Sevgilim gay olabilir mi?

Sevgilimin eski sevgilisi aylar önce bir arkadaşıma "o çocuk gay" demiş. Ben de buna gülüp geçmiştim. O zamanlar sevgilimle arkadaştık. 4 aydır beraberiz. Ben Ankara'da yaşıyorum o İstanbul'da.Her ay Ankaraya 1 haftalığına geliyor. Sonra aynı kız bana mesaj attı "seni uyardım çok büyük bir hataya düştün" diye. İçime bir kuşku düştü. Sevgilimin nasıl biri olduğunu gözümün önünden geçirdim. bir kere çok kibar konuşuyor, ama sadece bana karşı. Bazen konuşma aralarında "ayyy" filan diyor. Bir keresindede bana "evlenincede yapmayalım bile desen yapmayız o derece seviyorum" demişti. Söylediğinde çok hoşuma gitti ama şimdi düşününce normal gelmiyor. Biri ona küfür etse bile kavga etmez hatta alttan alır. Belki bunlar gay olduğunu göstermez ama sonra arkadaşım sevgiline öyle bişi olup olmadığını sor, eğer sinirlenir tepki verirse emin olabilirsin gay olmadığından dedi. Bende çekinerek ve korkarak sordum. Çok rahat karşıladı, sinirlenmedi bile. Benim bildiğim kadarıyla geçip normal bir erkeğe sen gay misin diye sorarsan sinirden kudurur. Sizce kendi kendime kuruntu mu yapıyorum yoksa size göre de bir anormallik var mı

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu işte bi' i*nelik var..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• diğer kızın onda gözü olabilir:)) veya o cocukla proplem yasamıs olanlar gaz vermiş olabilir kavgacı olmaması kotu cunku yeri geldiginde bir erkek yanındaki savunmak için gerektiği durumlarda can siperhane kavga etmeli...seninkinin ib ne oldugunu dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • kardeş kardeş uyursunuz zararı olmaz :)

0|0
    0|1
  • gay olsaydı seninle birlikte olmazdı ve her ay yanına gelmezdi seninle ilişki sırasında nasıl ona da bak ve belkide biseks olabilir ama bu anlattıkların gay olduğunu göstermez başkalarının dediği şeylerden dolayı sevdiğin insanı böyle yargılama...

0|0
    0|0
  • Arkadaşın fazlasıyla kibar ve sakin diye gay, kaba ve sinrili oluncada maganda ya da kıro oluyor. Bu nasıl iş. Başkasının demesiyle iş yapılmaz arkadaşım.

0|0
    0|0
    • İyi ama başka nasil anlayabilirim ki kendisinede sordum sadece değilim dedi ne biliyim insan hiç mi sinirlenmez, tepki vermez

• Peki bir de şöyle yap. Biraz ona yakınlaş, eğer karşılık vermiyorsa anlaki o zaman...

• kuruntu ay demekle gay olunıyorsa bende gayım amkk =)) bu nasıl iş.. o arkını bir domaltmak lazım =))

0|0
    0|0
  • %80 gay çünkü dünyanın en kibar erkeği bile nereden çıkardın bunu ne yapmaya çalışıyorsun kim söyledi gibisinden sorgulamalara başlar kavga çıkarmasa bile...Gay olmadığını ispat et de yine sinirlenmezse harbiden bir bokluk var bu işte ;)

0|0
    0|0
  • bence normal değil :D

0|1
    0|0
  • Tahrik et üstüne atlarsa sorun yok oralı bile olmazsa ilişkinizi gözden geçirin =)

0|0
    0|0
  • Biraz da kadınlığını kullanarak cevabını almaya çalış cilve yap tahrik et onu

0|0
    0|0
  • arada popoya bir şaplak at bakalım. ay falan derse taksi tutar kaçarsın. :)

0|0
    0|0
  • belki bisextir

0|0
    0|0
  • Kaç kez dicem mk. gay olm gay kaç ondan

0|0
    0|1
  • Sevgilin sanki biraz yumoş gibi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk bas okudugmda eskı kız arkadas onu bıraktıgı icin bok atıyo diye düsündüm ama sonununu okudugumda sen gaymısın dediginde hic bsy dememesi kafamı karstırdı

1|0
    0|0
  • ben senden böyle bir izlenim alıyorum de .inkar ederse başklarındanda duydum de. blöf yap.

0|0
    0|0
  • Gay ya da değil diye sınırlandırmana gerek yok belki de biseksüeldir ya da değildir.

Sen onu seviyor musun,o seni seviyor mu?Bunlar önemli olmalı arkadaşlarının sözleri ve bir iki şeyle sevdiğin insanı yargılayıp incitme.

0|0
    0|0
  • Normal değil sanki

1|0
    0|0
  • anormallik var sanki ya..

1|0
    0|0
  • Kuruntu yapmıyorsun.. normal değil sanki :/

1|0
    0|0
  • kız belkı senınkıne göz dikti seni kandırıyor :D