Kapat

Çok merak ediyorum lütfen çözüm bulalım

Bilindiği üzere bayanlarda erkeklere nazaran cinsel yönden kısıtlama var. Ama bizde istiyoruz cinsellik. Ama cinsellik yaşayınca farklı nitelendiriliyoruz. Peki biz nasıl cinselliğe doyacağız biri ile beraber olunca lakap takılıyor maaturbasyon gerçek sex gibi olmuyor ne yapmalı ? Cinsel yönden kendimizi doyursak yanlış anlaşılır mıyız mesela zar gitmeden analdan olsa oral olsa yine mi lakap takılacak yine mi basit kız olacak ?

0|0
4|22

En İyi Kız Görüşü

• Ağzına sağlık bacım :*

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 22

• :) konuyu sosyolojik açıdan yaklaşmışsınız hakikaten..erkekler yapar kızlar yaparsa adı olur.. ama siz narinsiniz bizim gibi değilsiniz ..bu soruya nasıl cevap verilir bilemedim açıkçası.! ama son zamanlarda kızlar ya da kadınlar sexi cinselliği çok daha rahat yaşıyor sanırım en azından büyük şehirlerde. hem de çok abartılı ve duyduklarımdan ürperiyorum bazen.. en makulü kendinize uygun bir erkek bulup onunla yapmanız..başka ne olabilir ki... Erkeği kadını bu durumda ayrılamamalı bize ne ise siz de o ya da bize ne değilse size de o değil ...

0|0
    0|0
    • Zaten azgın biri değilim mantıklı bir cevap arıyorum ma yok

• dogru ve guvenılır bı erkek bulursan vajınal de yap. ama snra senı ortada bırakmasın herkesn hakkı bıde bu olayın dını boyutu var

0|0
    1|0
  • bence sen azmışsın ve nasıl bir çözüm bulsam derdime diye düşünüyorsun:))) beden senin,günahı da sevabı da sen kafana göre takıl:) yalnız yasaklar da hep tatlı çok tatlı beee:)))

0|0
    1|0
  • en iyisi yeni tanıştığın biriyle tek gecelik ilişki yaşamak. ertesi gün rahatlayıp hiçbirşey olmamış gibi devam etmek...

0|0
    0|0
  • Erkek egemenliğinin olduğu bir ülkede yaşıyorsun ve kadın yapınca o. erkek yapınca delikanlı oluyor bunu değiştiremezsin. Anal ve Oral seni yine çok tatmin etmeyecek mast. yaparken farklı şeyler yaşamayı denemelisin.

0|0
    0|0
  • o zaman evlen:)

0|0
    0|0
    • Evlenmek için çok erken ya

• Sen bu olaya nasıl bakıyorsun

• sana hak veriyorum aslında bir erkek yaşıyorsa sende yaşamalısın...amaşöylede birşey var evleneceğin insanın sadece senin olmasını istemek kadında bunu ister aslında erkekte keşke boyle olsaydı ama zor tabi...yani sana hak veriyorum

• muhtemelen öyle olacak...

yani değişen bir şey olmayacak yine aynı yafta ve etiketler konacak...

o yüzden bu işler ülkemizde hep gizli olur ya..

deşifre olana derler o yakıştırmaları..

yakalanmayan temizdir yani...

0|0
    0|0
  • herkesin düşüncesine saygı duymak lazım. zarı deldirmeden her türlü ilişkiyi yaşamalısın bence. her türlü zevke seninde ihtiyacın var

0|0
    0|0
    • Deldirmeden bile o diyorlar

• sende bir iş yaparken belli etme. o işi yaptığının herkes farkına varmasın. ee bide verdiğin erkeklere dikkat et sana o demeyen birine ver

• evlenebilirsin ya da milletin yaptığı gb (bence buyuk ahlaksızlık) anal ya da oral ya da benzeri yollarla yaparsın ama bakireyim dersin ama su var bence sen mast devam et evlenince eşin azgın çıkarsa bıkarsın bile sexten

0|0
    1|0
  • Tatlim sen elalemin dedigine ne bakiyorsun.nasil mutlu olacaksan oyle yasa. Cinselligi sinirlandirma kendinde

0|0
    0|0
    • Ya ilerde kocam olabilecek adam laf ederse bunun için ayrılırsa

• Seni gercekten seven erkek bunu sorun etmez. Eger bundan endise duyuyorsan bakireligini koruyarak yasa cinselligi

• kendine sağlam bir fuck buddy bul..

