Kızlık zarının kanı mı adet kanı mı?

Aslında benım ve sevgılım ıcın pek de bır onem tasımıyor ama merak etmıyor degılız.masturbasyonu ilk ogrendigim zamanlarda parmagimin bir kismini icime sokmustum ve hemen degil ama bikac saat sonra camasirimda kan farkettim.uzerinden 6yil gecti ilk defa bir penis icime girdiginde kan gelmedi zaten cok az git gel oldu en fazla 10defa. 2.defasinda farkli biriyle 5defa gitgel oldu karnima bosaldi yine hic kan gelmedi bu 2.kisiyle iliskim devam etti tekrar birlikte olduk adetimin bittigi geceye denk geldı.ve bir mıktar kangeldi bu kizlik zarinin kani mi sizce?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• muhtemelen öyle. kızlık zarı ilk darbeyle kanayacak kadar yırtılmayabilir. defalarca seks yaptıktan sonra kanayanlar da var. o yüzden çok takmamak lazım ilk seferde kan gelmediyse.

1|1
    0|0
    • doğru söylüyor bazı kızlarda kızlık zarı çok esnek olabiliyor.

• ben yanlış anlamışım yalnız. adetinizin bittiği gece seks yaptıysanız orada gelen kan adet kanıdır. düzenli seks hayatınız varsa zar kanaması olması ihtimali çok düşük.

Erkekler Ne Diyor 6

• değil 5 değil 10 bir defa girse bile gider zar hatta kimi kızlarda sadece kafası bile yeter zarın yırtılması sen neyin peşindesin parmakçı kız

0|0
    0|0
  • 6 yıl önce parmağına teslim olmuşsun.

0|0
    0|0
  • Kizlik zarin olmadigi kesin masturbasyon yaparken kizligini parmaginla bozmussun. Sen istemeden yapmissin ama bircok kizin bu zevki bir erkege yar etmeyecegim diyerek kendi zarini parmagiyla bozdugunu biliyormusun :)

0|1
    0|1
  • hep mi erken boşalanlara denk geldin kuzum?

0|1
    0|0
  • O kadar kişiyi içine almışsın hangi kızlıktan bahsediyorsun sen ya? Adet kanı tabi.

0|0
    0|0
  • senin kızlık parmakladığında gitmiş, esnekti demek ki, adet kanı o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iyiki bir zar var yoksa neye kafayı takacaktık...

0|0
    0|0
Yükleniyor...