Eşcinselim dini açıdan kendimi çok kötü hissediyorum.

Çocukluğumdan beri bir şeylerin normal gitmediğinin farkındayım.Ergenlikle beraber de emin oldum ki hiçbir şekilde erkeklere ilgi duyamıyorum.Yaklaşık 3 yıldır aileme farklı sebepler göstererek psikoloğa gidiyorum.Lezbiyen olduğumu kabullenmem gerektiğini söylüyorlar ama kabullenemiyorum kendimden nefret ediyorum ama ne yaparsam yapayım olmuyor.Şu yaşıma kadar bir sürü erkekten teklif aldım ama bırakın kabul etmeyi düşünmek bile midemi bulandırıyor.Dini açıdan bakmaya dayanamıyorum ki çok günah olduğunu biliyorum inançsız biri değilim kesinlikle ama bu benim elimde olan bir şey de değil ne yapacağımı şaşırdım.Sadece sanalda da olsa birileriyle paylaşmak istedim söyleyin ben ne yapayım ?

0|0
7|11

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsellik, akranınla olduğu sürece ne bir suç ne bir hastalık , dolayısı ile bana şöyle denir böyle denir diye bir rozete de ondan cekinmene de gerek yok.

Dışarda yururken kimse senin yaşadığın bu seçimi farketmeyecektir. İçinde ise , bu bir tercih , hatta çoğuna göre de estetik bir tercih de ..

İnançla da alakası yok bunun . Dünya tıbbı bunu hastalık olarak görmüyor , çünki yeryüzünde biyolojik olarak iki karşı cins yok sadece , toplam 5 cins var ::

erkekler

erkeksi kızlar

hem erkek hem kız 'lar

kızsı erkekler

kızlar

Bunu psikologun sana açıklamıştır. Aradaki üçe girmesen bile , yine de bu bir çekim meselesi , psikologun tek yapması gereken , buna özendirilmiş ya da bir erkek şiddeti ya da tacizine karşı pingpong sekmesi denen sekmeyi yaşamamış olmaman.

Gerisi senin ve karşındakinin bileceği iş.

3|0
    0|0
    • Çocukluğuma dair herhangi bir travmam yok sadece böyle hissediyorum.

• cem hem erkek hem kız bısexueller mı oluyor

• Hayır, hermafrodit oluyor, her iki cinsin de organları işler halde var ve taşınıyor olur.

Erkekler Ne Diyor 10

• Psikolog ile düzenlenen ortak seanslarda sana önerilen davranış bicimi ya da düşünce sistemi ne peki?

0|0
    0|0
    • Lezbiyen olduğumu ve kabullenmem gerektiği söyleniyor bir sürü doktora gittim.

• Ben bile kendimi kabullenemiyorum ki başkalarına bunu anlatayım ama asla bir erkekle beraber olamayacağımın farkındayım ama aileme nasıl açıklarım işte bunu bilmiyorum.

• Eğer ailen muhafazakar kesimden bir yapıdaysa sanırım bunu dile getirmen senin için oldukça üzücü olayların cereyan etmesine sebebiyet verecektir. Diğer yandan bir kadının bedeninde başka bir kadını arzulamak doğaldır. Eleştirme hakkı herkesin ama karar verme hakkı sadece senin. :)

• kendin gibi birini bul arzu ve şehvetle dille <3

0|0
    0|0
  • Sen bu durumdan dini açıdan rahatsızoluyosun anladım ama psikolojik açıdan rahatsızlık duyuyormusun yani haşa din olmasa ?

0|0
    0|0
    • Aslında hayır şöyle düşün sen erkeksin ve kadınlardan hoşlanıyorsun bu sana normal geliyor bana da benimki normal geliyor.Soruda saydıklarımı düşünmediğim zaman benim için normal olan buymuş gibi ama olmadığının farkındayım.

• teşekkür ederim.

• Rica ederim

• Online oyun oyna.Mesela league of legends.Bakış açın 1 kaç ayda değişir.

0|0
    3|0
  • Erkeklere ilgi değilde nefret duyuyor olabilirsin. O da geçicidir. Hiç lez bir ilişki yaşadın mı peki ?

