Hangi doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz?

hangi doğum kontrol yöntemini kullanıyorsunuz doğum kontrol hapı kullanan var mı hangi hapı kullanıyorsunuz sizce prezervatif ne kadar güvenilir?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yanlış düşünüyon prenses. Gerçek profilin gerçek ise hayatını zehretme. Psşkolojini bozma. Şimdi 40 da olan ama senin yaşındayken senin gibi düşünüp yaşayan ruh hali bozuk koca bekleyen, menopoz korkusuyla çocuk doğuramayacağım diye çamurdan olsun erkek arayan birçok bayan arkadaşım var. Şimdi onlarla konuşurken binlerce pişmanlar. Yapma kardeşim. Eğer etrafında 40 yaşlarda bekar ablaların varsa onlardan al nasihatini onlardan öğren doğruyu. Birgün sende 40 yaşlara geleceksin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• En saglıklısı ve en güvenlisi prezarvatif dene memnun kalırsın...

0|0
    0|0
  • anladığım kadarıyla çok tırsıyosun bu konuda. o zaman sen güvenlik önlemlerini arttır.

ilişki sırasında prezervatif kullan. ertesi günde bir tane hap atarsın mis olur mis..

ertesi gün hapı " norlevo" iyidir tavsiye ederim...

1|0
    1|0
  • son anda..tam ... çıkar çıkar çıkar . peçete ...peçete yok..don ...oda kayıp..lan bişe ver ... :D

1|0
    0|0
  • yasmin diye bi hap var o çok iyi imiş

0|0
    0|0
  • Dışarı boşalma yöntemi.Prezervatif sevmiyorum hapa mapa da güvenmem etkisi olur olmaz.:)

0|0
    0|0
  • kondom...

0|0
    0|0
  • dışarı atma yöntemi en iyisi

0|0
    0|0
  • ya gecenlerde 2 bayan çıktı tv nerdeyse bu hapların yüzünden ölüyorlarmış prervatif olayı biraz sakat yılma filan olursa kötü olur bazı preservatifler dayanıksız bir ara haydar dümende okumuştum kızın vajinasında kalmış acayip bir durum

0|0
    0|0
  • yüzlerce defa prezervatif kullandım ( hemen saldırmayın evliyim) ama hala bir kaza olmadı. bu da benim için karşıcinse zararı olmadıgı için tercih sebebim. (saglık açısından dedim) bende biraz hissi azaltabilir ama ateşli bi patnerin varsa o farkkı kapatıyor. ne yaparsan yap saglıklısını yap

0|0
    0|0
  • Hiçbir korunma yöntemi %100 korumaz.En iyisi dışa aktarım yapmaktır.Ancak hastalık bulaşması ile ilgili prekazi iyidir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• dışa boşalma en güvenli yol

0|2
    2|0
    • ya kaçırırsa, geri vitese takamazsa, içeri sızarsa... Gerçi bende dediğin gibi yapıyorum. Takvim + geri çekme

• Sadece geri cekerek zevk suyundada sperm var ne olacak o zaman.

Peki hic hamile kalip kurtaj oldunmu bari sanada ayri bir soru.

• hayır tabi ki

• prezarvatiflerin yırtılma riski her zaman var güvenme

hap kullanmak en iyisi, yasmin kullan hamile kalmazsın

0|0
    0|0
  • geri çekme yöntemi

0|0
    0|0
    • Peki ya kacak olursa icine akarsa ne olacak

• kendini bilenler için söylüyorum beceremiycek olanlar işe hiç girmesinler

• yasmin

0|0
    0|0
  • düenli ilişkin bir partnerin varsa aylık iğne en iyisi,arada kaçamak diyosan binde bir ertesi gün hapı

0|0
    0|0
Yükleniyor...