Kızın bakire olup olmaması sizin için ne kadar önemli?

Öpüşmesi falan geçtik .Kızın bakire olup olmaması sizin için ne kadar önemli?

Güncellemeler:
Peki erkekler siz bakirmisiniz? :) kizlar bakin hele yorumlara..

0|0
7|52

En İyi Erkek Görüşü

• Birisi yazmış birinci el ve ikinci el diye. Bu kadar aciz ve bu kadar iğrenç bir tabir olamaz. Neyin felsefesidir bu? Neyin kafasıdır?

Bugüne dek birlikte olup bakireliğini aldığınız kızları önemsemediniz. Her fırsatta orada burada anlattınız, içki masalarında meze ettiniz. Şunu bunu bozdum diye böbürlendiniz, duyan da sanki cephede savaşa gittiğinizi sanar. Oysa iş evlenecek duruma geldiğinde delikanlının şahı kesilirsiniz. Geçmişi düşünmezsiniz. Doğru ya siz zafer kanları akıtıyorsunuz, geride göz yaşları ve kırık kalpler bırakarak...

13|3
    1|0

Erkekler Ne Diyor 51

• Zerre kadar önemli değil.

6|1
    1|2
  • önemsiz. herzaman kolay değil sevmeden sevişmek..

diktirip bakireyim diye evlenen bir sürü insan var. bizde çok seks yaptık oluyor gençlikte böyle şeyler önemli olan gerçek sevgi <3

5|0
    0|1
  • kimi bayan arkadaşların ''bekaretini kaybetmek çok normal'' fikrini empoze etmeye ne kadar çok uğraşırlarsa uğraşsınlar, bekarete önem veren erkeklerin nesli tükenmeyecek :))

evet bekaret çok önemli... herkes için olmaya bilir.. ama kimileri için çook önemli...

3|1
    0|0
  • valla bakire olup her boku yiyenler var onları napcaz?

4|1
    0|0
  • pek önemli olmasa gerek namusun bir zarla olucağınını düşünmüyoorum. atıyom kız sürekli oral yapıyosa bakireyse nerden anlıycan.? düşünce olarak bakire olması lazım.

3|1
    0|0
  • Önce erkeğin bakir olup olmamasını tartışalım.

4|1
    0|0
  • Bakirim, bakir olarak bakir istemem en doğal hakkım... Ama hayat işte, zorluyor ve sıkıştırıyor insanı, kimi ne zaman seveceğin belli olmuyor ve genelde bağlandıktan sonra karşındakinin bu durumunu öğrendiğin oluyor, zaten severken önce geçmişine mazi çekiyorsun sonradan bu tür şeylerin çıkması sıkıntı doğuruyor.. Önemi şöyle önemli, bugününe baktıgımda önem kazanır, yapısı karakteri benliği bana sevgisi sadakati dürüstlüğü ve geçmişte olanlara bugünki bakış açısı... Ve geleceğe yönelik ondan ne kadar emin olduguma bağlı.. Yani kabulde ederim reddederimde, ama reddetmem şundan eminim ki sırf bakire olmamasından olmaz...

cut.

0|0
    0|0
  • hata yapmış olabilir .yada ilişki yaşamış olabilir .ama dürüst ve iyi bir erkekler evlenmek istemesi hakkıdır kızın .kızın bir erkek sevgilisi var ve her iki tarafta birbirini iyi tanıyor ve sevgilerindende eminler ise erkek kabul edebilir .kızın kişiliği ve karakteri çok önemlidir .şahsen ben bole bir kızı kabull ederim .

1|0
    0|0
  • Namus önemli bir kavramdır.

3|2
    2|1
  • Bakirlik veya bakirelik 2 kişi arasında olduğu için kimseyi enterese etmez. Bu kişilerin özelidir. Önemli olan bağlılık sevgi.Ahlaksızlığa haksızlığa uğramış bir çok kadın var bu kadınlara körelmiş zihniyetler yüzünden yargısız infaz yapılmakta. Kadınlarımız da akıllı olmalı onu taşıyamayacak zihniyeti kişiliği oturmamış biriyle bu denli yakınlaşmayacak.

Bunun net cevabı kişilerin kendi tercihidir toplum olarak kesinlikle saygı duymalıyız.

1|0
    0|1
  • Ben bakir isem o bakire olsun. Eşitlik olsun yanii.

1|2
    0|0
  • ben nasılsan o da öyle olsun ama zar sağlam dışında her haltı yemiş ben bakireyim diye gelmesin karsıma

1|1
    0|0
  • O kızın benim için ne kadar önemli olduğuna bağlı.

1|0
    0|0
  • onemlı degıl dıcem ama sex yapıcam snra evlenıcem bı gun seytan durtucek kımle yaptı o zamanda zevk aldımı o anı hayal ederım kudrrum kızın canını sıkarım neme lazım...ben bakırım ya da degılım ben soylerm kaldırabılıyorsa kabul etsn kabul edemıosa hıc baslamayalım

0|0
    0|0
  • Geçmişi beni ilgilendirmez ki.

