Siz ne bekliyordunuz kardrş?

Bakıyorumda cinsel paylaşımlar tamam yerinde hamilelik, ilişki, penis boyları, p*rnolar, fahişeler, mastürbasyonlar, zevk, haz, pozisyon vs vs de güzelce cevap verenleride kenara koydum sırf kendini tatmin etmek için ayy bunu da mı sordun, salak mısın, bakire değil bu, imla hatası yapmışın vs vs aşağalayan arkadaşlar ne ayaksınız? Bu sitenin amacı ne zaten çok güveniyorsan çık gizli profilden öyle konuş amaç nedir?

0|0
0|31

En İyi Erkek Görüşü

• Bir toplumu cinsellik ayıp diye yetiştirirsen, iç güdüsel olarak cinsel isteklerine engel olamadıkları için, gizli kapaklı yaşamaya çalışırlar, buna soru sormakta dahil.

Ne zaman Türk Aile yapısı cinselliğin son derece doğal bir şey olduğunu kabullenecek, o zaman insanlar normale döner.

Bu konuda, Orta Çağın Karanlık Avrupa'sı bile bizim şu anki halimizden çok ileriydi.

Türkiye'de sadece çok küçü bir azınlık var, baskı hissetmeden, ya da baskıyı takmadan yaşayabilen, onlarda zaten buralarda pek takılmazlar.

Ben kendim de öyleyim, sporla ilgili bir şey araştırırken denk geldim siteye, sonra ilgimi çekti insanların yanlış bilgileri, hiç değilse kendimi geliştirmişliğimi paylaşmak istedim, belki faydam olur diye, o yüzden buradayım.

Kendinize güvenin arkadaşlar, kızlar / erkekler / eş cinseller cinsellik kötü bir şey değildir, hayatınızı kabusa çevirmekten vaz geçin, size öğretilen bütün toplum kuralları yanlış.

Gençliğiniz gitmeden anlayın bu gerçeği ve lütfen hayatınızı yaşayın, vaktiniz olursa Avrupa'ya tatile falan gidin, modern dünyada insanlar nasıl özgür yaşıyorlar , bunun kötü bir şey olmadığını görün.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 30

• sitenin amacı soru sormak ve cevap almak. cogu bu minik nuansı kacırıyor gözden. kendilerini tatmin ediyorlar.

1|0
    0|0
  • sen ne amaç ile burdaysan herkeste o amaçla burdaa gizli profil diye bir şey var evet özellikle cinsel problemler için bence gizli olması ve burada konuşulması güzel bir şeyyy tamam belki amacı dışında kullanılabilir ama gerçekten yararlı şeylerde mevcut...

sen niye bekliyorsan yaniii herkes o amaçla bekliyor profilini resiimlerle doldurp geleceğin hostesi sarşınlar aptalmı bir daha düşün deyiptee ayrıca hostes olman aptal olmayacağını garanti edemezzz.. daha sonrasındaa arkadaşlık isteklerine kendini kapatman ve oldum olası facebook linkini oraya koyman ne kadar garip ve abesse senin sorduğun sorundaki detay ve açıklamanda o kadar abes dolayısıyla önce kendine bakta milleti öyle eleştir... sen bu soruyu soracak biri olarak nasıl görüyorsun kndini popülarite bunu gerektirmiyor

0|0
    1|0
  • Bazen hakkaten de aşşağılanacak , yuh denecek sorular ya da cevaplar oluyor ama asla tarzım değildir. Herkesin fikri tarzı kendine , çok haklısın siteye girip de konsepti belli olan yerde kendini başkalarından üstün gösterme çabası asıl aşşağılanmaya değer olandır. Amma dedim ya tarzım değil.. :)

1|0
    0|0
  • sadece cinsellik soruları değil; bazı soruları bile bile soruyorlar, sırf i.nelik olsun diye; onlara doğru düzgün cevap vermiyorum; ama soru düzgünse güzelce cevaplıyorum:))

1|0
    0|1
  • Ne ayaksiniz lan :-)haklisin bencede:)

2|0
    0|0
  • Bu gizli kapaklı olanları bende anlamış değilim zaten rumuz kullanıyosun neyi kimden gizliyon değilmi ya :)

1|0
    0|0
  • Doğal şeyler bunlar.

