
    0|0
  • gayet normalsin,her bayan mastürbasyon yapar diye bir şey yok,

0|0
    1|0
  • hayır sen normalsin

0|0
    0|0
  • Bi anormallik var ama çözemedim.

0|0
    0|0
    • İllaki yapılır diyosun. Ben yapmıyorum ama

• biriktiyorsun demek ki. sonra büyük patlamalar olabilir sen şimdiden bu basıncı uygun biçimde azaltmaya bak.

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendinle sevişmek bile istemiyorsan başkası seni neden istesin ?

0|1
    0|0
    • Niye kendimle sevişeyim bana göre de böyle. Sevgilim olunca doyasıya kanlı canlı sevişirim hesabı ;)

• önce kendini keşfet ki sevgilin olunca ona göre isteklerin olur :)

• Anlatamadığım olaya hakim ve kendimi tanıyorum sekste ama mastürbasyon saçma geliyor inanın

• hayatında biri varkende böylemisin? cinselliğe uzakmısın yani?

anormal değilde isteksizsizn sanırım..

0|1
    0|0
    • Hayatımda biri varken ya da yokken mastürbasyon yapmıyorum.

İsteksiz olduğumu düşünmüyorum. Sekste Tutkuluyum. elimden geleni bir ödev gibi değil şevkle yaparım .:)

• hayatında biri varken masturbasyonu sormamıştım, yani cinselliğe uzakmısın manasında sormuştum ama cevaplamışsın zaten.

Yükleniyor...