Bazen diyorum ki keşke erkeklerde de kizlardaki gibi zar olsaydı

Etrafa bakıyorum bir ton bakire olmayan kız var ve millette artık şöyle bir düşünce var " bakir erkek yoktur" neden olmasın ya ben bakirim ve evlenene kadar da kimseyle birlikte olmucam. En sinir olduğum şey de bakir olduğuma kızları inandıramıyor olmam. Ya yapmamış olamaz mıyım biraz popülerim biraz fazla kız arkadaşım var diye kimse inanmıyor. Keşke erkeklerde de zar gibi bişey olsaydı belki o zaman erkeğin or.spusu da olmazdı ortalıkta.siz ne düşünüyorsunuz bu konuda ? Ve korkuyorum bakire olmayan bir kıza aşık olurum diye çünkü ortalıkta o kadar çok var ki. Bide hepsinin savunması aynı namus 2 bacak arasında değil kafadaymış breh breh breh bırakın bu ayakları diyorum bu kafadaki kızlara ve erkeklere de . . .

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• artık bu değerler önemsiz gibi gösterilmeye çalışılsa da bazı kesimlerce hala ülkemizde namusu önceliği olan büyük bir kesim var kardeşim. Zinanın bedeli oldukça ağır. Allah katında da vicdanda da. Her şey zamanında özel ve değerli. Eş dışında olmaması lazım haklısınız.

0|2
    0|1
    • Keşke herkes böyle düşünse

• Amin sağolasın . İnşallah bozmam . Allah sizin de gönlünüze göre versin .

• cümlemizin kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Helal kardeşim benim böyle devam :)

0|2
    0|1
  • kesinlikle o kadar haklisin ki boyle dusunen erkekler hala oldugu icin cok mutlu oldum

0|1
    0|1
    • Var. Var olmasına var da kimse çıkıp ben bakirim diyemiyor malesef. Desek de inanan çok çıkmıyor :/

• sizinde :)

• Amin cümlemizin :)

• bu aslında neye benziyor biliyor musun kızlarla her haltı yiyen erkeğin ben bunu üç günde nasılsa o kıvama getiririm demesine benziyor kızlarda karşısına çıkan bir erkek bakir değilse aman hepsi böyle diyo aslında tek sebebi var kimse kendi gibi biriyle tanışmıyor karaktersiz insan çok maalesef

0|1
    0|1
  • Allah gönlünüze göre versin...

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim bende henüz cinselliği tatmış değilim.Çevremdeki ikinci el kızlardan da nefret ediyorum.İnsan evleneceği sıra aklına binbir türlü şey geliyor acaba eşiminde mazisinde bişeyler var mı diye.Kızlarda zar olmasına rağmen bunlar yaşanıyor.Erkeklerde zar ihtimali imkansız.Zaten yaradan böyle yaratmış biz beğenmiyoruz dersek günaha gireriz.Kardeşim bana göre bakirelik herşeyiyle olmalı bu sayacaklarımı bir bütün zar gibi düşün

1 bedenin bakire olacak

2 ruhun bakire olacak

3 fikriyatın bakire olacak

4 edeb ve ahlakın bakire olacak

bunlardan biri yırtıksa hepsi yırtıktır..

0|2
    3|2
    • Çok doğru

• Dediklerinde kendi düşüncen olarak haklı olabilirsin ama "ikinci el kız" ne demek yaaa... O kadar hakkaniyetten bahsediyorsun da, bu benzetme oldu mu şimdi bu yazıda...

• Bişeye birisi ikinci kez sahip oluyorsa buna ikinci el denir..

• breh breh breh. bende aynı şeyi sen ve senin gibi düşünen insanlara diyorum.

BIRAKIN ARTIK BU AYAKLARI.

0|0
    1|2
    • Hangi ayakları acaba ?

• Sana söyleyeceğim tek şey ne biliyo musun inşallah kiz kardeşin de senin gibi düşünüyordur ve kızlık zarını önemsemez. Kiz kardeşin yoksa da kızın olur inşallah o böyle düşünür. Kimin altına yattığı belli olmayınca senin gibilerin eline düşünce seni görmek isterdim

• sen takma kafanı kocaoğlan

haydar abi senin için manda derisinden yapar...

0|0
    0|1
  • O zarın nerende olmasını tercih ederdin peki?

0|0
    0|1
Yükleniyor...