Penisinizi kesseler..

Çok mastürbasyon yapmaktan ve aşırı cinsel ilişki yüzünden birgün penisiniz kangren olsa ve doktora gitseniz,size kesilmesi gerek kan zehirlemesinden ölceksiniz dense..:) Ölümü mü seçersiniz,yoksa kesik bir penisle yaşamayımı...Bakın gay travestilik yok işin içinde...

Eğer yaşamı secersenizde nasıl bir hayat sizleri bekler...

Soru saçma olabilir ilgilenmiyorsanız yorum yazmayın arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• olm çük kangren olmazki istersen iple sıkıca bağla birsey olmuyor :D soruya gelince beni s**tiret sen cukümü kurtar derim :))

0|1
    0|0
    • nasıl kangren olmuyor yaa alemsin...:)Bülent ersoy neden kadın oldu...

• diyelimki penisi patoza kaptırdın x)

düsunmesi bile korkutuyor lan

• yok kıyma makinsei :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• "Kesin de kurtulayım. Bir taşla iki kuş" derdim. 18 senedir bacağımın arasında kendi halinde sallanıp duruyor. Yerli yersiz şahlanması dışında bir etkisi olmadı. Bir hayrını göremedim yani. :D

0|1
    0|0
    • kesilince napcaksın peki...

• Pilava katıp yiyeceğim o.O Tüvbeler olsun. Ne yapacağım işte, bir şey yapmayacağım. :D

• çükümden daha değerli yerlerim var. en başta kalbim ve beynim. o olmasa da olur. yaşamak güzel.

0|1
    0|0
  • hastalık bu nezaman nasıl olacağı belli olmaz .mecbur katlanırım .ölmek istemem .

0|1
    0|0
  • ben onsuz yaşayamam banada ötenazi yapın derim

0|1
    0|0
  • la zaten kargo parasını haketmiyo, kessinler anasını satıyım , ben de kendimi tapınağa kapatıp keşiş olurum, aklımı karıştıran bişey olmaz

0|1
    0|0
Yükleniyor...