Onla sevgili olmadan sevişme ihtimalim nedir? Tecrübeliler hadii!

arkadaşlar benden açıkça hoşlandığını dile getiren çok seksi bir kız var daha önce de söylemişti. ne maddi ne manevi bir ilişki yaşayacak durumdayım ama kız aşırı seksi ya resmen seks kokuyor. konuşurken bile ereksiyon oluyorum ama öyle hafif bir kız değil, yani belki de bakire bile olabilir ama ben onla sevgili olmak değil sevişmek istiyorum nasıl sevişebilirim sevgili olmadan ya? kaçırmak istemiyorum onu

0|0
83

En İyi Kız Görüşü

• ya bence konuş çünkü bir gün bir yerde niyetini belli edecek bişey yapacak olursan kız sevgili oldunuz zannedip üzülebilir çok üzülür sonra filmlerdeki gibi sahneler yaşamayın hani kadın adama sarılmaya çalışıyo adam giyinip gidiyo kadıncaz arkasından bakakalıyo:) bunu yaşamamak için naapmak lazımmış? gidip açıkça konuşmak. anladın sen?

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• direkt eve davet et akşam gelirse sevişirsiniz. sulanmadan önce sevgililik bana göre değil muhabbeti yaparsın bunun üzerine yanaşınca zaten belli eder tavrından

0|1
    0|0
  • niyetin neyse söyle o da aynı düşünce içindeyse kabul edecektir

0|0
    0|0
  • %1

0|0
    0|0
  • Sevgili numarası yapıp sadece evde görüş.

0|0
    0|1
  • niyetini açık açık söyle.uzatma.

0|0
    0|0
    • Niyetimi açık açık söyleyip de olumlu karşılandığım o kadar azdır ki.. Keşke dediğin gibi her iki taraf da bunu olgunlukla karşılayıp öyle davransa..

• her zaman olumlu karşılancan diye bi kural yok zaten.

• kız salak mı bir de bakire olabilir diyorsun .. havanı alırsın !

0|0
    1|1
  • öl geber emi kafana yolda giderken saksı düşsün kaldırımda yürürken freni boşalan kamyon üstüne çıksın oturduğun balkon yıkılsın

5|2
    2|1
    • :)))))))))))))))))))))))))))))))) işte erkekler ve kadınlar :))) harikasın

• işim yok, askerliğimi yapmadım, param yok nasıl sevgili olabilirim ya mantıqlı ol ammer :p

• oturduğu balkon yıkılırken balkon ters dönüp te altında da kalsın mı ?istermisin bunu da :)

Erkekler Ne Diyor 3

• imkansız bence açık konuşayım, ne iş yapıyorsun nasıl kişiliğin var bilemem ama o kız seni eşi olarak görüyor olabilir, eğer dediğin gibiyse ve ciddiyse evlenmeden vermez yani açık konuştum

0|0
    0|2
  • Sevgili gibi davranırsın ama "niye aramıyorsun neden hep evde buluşuyoruz" soruları gittikçe artar ve kız bir süre sonra niyetini anlar

0|0
    0|0
  • Abi seviyosan git konuş bence...

0|1
    0|0
Yükleniyor...