2|1
    0|3
  • umrumda değil:))

2|1
    0|3
  • bence hic evlenmemis bekar erkek bakire olmayan biriyle evlenmemeli,el insaf haksizliktir,o kahramanligi yapmasin erkekler,bakire olmayan daha önce evlenmis bir erkekle uyumlu olabilir

0|0
    1|1
    • patlak lastigin suclu hisetmek yerine bide arsiz olanina kimse esi gözüyle bakmaz

• ben bakirim ve bakir isterim... ve önemlidir benim için... ilk olmak olunmak isterim ki evlilik öncekilerle sarsılmasın...sorsan daha çok söylerim de ne soracağına bağlı :D

0|1
    0|0
  • dürüst olayım .hiç bir kızla ilişkim olmadı .suç mu ?

2|0
    0|1
  • Ben evlenecegım kızın topuguna da ensesıne de bakarım.

0|0
    3|0
  • Ben bakirsem o da bakire olmalı. Kusura bakmasınlar. Önemli.

2|1
    0|0
  • ona karşı olan duyguma bağlı bide şu sırf bişeyler olsun diye birileriyle düşüp kalktıysa ayrı ben bu yaşıma kadar öpüşmedim böyle birini beklerim illaki ama geçişinde sevdiğinden ya da ciddi bir beklentisi varken yaptığı hatalardan dolayı yargılayamam sadece ona karşı olan güvenimi ve benimleyken ve benden sonra nasıl olcağını bilmek yeterli

0|0
    0|0
  • beyni ruhu bakire olsun yeter

3|0
    0|1
  • Eger onu gercekten seviyor ve deger veriyorsam benden onceki iliskisini onemsemem. Bende bakir degilim sonucta

2|0
    0|1
  • Bir kere yapması benimle sevgiliyken de yapabileceği anlamına gelir... Tamam saçmalamadım ama öyle yani güvenemem pek :/ Sevgisiyle beni inandırmalı güven için...

0|0
    1|0
  • İnsan olsun..ruhu bakire olsun

3|0
    0|0
  • biz türklerde namus diye birşey vardır. doğal olarak bu temele istinaden bir türk erkeğinin evleneceği kızdan beklentisi bakire olmasıdır.

0|0
    0|0
  • ben bakiir değilim ama bakire olursa iyi olur ama çok sever mantık uyar kalbimde severse neden olmasın

0|0
    0|0
  • Önceden önemliydi , Hayatım dedigim biri olunca önemini kaybetti , Artık o benim :)

0|0
    0|0
  • Ben ona buna elletmeyeceğim temiz çiçek gibi olacağım karşımdaki tırt oldu

2|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    21

Kızlar Ne Diyor 7

• benim için bakirlik şöyle dursun eline karşı cinsin elinin dokunması bile bişeydir. kabul etmem.

1|4
    0|2
  • Hrrkese gore degsio kimileri war acaip duskun kimileride hic umursamiyor bile olmasada olur dior

0|0
    0|1
  • Madem sikinizi sokacaginiz ilk ve tek yer cok onemli siz ilk soktugunuz yere girerken kapıyı mı caldiniz?

3|1
    0|3
  • kendisi geneleve gittiği ne halt yediği belli olmadığı halde benim bakire olmadığım için bana güvenmeyen bir sevgilim vardı..sürekli kırıcı konuşurdu.. geçmişte ne halt yediği belli olmayan biri bakire kız isteyemez bence hakkı değildir..yada bekaret bozmuş biri isteyemez..

2|2
    0|1
    • Haklisin... insan once kendine bakmali. Erkekler de kizlardaki gibi belli olsaydi.bakire olmayan milyarlarca erkek vari

• haklısın sana katılıyorum..ayrıca öyle düşünen erkeklere kendini ezdirme asla..insan önce aynayı kendine tutmalı

• Bedensel bakireliği değer yargılarınıza göre değerlendirmekten vazgeçin.Önemli olan herkes gibi düşünebilmek degil bütün tabuları yıkıp özgün düşünebilmektir.O değer yargılarının tutksaklıgı altında önce özgürlügünüzü hatta insanlıgınızı bile kaybedebilirsiniz.Bekaretini kaybetmiş bir genc kıza veya dul bir kadına ön yargılı olan erkeklerin mutluluk beklemesi çok saçma.Önüne gelen her kadını hayal edip iş evlilige gelince kimseyle olmamıs olsun diyor.Durumu ne olursa olsun ister bakire ister degil Sen o kişinin önce bir ruhunun bekaretini kontrol et canım,bakalım ne kadar senin olabilirmis...

0|1
    0|2
    • O tabulari asmak lazim tabiki. Ruhsal bakirelik baska bir sey. Ben sadece insanlarin nasil algilaya bildiklerine bakiyorum.. fikirler cok onemli.

• bunu gayet de bakire biri olarak söylüyorum sen anlamak istedgn yerden anlayabilirsin

• insanları savunmanın neresi sence gereksiz?

• Arkadasım fark ettim burda yazan erkekler hep bakirim diyor yalan bence

Bakir değiller ama bakire istemek icin böyle yazıyor ki elestiri gelmesin

1|0
    0|2
  • Zarım var ama bakireyim dwmiyorum..haa her halti yiyenlerden de asla olmadim..ufak tatminler o da sadece sevdigimle.onlarca adam ustumden de gecmedi. Ruhum o* değil bedenim bakire ama hala sevilmeyi hak ettiğimi düşünüyorum.

2|2
    0|4
    • Her kes sevilmeyi hak eder

• Cevaplara gore hak etmiyorum.

• Yok oyle bir sey. :) her kes gunahlarina gore yalniz Allah karsinda cevap verir. Kiminse karsinisinda degil.

Yükleniyor...