Biraz da Nostalji Sevgili Ks Üyecanları:)

Eski üyeler bilir, ama yeniler görmemiş olabilir bu soruyu. Hatırlatmak istedim.

Ne kritiği yapılmıştı bu sorunun. Vaktinde haftalarca gülmeme neden olmuştu. Hala aklıma geldikçe hatta '' şofben'' dendikçe koptuğum efsane bir soru olarak hafızamda kaldı, kalacak.

Ks böyle bir soru görmüş müdür :) Acaba hala üye midir, nerdedir, nasıldır:) Şofbeniyle yaşadığı aşk devam ediyor mudur:) Buyurun link: link

Güncellemeler:
Bonuslar:)

link

link

link

link

link

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• esprilerin güzel değil ama olurlar :)

0|0
    1|0
    • ben espiri yapmadım ki link paylaştım. Anlamadım ne demek istedin ki?

• haklısın yoksa kurtulamayacağım senden :)

• bu işte. Hakkı teslim edin please:)

Erkekler Ne Diyor 11

• Duş başlığıydı demek istediği orda hatırladım soruyu.

0|0
    0|0
  • cevabı 39 + alan üye aramızda mı? elini öpücem :)

0|0
    0|0
  • Nerden getirdin aklima şimdi gülme krizine girdimmm...:D:D

1|0
    0|0
  • Zehirlenmiştir o.

2|0
    0|0
    • sesi çıkmıyor. İnş. iyidir. Sudan zehirlenmez de belki doğalgaza geçtiyse Allah korusun gaz kaçağından falan olabilir. Sürekli yönünü değiştiriyorsa.

• bende yeni gördüm, esas yaran yer şu bnce

""Güncelleme: geçin dalganızı bakalım ben zevkime bakarım =) ne sevgilim verdi o zevki ne de ellerim .. en çok titrediğim ve ağzımın suyunun bile aktığı yer orası 10 ay önce""

ahhaahahahaa

0|0
    0|0
  • asadasddadadasdsdadas hahahahaha cok sesli gıldum ya allah allah şimdide kombiylemi takılıyor ki ?

0|0
    0|0
    • onları aşmıştır herhalde daha donanımlı olana göz dikmiş olabilir:)) Oyy oyy:))

• itfayeciler kovalar peşinden göze alamaz devletin zimmetli malına:)

• yok sadece denemek istedim nasıl diye savunma yapabilir bence

• haha ::D:D:D:D malın önde gideni myidi neydi bu şofben ahahaha :DD:D

0|0
    0|0
  • umarım hala üyeliği kapanmamıştır

0|0
    0|0
  • süper ama doğru söyler yaa sen denedin mi denediysen o zevki sen daha iyi anlarsın anlat

0|0
    0|0
    • yok ya neden deneyeyim. Hatta uzun bir süre şofben gördüğümde koptuğumdan eşim ne oluyor diye yanıma geliyordu. Bende gördüğüm an garip garip gülüyordum.

• ayvah eyvah bu ne ya koptum:DD süper paylaşım

0|0
    0|0
  • ajdar gibi kendini güldüren ama bizim sırtımızdan tonla para kaldırmaya çalışan birisi olur yakında :)

0|0
    0|0
    • olur mu olur, ciciş kardeşler 2 :)) Yada ajdare hanım :))

Kızlar Ne Diyor 1

• soru değilde yorumlara gel haha :D

0|1
    0|0
    • üye miydiniz o zamanlar? Ben hala kopuyorum:)

• yarıldım resmen :D keyfımde yoktu saol cnım :)) gözlerimden yaş geldi resmen :DDD

• benden de. Şu mübarek iftara yakın zamanda duaya ihtiyacımız vardı, iyi oldu canım :)

Yükleniyor...