0|0
    0|0
  • takılmaz onlar art niyetli insanlar

0|0
    0|0
  • bugüne kadar yattığım hiç bir kıza kötü gözle bakmadım bir ihtiyaç bu saygı duyarım

0|0
    0|0
  • şimdilik sanal ile idare edicen...

0|0
    0|0
  • istanbuldaysan ekle beni yakışıklı bir gencim seninle tanışmak isterim maddi durumum iyi ileriye yönelik arkadaşlık kurabiliriz

0|0
    0|0
    • Tanışmak isterdim ama istanbulda değilim :(

• Neden gizli oldunuz bu bayan arkadaş kim ? Madem gizli olacaktınız neden eklememi istediniz

• bekledim ama eklemediniz tamam artık gizli değilim isteyenler ekleyebilir

• nerde yaşıyorsun arkadaş olabiliriz bu konuda ?

0|0
    0|0
  • her erkegin bu kadar yaptıgından eminsiniz yani bizim zarımızda kalbimizde Allah en büyük günahlardan affedilmesi zor günahlardan zinayı göstermiş .. Siz de önce bu tabuyu yıkın erkekler yapıyo bizde yapalım diye 3-5 azmanı örnek alcaksanız sizde erkek atın yataga o zmn erkeklerle yatın yatın bırakın

0|0
    0|0
  • Soyle soyleyim sen bu hayatta ne yaparsan yap herkesi memnun edemezsin seni mutlaka elestiren cikacaktir cinsellikte boyle bir durum onun icin cinselligi nasil yasamak istiyorsan oyle yasa ve buna gore birini bul.seni yargilamiyacak elestirmeyecek kotu gormiydecek birini ki ben boyleysem benim gibi de bir cok kisi vardir eminn ol.cunku seni elestirenler seni elestirdikleri konuda ellerine firsat gecse daha neler yaparlar neler.yapamadiklari icin anca etrafa saldirirlar ;)

1|0
    0|0
    • Nereden bulayım doğru birini

• Yok gibi

• Istersen ekle beni konusalim

• Bu ülkeden gitmek isteyenler kervanına bir kişi daha alıyoruz.

0|0
    0|0
    • Derken ?

• Özgür yaşamak istiyorsan gideceksin. Şimdi çok uzun mesele. Ben yatıyorum. Eklersen konuşuruz. İyi geceler.

• komisyon kurmadan çözüm bulamayız.

0|0
    0|0
  • prensesim güvenilir bir erkek bul ve cinselliğini doya doya yaşa kimseye bişey söylemek zorunda değilsinki istersen eklim seni

0|0
    0|0
    • Bende isterdim ama sonra tonla laf

• Tanıt bakalım kendini

• Mysttere kullanıcı adım eklersen sevinirm şimdi diğer bölümünde bir soru ekliycem

• yaşa, sana yaşama diyen yok, sadece yaşadığını bazı yobaz kesime belli etme o kadar, kimse sana karışamaz. arabistanda yaşamıyoruz merak etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• :* seviş bebem zarın var diye sevecek olan hiç sevmesin daha iyi.

0|0
    1|2
  • Soruya bak yaa madem okdr sex istiyorsun ve bunu lakapsız insanlar tarfndan normal karşılanacak seklde yapmak istyrsun evlen snra koca la sabahlara kadar istediğin şekil ve her an istediğini yap hem doy hem lakap takılmadan doğruca yaşa .

0|0
    0|0
    • Kariyerimi kurmadan evleneyim sonra kocam ezsin değil mi

• Ozman sabret kur kariyeni

• ne alakası var canım ya,ilişkiyi abartma o kadar mastırbasyon yaparakta zevk alabilirsin erkek şart değil yani

0|0
    0|0
    • Hangi yöntem yetiyor söylesene

Yükleniyor...