Kocanızın bir hayat kadını veya konsomatris kadınla birlikte olduğunu gördünüz tepkiniz?

Tepkiniz ne olur ? Boşanırmısınız direk ? Bu soru tam cinsellik sorusu değil genel olarak sormak istedim . Misal arkadaşlarla dışarı çıktı eşiniz ve o işi yaptı ? SiZde duydunuz eliniZde kanıt var boşarmıydınız?

0|0
17|1

En İyi Kız Görüşü

• boşanrım. o kadar düşmüşüyle niye daha kalayım ki.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 16

• boşanırım tabiki..

0|0
    0|0
  • bilmiyorum burdan atarlanırım da o zaman şartlarım nasıldır bilemem. Kaldırılamaz birşey ama ortada çocuk varsa iş yoksa nasıl boşancan. Boşanmazsam da hiçbişey eskisi gbi olmaz

0|0
    0|0
  • Boşanırım

0|0
    0|0
  • uzaktan bunu söylemek zor, yaşamadan

0|0
    0|0
  • Hemen boşanmam ama hicbirsey eskisi gibi olmaz hemen bosamanmam dememin nedeedi de erkekler aldatr ama kadinlar yuzunden genelde disarda acik sack giyinip erkekleri yoldan cikaranlar yuzunden aldatilabiliyoruz erkeklerin degil bizim cinsimizin sucu bu ama baska bir sebepten aldatiyorsa bilemem ama beklerim pisman olmazsa da aninda bosarim

0|0
    1|0
  • Bosanirim.

0|0
    0|0
  • Sikerun

1|0
    0|0
  • paran yoksa ben vereyim derdim :D

0|1
    0|0
  • Boşanırım.

0|0
    0|0
  • boşardım btün mal varlığnda elime gçrmek için herşeyi ypardm dımdızlak klsn it

0|0
    0|0
  • Boşanmam çünkü suç benim olur. Kadın kendine vakıt ayırıyorsa,bakımlıysa, güzelse ve kocasına ilgi gösteriyorsa erkeğin gözü dışarda olmaz

0|0
    4|0
  • Direkt boşanırım .

0|0
    0|0
  • Nerede benim av tüfeğim uleynnn diye dalarım mevzuya.

0|0
    0|0
  • Boşanmam ama,

0|0
    0|0
  • bu topluma göre değişen bişi bir kesim susar cünkü şartları yokdur yadırganır.bi kesimse şartları özgürlüğü vardır ve bu aşalanmaya göz yummaz..hayat işte kime ne sunacağı belli değil.

0|0
    0|0
  • Küfür ederim :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kons'ları kandırmak zordur..

Tamam hatunlar herkese verirler ama, her şey club'ten ortamdan çıkana kadardır, çıktıktan sonra da hatunu ikna edebilen bi' kocan varsa onu tebrik edeceksin arkadaş!1!

0|0
    0|0
Yükleniyor...