Beni kıskanmış mıdır acaba, çünkü onunla sevişmemiştim. Çok merak ediyorum?

arkadaşlar aranızda hala eski sevgilisiyle görüşenler vardır işte ben de onlardan biriyim hala konuşuyorum ve sanırım ona hayvan gibi aşığım, biz sevgiliyken bakire olduğu için sevişmemiştim ben onla yani çok seviştik ama açık konuşayım bozmadım ben onu, daha sonra ayrıldık benim daha sonra ilişkilerim oldu hatta onlarla ilişkiye de girdim, geçen eski sevgilimle konuşurken bundan bahsettim, beni ilgilendirmez bi daha arama dedi ama bu konuşmaya kadar hep seni çok seviyorum arkadaş olarak falan diyodu, kıskandığı için öyle dedi dimi şimdi bana o ? hani onunla sevişmedim başkalarıyla seviştim ya o bakımdan yani

Güncellemeler:
kıskanmış mıdır olacak tabi :))) tuş sürçmesi :p

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• evet kesinlikle kıskanmış trip atıyor. bir bayan asla eski erkek arkadaşını arkadaş olarak "çok" sevmez.

0|1
    0|0
    • oyyyşşş kısqanch kısqansın ohhh iy ki de sevişmişim diğerleriyle içimin yağları eridi

Kızlar Ne Diyor 1

• başkalarıyla seviştiğin için mi kıskandığnı düşünüyosun bence değil eğer sana karşı duyguları varsa aldatılmış gibi hissetmiştir kendini

0|0
    0|0
    • yok ya bana karşı duygusu eminim ama onla yatmadım ya kıskandı bence, çok istiyodu bunu ama istediğini vermedim çünkü bakireydi

Erkekler Ne Diyor 2

• hahaha kıskançlıktan kudurmuştur beni beğenmedi demek ki diye hhaha süper ya

0|1
    0|0
  • seni sıkkanmamıştır . o her neyse ben henüz sıkkanan birine rastlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...