Bakireliği abartıyorsunuz bu kadar önemli bir şey mi?

şu bakirelik olayını anlamıyorum ya. benim hiç bir önemi yok. tek bir hususum var ruhu bakire olsun yeter , öyle kızlar tanıdım bakireyim diye geçiniyo ama anal sex yapmaktan büyük tuvaletini tutamıyo, oral sex yapmaktan artık ağzı çamaşır suyu gibi kokuyo. bide gelmiş bakireliğimi kocama saklıyorum diyo. mesele 2-3 damla kan gelen bir zar mı ?

Güncellemeler:
bide dimimizde önemli filan demişler ya. islam dinine göre bir erkekle kadın evlenmeden sevgili olamaz el ele tutuşamaz madem dinine bu kadar önem veriyon bunlarıda düşün. kur'anda her boku ye ama sex yapmamı yazıyo ?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• kalbi bakire olsun hacı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Dinle alakalı değil kişilikle alakalı. Ortalık malı olanı kimse tutmuyor. evlilik kadar güzel bir kurum varken önüme gelenle zevkine yatmam. Bu bana ters. İsteyen yapıyor istemeyene de bahane bulmayın.

0|4
    1|0
  • çamaşır suyu ne alaka oral yapmakla ağızmı kokarmış senden duydum bunuda :)

0|2
    0|0
    • sperm çamaşır suyu gibi kokar. okadar çok oral sex yapmışki ağzı sperm gibi kokuyo manasında ?

• öyle ağza verilir o zaman :D

• Valla bakire olup öyle yapanlar gereksiz amaa hem bakire hem gercektende evliliğe tamamen kendini saklayan insanlar varki hafife alınmamalı dinizmizdede bu çok önemli her erkek ay bakirelikde neymiş der ama bakire kız arar.

0|1
    0|0
  • Dinlerin getirdiği düşüncelerden biri işte

0|0
    3|1

Erkekler Ne Diyor 8

• hocam,tamamen saf ve temiz olan ve kendini bütünüyle hayatını birleştireceği erkeğe saklayan kızlara böyle yakıştırmada bulunmaz hiçhoş bir şey değil.Senin için önemli olmayabilir ama milletimizin kültürü içinde çok önemli bir özellik bu.Oral ve anal yaparak kendi maneviyatını kirleten kızlarla diğerlerini karıştırararak genelleme yapmamamk lazım.Sözünü ettiğiniz kesim çok az ve bunu çoğunluğa denk tutamazsınız.

3|1
    1|0
    • azmı ? sen bütün kızları çiçek filan sanıyon galiba. evet senin dediğin gibi kızlarda var ama onlar daha az.

• artistlik yapmıyorum haftada en az 3 farklı kızla muhabbetim oluyo.Hacı kusura bakma ama bas git amk yaa ahaha kendi ütopyanı yaşama çık biraz erkek-kız ilişkilerine bak...

• senin çevreni bilmem,benim çevremde sizin abarttığınızın 10/1 i kadar bile değildir.bir kız sizinle yatana kadar hakkında bu konuya dahil etmeyin bence.oysa siz o kızlarla birlikte olmak için hatta kandırmak için bit tek takla atmadığınız kalmıştır.Hanı belki takla da atmışsınızdır...

• Ruhu, bedeni, aklı bakire olmayanlar benden uzak olsun. Bekareti önemsiyorum. Kim ne derse desin. Dinen ahlaken olması gereken de budur.

1|1
    0|0
    • Tabii nefsine ağır geldiği için sen Kur'an da yazdığı gibi davranmıyorsun.

• abartıyorlar ya da abartmıyorlar.

herkesin bekareti kendine değilmi?

eskiden bakire olmayanlar hor görülürdü, şimdi bakire kızlar hor görülüyor olaya bak

isteyen bakire kalır, isteyen kalmaz.

0|0
    0|0
  • Kardeşim ben bakirsem bakire olacak. Her anlamda. Ağzı kokmasın götü akmasın yani :D

0|0
    0|0
  • biz sadece bakire olsun demiyoruz zaten kimseyle cinsellik yaşamaması gerektigini söylüyoruz kaç sevgiliyle yapıyor analı öpüşmeleri falan snra kocasına bakireligini veriyor bunda haklısın ama yorumun eksik kalmış biraz

0|0
    0|0
  • arkadaş ne kadar rahat davranıyosunuz ya. ne demek bakirelik önemli değil lan . namus tur lan o cvar mı başka ilerisi .başkası ile daha önce birlikte olmuş . evleniyosun kızın bekareti yok daha önce biriyle yatmış kızla evlendiğinde rahat olacak mısın ozmn . valla böyle okuyunca pes dedm yani. nekadar genişsiniz.

1|1
    0|0
  • Sananeki kardeşim bence bakirelik iyi birşey illa her bakire anal alıyo veya ağızdan alıyo gibi bir kural yok ki. Sen istemiyosun diye diğer bakire olanlarında bakireliğini bozması gerekmiyo çünkü bu anlama çektin milletin sen kadar aklı yok sanki bozmak isteyen zaten bozuyor onda sorun yok.

0|0
    0|1
  • şu bakirelik olayını anlamıyorum ya. benim hiç bir önemi yok----- bunu ne düşündün de yazdın? ben söyleyim net alemindesin, bakire olmayan karıyı kızı etkilemek tanışırken kendine çekmek kandırmak için

0|0
    0|1
Yükleniyor...