Çok istekli bir kadınla evlenir miydiniz?

dıyelım ki bir kız arkdsnz var ilk adımı o atmış.ve çok istekli.sizinle yaşadıklarını baskasıyla da yasadıgını dusunur musunuz? veya baska erkeklerın evıne gttm ama bısey yapmadım demiş olsa da sızınle sevısmeyı normal karsılasa.bakire olsa.

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• evlenmeden böle bişeklde davranana kadın veya kız nasıl diyebiliyorsunuz

0|1
    0|0
    • ne gibi anlamadm?

• öylede ıste yasananlar var cok ta sevıyor benı.cok zor bır donemdeyım.

• geçmişini takmıyorum geleceğim olacak die takılmaya yüreğin yetiryosa mutluluklar .

Kızlar Ne Diyor 5

• Yapmış yaşamış olabilir bazı şeyler bunda ne anormallik var senin nasıl isteklerin varsa onunda isteği arzusu var

0|0
    0|0
  • hımm davranışları düşündürücü gerçekten... biraz daha tanımaya çalışırdım

0|0
    0|0
    • ne açıdan tanımaya calsrdn

• seninle yaşadıklarını başkasıyla da yaşadığını düşündüğümden sen de onun için özel olmayabilirsin duygularından emin olmaya çalışırdım yani

• erkek olsam bu kızla evlenmezdim

0|0
    0|0
  • bunları dusununce ne oluyor anlamadım.sevmıyorsanız surdurmeyın,sevıyorsanız da bu kadar dusunmeyın.

0|0
    0|0
  • kız bakire durmuş durmuş sana patlamış . ee inanması güç ama kızlarında cinsel istekleri dürtüleri var . sen üstüne gitmişsindir oda teslim olmuştur şimdi bu kız kötü mü .

0|0
    0|0
    • sadece bana patladgna nasl emn olacm

• e oda senin tecrübene kalmış . öpüşmeyi bile beceremez ellenmemiş kız . benim erkek arkadaşım anlamıştı biz sevişirken . sen hiç bilmiyorsun demişti

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...