Vajina dudaklarıma sevgilimin yorumu?

Cok merak ediyorum gormek istiyorum diye israr ediyordu bende en son dayanamadm gosterdim, bakire oldugumu biliyor ama yorumu tamda soyle oldu: "Neden dudaklari bukadar buyuk normalde cok iliski yasayan kadinlarin boyle olur, neden seninkiler boyle, neden seninkisi boyle farkli" dedi.. bilmiyorum ben her gun vajina gormuyorum bana gore herkesin boyledir diye dusunuyordum dedim..

keyfi kacti bunun, bu ne demek yaaa sinir oldummmm

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgilİn ya uzman bri jinekolog, önünden 1000-2000 vajina geçti ve hepsinin de cinsel hayat hikayesini dinledi , bir de sınıfladı ; şu işi yapanların böyle oluyor diye ya da Casanova tarzı iflah olmaz ancak iktidarsız bir çapkın , 1000-2000 tane kızı tavladı , orasına baktı , sınıfladı sonra kalktı gitti ben bununla şu nedenle yapamam diye bahane uydurarak.

Ya da tam bir kara cahil , ergenliğini geçmiş bir kızın organını kız çocuğu organı ile karşılaştırıp bir de düşüncesizce mantık uyduruyor.

Bütün erkekler gibi bütün kadınların da cinsel organ özellikleri farklıdır ve herkesteki biçimin tek açıklaması var , o da genetik yazılımdır. Genetik olarak gelen ve buna göre de şekillenen yapılardan en hassasıdır. Bunun dışında sahibi çekelese de itelese de ayırsa da birleştirse de sıfır ya da 1000 seks yapsa da , doğum olmadığı sürece burda hiççç bir değişiklik meydana gelmez, sadece yalan yanlış öğretilerin verdiği gereksiz suçluluk duyguları altında öyle " sanılır" ama biyolojk olarak genetik getiri ve hormonların beraber hazırladığı cinsellk tasarımı sabittir. Hatta bir kısım bayanlarda yapı kadar dudak boyları da farklı olabilir de ...

Bunlar normal , ancak sevgilim dediğin kişinin önyargılarına dikkat et , kafasızlıklarıyla seni çok daha üzebilir de ...

6|3
    0|1
    • ancak sevgilim dediğin kişinin önyargılarına dikkat et , kafasızlıklarıyla seni çok daha üzebilir de ...

tebrik ediyorum size, sevgilimi taniyan birisi olsa anca bukadar yerinde bir yorum yapabilirdi.. gercektende oyle biri her konuda

gonul bu otada konuyor .. benim durum bu zaten.

• Artık gerisini kendin bilir , son kararını verirsin , bize de mutluluklar dilemek kalır anca :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Cinselligi ve seksi buralarda şakirt abilerinden ve kezban ablalarindan ogrenmisse gayet normaldir.Kendinize daha gelismis bir erkek bulun bosverin o hanzoyu :D

2|0
    0|0
  • Dudak büüyklüğü ile bekaretin ilşiklisini çözemedim.Fazla bilgili değil sanırım erkek arkadaşın.

1|0
    0|0
  • maalesef toplumuzda bu şekilde çok bilmiş gibi bir cahillik fazlasıyla var. şu nedenden dolayı böyle düşünmüş olabilir diye düşünüyorum. izlediği p*rno filmlerde genç kızların vajina dudakları gayet düzgün bir şekildedir ama izlediği bir diğer p*rnoda kadın orta yaşlardaysa vajina dudakları genç olana göre farklıysa bu şekilde bir ön yargıya varmış olabilir. halbuki bu genelde p*rno filmelerinde böyle rastlanmasına karşın sadece bir rastlantıdır. vajinası güzel olmayan bir hatuna film çekicek halleri yok ya. sonuçta o da bir sektör. aralarındaki fark yaşça büyük olanın vajinasında genişlemeden başka bir şey olmaz. ben de bir ara böyle bir saçmalığa kendim inanır gibi olmuştum ama araştırıp öğrenince böyle bir şey olmadığını tamamen genetik bir şey olduğu anlaşılıyor.

