Neden kadın iyi seviştiği zaman ona bunu başka bir erkeğin öğrettiği düşünülür?

Neden kadın iyi seviştiği zaman ona bunu başka bir erkeğin öğrettiği düşünülür?

Kadınlar iç güdüleriyle de çok iyi olabilir,illa birisinin öğretmesine gerek yoktur.

Erkeğe de bir şeyler öğreten kadın değil midir zaten ama nedense bu şekilde görülmez.

Bir kadın iyi seviştiğinde tecrübelidir çok sevişmiştir gibi yorumlar yapılır oysaki bakire kızlarda iyi sevişebilir sadece erkek bu yanlış düşünceye kapılmasın diye iç güdülerini ortaya koyamaz.İyi sevişen kadın illa ki tecrübeli kadın mıdır yani,istek arzu cesaretle de iyi sevişilmez mi?

0|1
4|14

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle çok doğru söylemişsin ama genelde her hangi bir tecrübe yoksa bir çekingenlik utanç olur erkeklerde bunu düşünerek ön yargılı davranıyorlar bence de çok yanlış kız arzuluyorsa zaten tecrübeye gerek yok içinden geleni yapar ama nitekimki bunu erkeğe anlatamassın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sence bunu burada idrak edebilecek insanların sayısı ne kadar? Hemcinslerimin kafasında kalıplaşmış o şablonu silmek kolay değil...

0|0
    0|0
  • çok iyi sevişmek tecrübe ister çünkü insan kendinden bilir ilk zamanlar ve daha sonrası ikiye ayırıp düşündüğün zaman dağlar kadar fark var arada ama iher kız ya da bayan için iyi sevişiyorsa başkası öğretti denemez imkanlar çoğaldı internetten bakarak bile zevişme zanaatını icra ediyor olabilir

0|0
    0|0
  • yazdıklarınız doğru, ve bence erkek için de geçerli. insan internetten izleyerek öğrendiyse bu da saflığı bozan bir durum sonuçta. orda da başkası öğretmiş oluyor..

ben bakirim ama başkalarını izlemiş olmaktan pek memnun değilim mesela

0|0
    0|0
  • Bunun tecrube ile fazla bir ilgisi yok. Cinsel istegi cok olan kizlar daha ilk sevismelerinde filmlerde gorduklerini cok guzel uygulayabiliyorlar. Erkeklerde malesef onlari daha once cinselligi yasamis kizlar olarak degerlendiriyor. Yanlis bir dusunce tabiki

0|0
    0|0
  • başka erkeğin öğrettiği düşünülmez daha önceden biriyle seviştiği düşünülür! çoğu zman doğrudur gerçekten ama emin olun bir kadın sadece filmlerde gördükleriyle bir şaheser olabilir!=))

0|0
    0|0
  • Kız bakireyse bunu birisinin öğrettiğini düşünülmeyebilir ama bakire değilse kesin birisi öğretmiş ya da çok sevişmiş gibi düşünülür. Pek de haksız olmaz bu düşünce.

0|0
    0|0
    • Neden bakire olmasa da bu durumu başkasının öğrendiği sonucu çıkmaz ki.belki daha önce bir kere sevişti ve o zamanda aynı derecede iyiydi ama sanki her gün sevişiyormuş her gün başkasıylamış gibi bir sonuç çıkarmak doğru mu

• Ben bu söylediğinin doğruluğunu onaylamıyorum çünkü karşımdaki kişiye göre bu değişir. Kişi afedersin ama ne b.k olduğunu belli eder. Karşımdaki düzgün birisiyle bakire bile olsa benden önce birşey yaşamış olsun ya da olmasın böyle bir yaftalama yapmam. Benimle birlikte oluyorsa ve bende benden öncesini umursamayıp onunla birlikte olduysam olay bitmiştir. Geçmişi kurcalamanın anlamı yok. Ama bakire değilse geçmişi sorgulamak lazım. Keyfi de yapmış olabilir tecavüze vs de uğramış olabilir.

• aynı durum erkekler içi de geçerli değil mi ;)

0|0
    0|0
  • çok doğru söylersin kadında o an en ateşli duygularını ortaya koyduğu için çok mükemmel sevişe bilir erkeğini mutlu etmek için en arzu istekle sevişir bu onun daha önce erkeklerle yattığını kanıtlamaz

0|0
    0|0
  • almanlardan öğrenmişdir belki dimi :D Almancan nasıl

0|0
    0|1
  • Takılma bunlara ruhunu yaşa

0|0
    0|0
  • türkçesi düzgün birinin türkçe öğretmeninin iyi türkçe konuşması gerekliliği ile aynı nedenden

0|0
    0|0
    • Bir dili iyi konyşmak için illa öğretmen olması gerekmez müzik dinleyerek bile öğrenebilirsin.

• evet pek adamlar çıkmıyor karşıma geldikleri gibi gidiyorlar zaten neyse umarım haklısındır

• haklı olmasam bile, her yaşanan bir ders, o dersi iyi anlamak lazım :) sevgiler.

• öyle mi düşünülür :D

0|0
    0|0
  • ben kesinlikle istemem, bakire olsa bile p*rno izlemişse zihni bakire değildir

0|0
    2|0
  • bu kadar güzel tarif edilmez ki...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• erkek olsam görmüş geçirmiş kadın isterdim bilmiyorsa onu öğreteyim bunu öğreteyim diye gereksiz zaman kaybı ile uğraşmazdım. Belki fantezi ne onu bile bilmeyecek.

0|0
    0|2
    • belki de birisiyle olmadan da bunu bilebilecek şimdi dünya çok farklı kitaplar filmler bir sürü şey var

• kızlar bakire olarak evlenmemeli bu yüzden iştee

1|0
    0|0
  • oyle bir sey olmuyor ben bakireydim yeni evliyim ama yatakta ilk gunfrn beriaktifim olu gibi yatmiyorum esimi tatmin etmek icin elimden geleni yapiyorum ama o oyle dusunmuyor.

1|0
    0|0
    • hic utangaclik yasamadim

• bende eski eşime öğretmek için neler yaptım ama malesef içinde yoksa...

Yükleniyor...