Hayatta her alanda her konuda birbirlerine karşıt, birbirlerini anlamayan insanlar çıkabilir.

Dert edinecek bir konu değil yani.

1|0
    0|0
  • link

o kişiler hadi anlat hadiii :)

1|0
    0|0
  • he ya bide gizli soru sorup gizli yorum yapmazlar mı tam ayarım bunlara helal sana soruna 5 yıldız bnden dostum varoll

1|0
    0|0
  • 5 yıldız verdim sana hacı %100 katılıyorum

1|0
    0|0
  • haklısın %100 katılıyorum

1|0
    0|0
  • seni gerçekten canı yürekten açık sözlülüğün ve cinsiyet katmadığın için tebrik ediyorum çok güzel bir paylaşım

1|0
    0|1
  • bu nedenle her soru ve cevap gizlilik ten uzak olmalı..

1|0
    0|0
  • aynen bence cogu anlatılan hayal fantezi ya da gizlilik arkasına sığınarak isteklerin özeti

1|0
    0|0
  • Çoğu dalga geçiyorlar bence

1|0
    0|0
  • kısaca EGO

1|0
    0|0
  • bunlara takılmamak lazım

0|0
    0|1
  • Helal kız, çok haklısın yani.

1|0
    0|0
  • evet cinsellik gibi güzel şey yok gizlenme rahat ol yap

1|0
    0|0
  • çok haklısın gizliliğin kaldırılması lazım

1|0
    0|0
  • konuşşşş beee.. aslan parçası kim tutar senii

1|0
    0|0
  • Gizlenmenin amacı açıktır. Doğru görünen insanın hatasız olmadığıdır. Utandığından dolayı gizlenenler buna dahil değildir. Kızlarda abazalardan uzak durmak için gizlenir çoğu cevapta ya da soruda. Ben umursamıyorum sende bunu dene.

0|0
    0|0
  • Sen ciktinda ne oldu. Goge mi erdi.?

0|2
    0|1
  • bunu sen mi söylüyosun fake ? komiksin cidden :)

1|0
    0|0
    • Sen ne ayaksın kısmına girdiğin için cevap vermeyeceğim :)

• Uğraşmayacağım ben millete gizli demiyorum eğer küfredecek götün varsa kimliğini saklayacak kadar yüreğin olsun diyorum kapiş ;)

• neyse öyle diyosan öyledir kuzen ;)

• herkesin yapisi farkli işte

0|0
    0|0
  • You are quite right...everbody like a sexologist.

0|0
    0|0
  • doğru söylüyorsunuz ...

1|0
    0|0
  • senin profilin sanki gerçek :D

2|0
    0|0
  • gizlilik, senin anladığın anlamda saklanmak değildir her zaman... güvenlik amaçlı olamaz mı hostes adayı hanımefendi?

0|0
    0|0
    • Ben neden gizlisiniz demiyorum*git diyecek kadar yürekli olan arkadaşlar kimliklerini açıklarken güvenlik nedeniyle vazgeçiyorlar yapma arkadaşım

• grev ne durumda?

• sahi bu sitenin amacı ne? sen hangi amaçla buradasın? mesela ben bilgilerimi paylaşırım çok nadir soru sorarım. peki sen? açık saçık resimlerinden oluşan bir profille sana karşı nasıl bir yaklaşım düşünüyorsun ve amacın ne?

0|1
    0|1
    • Geri kafalı olduğun burdan hisediliyor her açık saçık resim koyana kötü gözle mi bakarsın yık ön yargılarını öyle gel ;)

• annem vefat etti, yaşarken de senin gibi değildi.

• haklısın jerker, bir sonra ki hamlesinin herkesi kendisi gibi sanacağı hiç aklıma gelmemişti. kalite işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...