1|0
    0|0
  • Bu cahil kesimde follloş olmuş demek... Öylesin demiyorum ... Sadece alt tabaka kültürümüzde kendisini jinekolog sanan bir kitle var sanırım sen öylesine denk gelmişsin.

Ancak senin yerinde olsam öyle deyince ne yani sen başkalarınınkini de mi gördün ne haltlar karıştırıyorsun deyip giderdim üstüne... Önceki dediğinin de hıncını almış olurdun böylece...

0|0
    0|1
    • dedim zaten.. p.rnolardan gordugum kadarindan biliyorum ben diyor

• O da mantıksız P.rnolarda az ilişkiye gireni de mi var ki kıyaslama yapıyor.. ben kızım olsam ağzının ortasına tokadı çakar ayrılırdım ondan...

• Nereden bulursunuz böyle cahil cühalayı sevgili diye ... sonra dudaklarına bakar bakire kıza erkekle mi yattın tavrında davranır... allah aşkına erkeğe bir bakın derinden erkek mi diye.. bacak arasındakinin boyutları ile uğraşacağınıza..Adını sevgili koyup meşrulaştıracağınıza yaptıklarınızı..

0|0
    0|0
  • Olta atmış sen tam yakalanacakken iğneyi bırakıp kaçmışsın.

0|0
    0|0
  • ya p*rno fılmlerde bazıkadnlar var dudaklarrı asırı buyuk ama o kadnlar orta yaslı daha once sex gecmısı kabarık senınkıde ordan etklnmstr kesın

1|0
    0|0
  • Aklın varsa, ki sanmıyorum olsaydı zaten böyle bişrşey yapmazdın, ona sevgili demeyi kes.

1|0
    0|0
  • senin eleman çok genç herhalde merak ediyorum dediğine göre hiç görmemiş bir de kalkmış yorum yapmış neden arkadaşın p*rno filmlere göre yorum yapıyor sende onunkine bakarsan aa bu ne dersin birazda onun morali bozulsun

0|0
    0|0
  • sevgilin abartmış bilmişlik yapmış sana senin vaginanın doğal görüntüsü seni sevmediği için bağane bulmuş ayrılmak için

0|0
    0|0
  • sevgilin anlaşılan biraz cahil , ne kadar çeitlilik gösterdiğinin farkında değil.takma kafana , hatta beğenmediyse , bir daha göstermede anlasın yaptıgı hatayı.

0|0
    0|0
  • her bayanin ayni olamaz anlaşilan senin sevgilin baya bir vajina gormüş...

0|0
    0|0
  • adam salak sanırım ne alaka kaç çeşit vajina olduğu biliyormu acaba :/

0|0
    0|0
  • İyi olmuş iyi. Aynı kafada devam edin siz. Evlenmeden neler yapıyorsunuz siz ya.

0|1
    1|1
    • evli olsaydı kadının boşanması da zor olacağı için üzüleceklerdi

• Bir kere bu ilişkiye girmişse bile onane. Kendisi nerden biliyor o dudakların öyle olduğunu. Ha. Bunu açıklasana bana.

• o bulmuşta kıllısını arıyo

0|0
    0|0
  • takma kafana.. şimdi nediyor .. kesin senin vajinann harika biraz okşasam, biraz yalasam, harika vajinan var sürteyim diyordur kesinlikle

1|0
    0|0
    • bunlari soyledigini neden dusundunuz?

• tahminim soru sorulalı uzun süre olmuş. ondan aklıma geldi

• senin erkek arkadaşın kadın vajinası görmemiş..tecrübesiz belli :)

0|0
    0|0
  • Adam sana resmen motorize muamelesi yapmış yhaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir şey olmaz canım ya :)

1|0
    0|0
  • evlendiğimde bile en a bir ay eşimden utanmıştım...

1|1
    0|0
Yükleniyor...