Sizce ben gitmeli miyim ?

ben yaşıma göre oldukça kiloluyum çocuklugumdan beri bu böylee... ama son 2 yılda daha çok kilo aldım hem şekerim yüksek hemde doğum kontrol hapı kullandım... açıkcası biz bayramda köye gidicez normalde izmirde yaşıyorum kapalıyım... ben kilolu oldugum için gitmek istemiyorum ama gidemeyecegim içinde çok mutsuzum... ne yapıyım ben ? şimdi gitsem hem köyün kızları çöp gibi hemde zayıflıktan çok güzel giyiniyolar ... bende gzel giyiniyorum ama kilodan dolayı güzel durmuyor... çaresiz kaldım ne yapıyım ? bide o köyde benim kavgalı ve küs oldugum insanlar var haliyle şişkoyum diye çok laf olacak :(

Güncellemeler:
insan sevmediği düşman oldugu biriyle dalga geçmezmi kötü konuşmaz mı ?

bide bayraa 2 hafta var biraz zaman olsa zayıflama şansı yüksek olurdu
sonuç olarak ne dyorsunuz bana arkadaşlar ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• orası hangi köy:))ayrıca milleti takma kilolarınla barışık ol onlar sana şişko derse sende onlara çöp kız de:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendine güven bence kimin ne dediği ne düşündüğünün önemi yok hep böyle düşünürsen eve kapanırsın kendini dahada kötü hissedersin içinden nasıl geliyorsa onu yap ama sadece içinden geleni başkalarının düşündüğünü değil :)

0|0
    0|0
    • işte çok takıntılıyımki ben... sonra rezil olcak tatilim :(

• bak bu açıdan hiç bakmamıştım allah razı olsun saol

• önemli değil :)

• canım en fazla kılo almıssın derler ne olacak sende bu kadar abartma

0|0
    0|0
    • keşke öyle olsa ama nerdeeee

• Şikocuğum şişkocuğum sen insanlar için mi kendin için mi yaşıyosun? başka sözüm yok :D

0|0
    0|0
    • ama öyle olmuyo işte o köy farklı

• ben onu kastetmedim sana 1 yıl 2 hafta verseydim değişir miydin?

• Gitme ve bir değişim başlat

• zittir dit nereye gideceksen ikide bir saçma sapan guncelleme kimin cevabını merak ediyorsan ona yaz dombili:)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ergenler mi ki dalga geçecekler ? :/

0|0
    0|0
    • kavgalısın sevmiyor cephe almış durumdalarsa

• ahhh keşke canım yaaa

• Olur olur

Yükleniyor...