Soruma gelince Akliniz basinizda mi ?

Yahu inanamıyorum ya. Yemin ederim inanamıyorum. Sevgilisine arkadaşına veren verene. Bakire değilim. Oral yapıyoruz vs vs vs. Siz evlenmeyecek misiniz allah aşkına. Hadi öpüşuyosunuz neyse de iş cigrindan cikmis ya. Nasil izah edeceksiniz esinize.? Bakın her erkek için konusamam ama yüzde 95i bakire olmadığınız için her şeyi bitirebilir. Ben de bitiririm. Hayatiniz kararir. Çakma zarla yutturursunuz vicdan azabından yine rahat edemezdiniz. Emin olun pişman olursunuz. İş işten gecmediyse bu yazı bir küpe olsun istedim. Soruma gelince

Akliniz basinizda mi ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ben bakireydim yeni evlendim ve gercek anlda bakireydim opusmemistim kimseyle ama esim! o yasayacagini yasamamis.yapmadigi etmedigi kalmamis bana buyuk acilar yasatti...peki buna ne diyeceksin bu cok mu dogru bence herkes dengiyle evlenmeli kendi nasilsa oyle biriyle ya da evlenmej istedigi gibi olmali artik evliyim yapacak bir sey yok pismanim aci cekiyorum ama esime belli etmemeye calisiyorum ama sonuc kesin onu hayatim noyunca affetmeyecegim bana duygusal cokuntu yasatti depresyona bile girdim hakkim varsa allah katinda da bu konhda helal etmeyecegim.cunku ben hayatimda kimse yuzunden o kadat goz yasi dokmedim ve ona acimiyorum uzulmuyoru...simdi sen cevap ver hengisi doğru eger gunah olmasaydi zina bende yapsaydim cakma zarla kandirsaydim inan vicdanim cok rahat olurdu zaten kac defa iluskiye girdik zar bir turlu yirtilmiyir analayacagin yirtilmazdi da cok derindeymis...iste boyle erkekler o kadar benciller ki esimi allaha havale ediyorum yanlis seyleri dogru olaraj gosterip o sekilde yasiyor onu allahla bas basa birakiyorum.

3|1
    0|2
    • Anlatmak istediğim buydu işte. Heyy. Zar namus değil. Mesele bu işte. Anlayın artık zihniyetini seyettirdiklerim

• uzuldugumu biligor tavtimida biliyor cok kavga ettim bu sebepten dolayi dersini aldi ama bu sekilde de devam ettiremem o zaman firsat vermus olurum onu seksle cezanlidirmadim simdiye kadar.

• hem de cok iyi biriyle konusmaya o kadar ihtiyacim var ki anlatamam.

Kızlar Ne Diyor 11

• Bende çok şaşırıyorum. Arkadaşlarımın sevgilisi oluyor çıkıyorlar ayrılıyorlar. Çıkarken öpüştük işte şuraya gittik bu aksam surdayız diye bahsediyorlar yemin ederim ağzımda yara çıktı bir arkadaşımı bu pislikten kurtarmaya çalıştım düşman oldu bana ama hayatını kurtardığıma eminimn. Sevgilisiyle yapan. Tatilde yapan yok efendim sesini begendiği için yapan kokusunu begenen. Eşinin arkadaşıyla iş arkadaşıyla duydukça insanlardan nefret ediyorum. Arkadaşımda kalmadı bu yüzden herkezi sorgulayıp onları gerçeklerle yüzyüze bıraktığım için imam diyorlar bana . Ama gerçekten nereye gidiyoruz böyle. Yaşım 20 oldu. Ve ben asla evlenmicem kendimi bunca yıl bu erkekler için saklamadım. Knedimi dinime adar hizmet ederim daha iyi. Karşımdai kişinin acaba bu da mı şüphesiyle bir ömür yaşıyamam. Artık nefsine hakim olan nesili katlettiler. Etrafımda göremiyorum gerçekten. Ailem bile rahat eskisinden. Kardeşlerimin sevgilisi var benim hiç olmadı diye acaba bu kızda gatiplik mi var diyip psikatriste götürüldüm. Ya ben kendi yerimde boşuna bir mücadele veriyorum ya da dünya yasadıklarına inananlarla doldu. İnandığını yaşıyanlar nerede acaba?

1|2
    0|1
  • aklım başımda Allah'a şükür.

Evlendiğimde bakire değildim eşime de bakire olmadığımı baştan söyledim. Eşim de hiç 1 şeyi bitirmedi zaten eşimle ilk çıktığımda söyledim durumumu.

Çakma zar, çıkma zar olayı bana ters. neysem o yum.

bekaret in kutsallığı kişiden kişiye değişir. Efendimiz Fahri Kainat Hz. Muhammet (S.A.V) in ilk eşi Hz. Hatice (ra) dul 1 kadındı. Peygamber bakire almak istese alamaz mıydı. Hemde ilk eşini. Şimdi 1 dul ile evlenip Peygamberimizin sünnetini yerine getireceğim ben diyebilen bakir 1 erkek çıkabiliyor mu? Dindarlar arasından böyle diyen hiç çıkmıyor.

YÛNUS 99."Eğer Rabbin dileseydi, yeryüzündeki insanların hepsi toptan iman ederdi. Hal böyle iken, mümin olmaları için insanları sen mi zorlayacaksın! "

Kişi yaptıklarından dolayı yalnızca Rabbine karşı sorumludur. Kötülüklerinin hesabını ona verecek iyiliklerinin mükafatını ondan alacaktır. Hal böyle olunca iyiysem de kendime öpüşüp sevişip günahkarımsa da kendime...