0|0
    0|0
  • psikolog tedavine dewam et

0|0
    0|0
  • Bir an önce bir erkekle evlen düzelirisn canına sıkma

0|0
    0|0
  • tedavi olcak durumun yok.Arzularını yaşa

0|0
    0|0
  • Hiç başka doktora gitmeyi denedin mi belki erkeklik hormonların kadınlık hormonlarından fazladır ve kadınlık hormonu takviyesi ile düzelme olabilir?

0|0
    0|0
    • Çok fazla doktora gittim hormonlarımda herhangi bir problem yok.

• Arkadaşım o zaman herşeyi denediysen ve hiçbir çare yoksa Allah'a gönülden ve kalpten el açıp ağla yakar ve bu durumunu düzeltmesi için dua et.Yardım iste gönülden.

Ne demiş Şems:

-İşimiz Allah'a kalmışsa olmuş bil.- Bu sıkıntını Allaha havale et elbet sana bir yerden ışık ve yardım gelecektir.

• hiç denedinizmi ki yoksa uzaktan istemiyorum diyorsunuz

belkide kendinizi şartlamışsınızdır ben böyleyim diye

dini açıdan herkese Allah bir hayat bahşetmiş bu hayatın içinde

birçok sınamalar vardır belki sizin sınavınız da budur

sabredebilmek arkasından güzellikler getirir...

kendinizi şartlamayın deneyin olmadı yeniden

1|0
    1|0
    • Hiçbir şekilde bir erkekle beraber olamam bunun bilincindeyim.

• Pek aynı durum değiş maalesef hormonlarım da normal.Teşekkürler iyi geceler.

• bir insan ile muhabbet etmeden asla içindekileri bilemezsiniz

bir erkek ile eğerki doğru kişiyi bulmayı denediğinizde

kendinizi muhabbete odaklarsanız karşınızdaki insana

cinsellik istemediğinizi açıkça baştan belirtirseniz

birgün gelir muhabbet sevgiye sevgi aşka dönüşür

ve insan sevdimi her engeli aşar zaten zor olan güzel olandır

ve zoru denemeden asla bilemezsiniz kendinize ömür boyu hayıflanırsınız

Allahtan isteyin muhakkak doğruyu bilen O'dur hakkınızda hayırlısı

Kızlar Ne Diyor 7

• Hislerinin arkasında dur herkes gibi olmak zorunda değilsin.İlla erkekleri beğenmen gerekmiyor eğer beğendiğin bir kızsa çekinmemelisin bir sürü biseksüel insan var.Duygularından kaçma onları atmaya çalışma bu senin bir parçan nasıl kolunu bacağını atamazsın bunu da atamazsın kabullen ve duygularınla yaşa.

1|0
    0|0
  • sosyallesmen gerekiyor. nerede yasadigina bagli olarak. lgbtt uyelerine ozgu bar, cafelere gidebilirsin. sonraciiima derneklere uye olabilirsin. derneklerde ailelerle de tanisabilirsin. kendi ailene soylemende yardimci da olurlar. onur yuruyusunde bir cift elele vermis benim cocugum trans diye pankartla yuruyorlardi mesela. olunca oluyor.

0|0
    0|0
  • saçmalama ne hissediyorsan aynen onu yaşa...bizde farklı değiliz yani erkeklerden de kızlardan da hoşlanabilirz:)))

0|1
    0|0
  • sacmalama nıye kendınden nefret edıyosun , dogru yoldasın ;)))

1|1
    0|0
  • Bilemedim ki şimdi :/ Ama zorla güzellik olmaz yani hayatında ya kimse olmayacak ya da kendin gibisini bulacaksın.

0|0
    0|0
  • ben hem kızları hem erkekleri beğeniyorum ben neyim peki ? psikoloğa görünmekten başka çaren yok.

0|0
    0|0
  • boşver, buna alışmaya çalış kendini sev. ben de lezbiyenim, gayet mutluyum hem böyle daha güzel. elbet bir gün ailene açıklayacaksın, açıklayacağın zaman kendinden emin bir şekilde söyle.

1|0
    0|0
Yükleniyor...