Vicdan azabı çekiyorum ama onu kaybedemem

selam arkadaşlar ben bakire değilim ve karşıma birisi çıktı beni bakire sanıyor evlenicez biz ama gerçekleri ona söyleyemem yoksa onu kaybederim seviyorum onu vicdan azabı çekiyorum aama elimden bişey gelmiyor pişmanım ben bundan sonrasına dikkat ediyorum mutlu bir yuva kurmak için yalan söylücem bir ömür

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bence yapma bunu. yalan üzerine hiç bir beraberlik olmaz. ömür boyu vicdanın rahatsız olacak. vicdan ağaç kurdu gibi insanı içten kemirir bitirir.

en güzeli otur sakince konuş kendisi ile. karşıdaki de insan sonuçta. gerçekten seviyorsa kabullenebilir. sen dürüstlükten ayrılma. bir kere onu kandırmaya asla hakkın yok .günaha girersin. seçim hakkını ona vermelisin. bir gün bir tesadüf olayı öğrenirse başkalarından işte o zaman tamamen kaybedersin. ileride olacak bu olay daha da kötü sonuçlar doğurur.

bence uygun dille açıkça anlat. belki tepkiler verebilir. bu seni yıldırmasın. hemen de vazgeçme. o an tepki verip çekip gidebilir. mücadele et. önce çekip gidince bırak düşünsün. sonra tekrar görüşmeye çalış mücadele et. arada gerçekten sevgi varsa umut da var demektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Bana öyle bişey yapılsaydı sonucu çok kötü olurdu. O kadar emek veriyosunuz söz nişan nikah düğün yapıyosunuz sonra pat diye öğreniyo çocuk kız bakire değilmiş. Bak sen şimdi olacaklara. Git söyle bence. Seni kabul etmiyosada etmez yapacağın bişey yok ama yalan söyleme. ASLA

0|1
    1|0
  • Uygun bir zamanda onun karşısına çık ve herşeyi anlat, neler yaşadıgını neler oldugunu ne durumda oldugunu baştan sona... Ve bunlardan dolayı pişmanlıklarını geçmişi silip atmak istediğini bunu onunda bilmeye hakkı oldugu için söylediğini söyle...

Evet zor gelecek, kaybetme korkusu ilgisini sevgisinden eksiklik yaşama korkusu seni zorlayacak, en başında söylesen daha iyi olurdu, ama fedakarlık etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • kendine yakıştırıyorsan gururuna yediriyorsan söyleme ama bir başkasından öğrendiğinde herşey biter. kendi ağzınla söylemen en güzeli.

0|0
    0|0
  • eğer onurun varsa söylersin

hayatın boyunca yalanın ardına sığınıp mutlu olacağını mı sanıyorsun.

oturup her türlü anlaşabilirsiniz.

eğer efendi kendine çekidüzen veren bir adam ise karşındaki onu haketmiyorsun bunuda kabullen

git seni becerenden nikah dilen

0|0
    0|0
  • bence

bir ömür mutlu olacaksan bir defacık yalan da olsun artık..

dediğin gibi bundan sonrasına da dikkat et...

0|0
    0|0
  • tesadüfen öğrenirse işler daha kötü olur

0|0
    0|0
  • Onu sorgula bakir mi değil mi diye? Eğer değilse söyle onun bakire arama hakkı yok bence sende söyler rahatlarsın

0|0
    0|0
  • söylemek zorundasın şunu çok iyi biliyorsun ki ne zaman öğrense o zaman kopar bu ilişki eğer sen önce söylemezsen.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış yaparsın. Ona bir şekilde evlenmeden önce anlatmalısın bunu. Eğer bakire olmadığını evlendikten sonra anlarsa zaten sağlıklı bir evliliğiniz olmaz.

0|0
    0|0
  • sen bu çocugu gerçekten sevseydin söylerdin evlendikten sonra daha çok üzülür...

