Bir kız için ilk olmak ne kadar önemli?

Erkek için bakirelik ve ilk olmak genel olarak önemli kızlar içinde ilk olmak bu kadar önemli mi yoksa erkeklerin yaptığı bu kadar sorgulanmıyor mu?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ben takıntılıyım bir erkek hayatındaki ilk kadını hiç bir zaman unutamaz bakir olmak zorunda eğer evleceksem

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benim bekaretim bana aittir erkeğe değil. "Bağ benim belletirim kuku benim elletirim." Bırakında kendi bedenimiz üzerinde kendimiz söz sahibi olalım. Erkek yapınca elinin kiri kadın yapınca elinin körü olmasın. ilk vs diyerek bakareti iyice tabulaştırdınız. İlk olmuş son olmuş hiç önemi yok benim için

1|1
    0|1
    • Helal olsun çok netsin

• bu çok farklı bir durum o zina ederek baskasıyla birlikte olmadı evliydi ..

• Zina dedin de aklıma geldi. Bizler yani çoğunlukla biz Türkler "Zina yapacak kadar dini takmayan ama cünüp gezmeyecek kadar da dinden korkan insanlarız." Halbuki zina, cünüp gezmekten daha günah. 40 büyük günahtan 1i zina. Neyse benim de nikasız hiç 1likteliğim olmadı. Dini nikahımı hep yaptırdım elhamdülillah.

• Bence kız erkek için değil herhangi bir kişi için önemi değişir. Benim için ilk olmak önemli değil. Benden önceki hayatını bilemem, o da benimle karşılaşacağını bilip de beni bekleyemez. Sadece ilkiyim diye birine bağlanmam, bağlanırsam da öncesini umursamam. Ilki tercihten çok şans işi ama sonu olursan tercih edilmiş olursun.

0|1
    0|0
  • Ben onun sonu olayım yeter ilk olmasam da olur.

0|2
    0|0
  • Benim için farketmez yeterki en sevdiği olayım.

0|1
    0|0
  • Bilemezsin hiç bir zaman.bence hiç önemi yok

0|0
    0|0
  • hiç takılmam o konulara bende öncesi beni ilgilendirmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İlki olmadığım kız,benim son durağım olamaz.

0|2
    2|0
Yükleniyor...