Erkek arkadaşım boşalmadı ama bende erkekden gelen sıvının kokusu vardı

erkek arkadaşımla prezervatif ile birlikte oldum fakat sevişme faslımız bittiğinde benim üzerimde o bölgede sıvı vardı ve aynı çamaşır suyu kokusunda yoğun kıvamlıydı şimdi bu sıvı benden mi gelmişti ondanmı ben anlayamadım ama onda da prezervatif vardı durumu çözemedim ilkkez.buarada kızlardan gelen sıvı da erkekden gelen sıvı gibi mi kokar.deli olucam kafama takıldı.yardımcı olursanız sevinirim

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• camasir suyu kokan spermde ilk kez duyyorum öyle bir koku yok nerden cikariyorsunuz.

0|0
    0|0
  • çamaşır suyu kokusunda sperm mi var :S bahar kokusumu çiçek kokusumu :)

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşına nasıl boşaldığını sor .

0|0
    0|0
  • Sizinkini bilmem ama anlattıgın erkeğin sıvısına benziyor, ondan akmış olabilir...

0|0
    0|0
  • farklıdır o senin sıvın olabilir birde prezervatif delikse akmış olur

0|0
    0|0
  • benim anlamadığım kadınlar bunun kokusunu ayırt edebiliyor mu böyle hemen ya çünkü bana kokusuz geliyor o senin sıvındır bence.

0|0
    0|0
  • Spermin tipik kokusu o şekildedir prezervatif delinmiş olabilir veya prezervatif kaçmışsa akmış olabilir spermler. Sizden sıvı gelmesi gayet doğal olabilir yani sonuçta boşalma da olmuş olabilir.

0|0
    0|0
    • anlamadım bende.hemen hap aldım açıkcası

• aamna allah korusun ya

• Prezervatifi takmaya sen yardımcı ol sonuna kadar taksın

• Sendendir buyuk ihtimal..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Prezervatifi kontrol ettiniz mi? Erkek arkadaşınla konuştun mu bunu? Prezervatifte delik olup olmadığını anlaması lazım.

1|0
    0|0
    • evet yırtık değildi

• Arka derken vajinanın girişinde değil mi? Söylediğin sperm, senin sıvın olamaz. Erkek arkadaşın çok boşaldıysa ve prezervatif gevşekse oradan sızmış olabilir. Sevgilin boşaldıktan sonra içinde beklediyse penisi biraz yumuşamıştır, spermler de alttan akmıştır.

• yok boşalmamıştı çıkartıp baktık kontrol ettik.ne rezillik

Yükleniyor...