Klitorisimde şişkinlik oluştu neden kaynaklanmış olabilir ?

dün akşam şişti hafif bişi diil dokunamıyorum öyle bir şişkinlik .. neden olmuş oalbilir ? bir iki hafta önce de böyle bişi olmuştu .. sorum umarım cinsellik kategorisine taşınmaz ! ayrıca masturbasyonu kes falan demeyin masturbasyon yapmıyorum ilişkiye de girmedim .. doğru düzgün cevap vericekseniz cevaplayın ..

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• enfeksiyon olabilir,ama daha önemli ciddi birşey de olabilir kaşıntı var mı?

1|0
    0|0
    • hayır yok

• tugan bese ye gir orda bak, link atamadım malesef. ama korkma

• sonucu merakla bekliyoruz saglıklı günler dilegiyle

Erkekler Ne Diyor 13

• Doğru dzgün cevap elbette doktora gitmen. Sağlıkla ilgili ciddi bir durumu burada sorarak çözemesin..

0|1
    0|0
    • ne diyicem :) ya bakıyım derse ? gidemem sadece nedenini belki bilen biri olabilir diye sormak istedim ..

• @hotdog anladın sen onu :)

• @hotdog heep mi fesadsın sen yahu takarsa ne hoca :))

• Gideceksiniz hanımefendi bir doktora, muayene olacaksınız, anlattığınız kadarıyla iltihabik bir durum.Ha tabe aç bakayım diyebilir, hastanın doktorunu tercih etme hakkı var, bayan doktor seçersin, yanlış zihniyet ama tedaviyi burada aramaktan iyidir.

0|0
    0|0
  • Önceden kaptığın bi hastalık ortaya çıkmış olabilir. .internetten genital herpes hastalığını araştır.

0|0
    0|0
  • madem bu kadar ciddi sorun neden burda çözüm arıyorsunuz, doktorlar dizisi mi oynuyor burda.

0|0
    1|0
  • farkında olmadan birşeye çarpmış veya sürterek tahriş etmiş olabilirsin. bir jinekoloğa görünmelisin. önemsiz olarak algılama. tahriş sonucu ödem veya iltihaplanma yani ciddi bişe de olabililir. vakit kaybetmeden bir doktora görünmelisin !

0|0
    0|0
  • iltihap olabilir doktora git

0|0
    0|0
  • fazla kurcuklama dedim sana dimii :)

2|1
    1|2
  • Sivilce ve çıban ihtimalini gözardı etmeden krem al ve kullan. Geçmezse doktora git. Erkek doktora gitmek istemiyorsan bayan doktora git.

0|0
    0|0
  • bir kadın doğum uzmanı çare bulacaktır.

0|0
    0|0
  • sadece klitorist i olanlar cevap vermeli bence yorumlarla olacak birşeye benzemiyor

0|0
    0|0
  • elerjik bile olaiblir bir doktora gostermende fayda var...

0|0
    0|0
  • MAntar yada çıban başlangıcı olabilir

0|0
    0|0
  • mikrop kapmış olabilir temizlik probleminden kaynaklanan.

0|0
    0|0
    • temizliğime ciddi anlamda dikkat ederim .. ama eskiden daha hijyenik ortamalrdaydım şimdi oek hijyenik bir iş yerim yok .. o şekilde kapmış olabilir miyim ki ?

• nerede çalşıosun ki hijyenik ortamla klitorisin ne alakası var?

Kızlar Ne Diyor 5

• çıban benzeri bir şey olabilir o. içi sert mi dokunduğunda o şişkinliğin dokunduğunda, bir kitle geliyor mu eline?

1|0
    0|0
    • çok şişti sertleşti evet . bir de ilk defa olmuyor

• muhtemelen çıbandır o. çok dar çamaşır giyiyorsan sürtünmeden dolayı tahriş olmuştur. fucidin tarzı, çıbana iyi gelen kremlerden alıp deneyebilirsin belki. antibiyotik özellikli bir kremdir, eğer gerçekten çıbansa ilk günden itibaren etkisini gösterir. zaten çıban değil enfeksiyon ise, ona da yardımcı olur.

• Çamaşırlardan Kaynaklanıyor sıklıkla bir sorun yoksa

0|0
    0|0
  • Bunu doktora göstermen mantıklı .

Çok rahatsız oluyorsan bayan doktora görün

kahin değil elbet bakıp ne olduğunu anlayacaklar

0|0
    0|0
  • mikrop kapmışssındır

0|0
    0|0
  • hemoroid- bağsur olabilir