1|0
    0|2
    • Bu da farklı bir durum. Ben gizli kapaklı olanlardan bahsediyorum. Bu durumu anlayabilirim

• gidinden kızlık zarının neden olduğunu araştırın bi. kızlık zarını hala namus sanıyosunuz yazık.

2|1
    0|2
    • Ben de bu zihniyeti anlamıyorum. Kendin düşün. Esin çok çapkın önceden 20 kişiyle birlikte olmuş. İster misin

• insanların geçmişte iyi günleride olur kötü günleride. sen biriyle tanıştığında geçmişine bu kadar karışamazsın. o da seninkine karışamaz.

• Benimki tam bir umutsuz vaka nasıl olsa benle kimse evlenmez beni kimse almaz diye avunuyorum.

0|0
    0|1
  • Bende bir zamanlar oyleydim simdi 21 yasindayim avrupada yasiOrum ama tövbe ettim pismanmiyim hayir degilim cunku tecrubeler edindim bir erkegi elde tutmayi ogrendim bence bunlar bunlari bilmek lazm yasamadan bilinmez cogu erkek dert yaniyor ah karim soyle istemiyor aldaticam korkuyorum felan sunu yapmior etmiyor... en azindan kocam boyle soyler dusuncene inanmiyorim yeterince erkeklerin dunyasini biliyor ve ogrendim...bes erkeler oldum toplamda .. iki senedir erkek arkadasim yok cidii dusuncem biri...kendime geldim karsima cikan erkekege biseyler biraktim bakireyim ... bu benimle allah arasinda kocam diye her detayli birlmesine gerek yok. Bukadar basit bazen gercekler acidir ... ama bunlari yasamasaydim tipik naiv biri olurak kocamin herseyin ever deyip utanirdim ondan oda aldatirdi cayir cayirr..

0|0
    0|0
  • Çok haklısın kesinlikle.

0|3
    1|1
  • Peki sizin akliniz basinizda mi neden hep kizlar sizin ayricaliginz ne soylsene biz ayagmizi denk almak zorundaysak sizde almak zorundasiniz adam olun.

3|1
    0|4
  • sen bakir misin!?

0|1
    0|1
    • önceNe genelevi ya. Ben daha bir kizin elini tutmadim. Tutmam da kolay kolay. Bu kadar da temizliği istemeye hakkımız yok mu evlenirken. Bilmez miyiz sanki itlik pustluk yapmayı

• niye bitiriyolar ?

0|1
    0|1
    • Bekaret önemlidir çünkü

• Ne demek niçin ya idrak edemiyor musun

• sen ne kadar temiz olursan o kadar temiz çıkar karsına

• Herkes keyfinden yapmıyo kimileri asık sanıyo sevıyo sanıyo 2güzel söze kanıyombunkadar önyargılı olma önce kızın hikayesini dinle napmış ne yaşamış

5|0
    0|1
  • 5-10 sene sonra bakire kalacak mı acaba? erkeklere neden bir şey demiyoruz. onlar bir kızın bekaretini bozmaya cesaret ediyo ama onlar cici dimi onlara laf yok. adaletini dünya.

4|1
    0|1
    • Tecavüz etmiyo erkekler. Vermeyin

• elden nereye gidiyomuş yav

• Evliler bile boşanabiliyorken kimin garantisi olabilir sevgili ile yaşanmasına?

Diğer açıdan; şimdi desek ki yarın evleneceğinizi var saysak bile gelinliğin anlamına uygun bir şekilde evlenmek daha doğru, daha ahlaki ve bayanın kendisine daha saygın olması olmaz mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• Sakirt ergen detected... bakireymis gibi evlenin bununla kız panpalar :D

1|1
    0|0
  • kadınlara bence bu öğütleri vermeden önce ilk önce hem cinslerini hedef alsan öğüt versen inan çok dahaa yerinde olur tr de kadına ne gözle bakıldığını hepimiz çok iyi biliyoruz kandırmayalım kendimizi kardeş

4|0
    0|0
    • Ya sen de haklisin da yüz bulmayan adam yapamaz kardeşim

• Sen de temiz değilsin belli ki.

• benle ne alakası var ben kendimden komşumdan arkadaşımdan eşimden dostumdan dünyadan oradan buradan gördüğümü sana aktarıyorum benim bakış açım biraz ççoook genişş ondan

• haklisin elini sallayan 500 kas*ra carpiyor ama bakire kiz isteyen oncelikle bakir olacak kocum yok oyle her halti ye sonra temiz kiz ara herkes dengi dengine

0|0
    1|1
  • Sen Kerhaneye gittiğini nasıl açıklıyacaksın karına ?

0|0
    0|0
    • Ne genelevi ya. Ben daha bir kizin elini tutmadim. Tutmam da kolay kolay. Bu kadar da temizliği istemeye hakkımız yok mu evlenirken. Bilmez miyiz sanki itlik pustluk yapmayı

• tut kardeşim zaten kız belli eder kendini hareketleri ile yemişmi yememismi

• korktum yaw şimdi..=(

0|0
    0|0
  • haklısın kadınlara namussuzluk yakışmıyor

0|1
    1|1
  • Sana ne milletin uçkurundan, bence sen ayağını denk al

1|1
    0|2
    • Beyinsiz

• Soran

"Beyinsiz"

Kendinizi çok iyi tanımlamışsınız :))

• Milletin derdi seni mi gerdi dostum ? Herkes istediği şekilde yaşar sana bir zararı dokunmadıgı sürece

0|1
    0|0
    • Yarın bir gün burda sahte kızlık zarini soran kizin sana denk gelmeyeceği ne malum. Onlar uzayda mi

Yükleniyor...