0|0
    0|0
  • yalancının mumu yatsıya kadar yanar,bence gerçeği anlat

0|0
    0|0
  • size yatmayın evlenmeden kimseyle diyoz anlamıyonuz

0|0
    0|0
  • birgün öğrenirse hayatın mahvolabilir bunu da düşün..

0|0
    0|0
  • Anlamayacakmı?

0|0
    0|0
    • Anlamaz kı bende gec anladım kızlık önemlı kaybettım bı kere pısmanım ama gerceklerı soyleyemm ona

• Söyleme bencede. Başta olsa söyle derdim ama artık yapma. Umarım anlamaz. Mutlu ol.

• o bakire mi?

0|0
    0|0
  • söyleme kimden duyacakki git çin işi yapma kızlık al ucuz da diktirmekten iyi ya da regl gününe denk getir mutlu olmana bak olan olmuş ölecek halin yokya

0|0
    0|0
  • sevdiğim kızın bunu benden sakladığını öğrendiğim an ağzını yüzünü hoşaf eder

suratına tükürürüm.

hem başkasının altına yatmış

hemde yalan söylüyor.

düşün işte ne kalitede bir insan olduğunu

0|1
    1|1
  • p-i-s-l-i-k... senin gibilerin nefes alması bile yazık ..

0|2
    3|0
  • iyi aile kızı moduna geçmek için biraz geç değil mi abblası birisinin altında kalıyorsun şimdi de bu rolü onuyorsun sizin gibiler bize inş tesadüf gelmez

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben anlamıyorum bu işleri,erkeklerin geneli kızla yatmak ister ama ne hikmetse evlenmek için bakire ararlar.dürüstlükten bahsedilir,hangi erkek başka biriyle düşüp kalkmış kızla evlenmek ister,bunu itiraf eden kızı kabul eder.kabul etse bile daha sonra hayatı zından eder bir ömür boyu yüzüne vurur.bunun emsalleri var.sonuca kendin karar vereceksin

2|0
    0|1
    • ben kimsenin elini falanda tutmadım ama bunlar gibileri görünce bakire temiz bir kız olmasını istemem normal..asıl kızlar her haltı yiyor artık erkekleri geçtiniz artık seviyor diye altına giriyorsunuz adamın .

• Gerçekleri söyleyemem diyorsun ama bir yalanın üstüne hayat kurabilir misin ? Ne olursa olsun söylemeye çalış.

1|2
    0|0
  • Mesele asla bekaret değil arkadaşım,mesela yalan söyleyecek olman ve hatta karşı tarafın bunu kabullenmeyeceğini bilmen. Ömür boyu vicdanınla boğuşabilirsin. Ne yaşadıysan yaşadın ondan önce oldu bitti. Artık pişmanlıkla savaşmanın manası yok ki sen tercih ettin sen yaşadın. Hayatına giren kişi seni doğrunla yanlışınla her şeyinle kabul etmeli...

0|0
    0|0
  • aldatmak en büyük günahtır ... ona bikair olup olmadığını sor

0|0
    0|0
  • gerçekten pişmansan evlendikten sonrada kocana sadık kalacaksan sorun olmaz,bi ömür boyu sen bakiremisin diye soracak hali yokya

2|0
    1|1
  • türk erkeğinin kafasında örümcek ağı var sen ne kadar pişmanım hataydı desende o şimdi tamam der iki gün sonra suratına vurmadığı an kalmaz seviyorsan git diktir çöz sorunu zaten hayırlıysa olur

3|0
    0|4
    • Sen keşke şuan altımda olsaydında bir dikseydim seninkini bir güzel...

• diktirmek acizlerin işidir ancak ayrıca bu tam bir adilik madem birinin altına yattınız bekarete önem vermeyen onlarca erkek var, niye onlarla evlenmiyorsunuz

• burkaa siz ve sizin gibiler iyice azıttınız sizin yüzünüzden yapılan hatalardan millet korkar hale geldi ben zayıf karakterli değilim ki senin gibi biriyle birlikte olayım..

Yükleniyor...