Kızlar için bir erkeğin bakir olması neden bu kadar önemli?

Evet kızlar çok merak ediyorum bir erkeğin bakire olması kızlar için ne kadar önemli hele ki kendisiden başka erkeklerle ilişkiye girip kocasının bakire olmasını isteyenler yok mu deli ederler insanı

Bi değişiklik olsun :))

Güncellemeler:
kopyala yapıştır yaptığım için başlığı altımdaki başlıktan oyüzden bakire olmuş erkeğin Bakiri olur
Enteresen cevaplar geliyor

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• bakir olsa iyi ama o kadar da sorun etmiyorum yok başkasına dokunmuş bilmem ne, hatta biraz tecrübeli olması işime gelir bana da öğretsin acıık .d

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 8

• Ben erkeğimin bakir olmasını istemem. Hatta aksine çıkmadığı kız kalmasın.. Bana kızabilirsiniz ama her erkek aldatır o evlenmeden önce istediği her şeyi yapsın ki içinde kalmasın evlendikten sonra aklı orada kalıp aldatan bakirler var biliyorum hem tecrübeli olması daha iyi bana nasıl davranacağını iyi bilir.. Ayrıca ASIL NEDEN ŞU:

Diğer kızları da tatsın kii benim onlardan farkımı anlasın,zaten benimle evlendikten sonra onun için dünyadaki bütün dişilerin soyunun tükenip hepsinin öleceğine ve geride kalan tek dişinin ben olacağıma eminim.. ;)

1|0
    0|5
    • güzel yanıt

• Standart sorulan bir soruya verilen stardart bir cevap.

Hatta özet geçiyim ve ayrıca bu tür sorulara verilen bir cevaptır da... Kadına doyan adamın, adamlığına doyum olmaz. Hah işte bu!

Ya arkadaş, bu adam nasıl bir adam. Lan o kadar kişiyle düşüp kalkıyorsun, afedersin sevişmekten s*ki kırıyorsun. Ne oluyor da birden bu istek sıfırın altına düşüyor.

Hiç yorumlamadan, YOK ÖYLE BİRŞEY!..

EK: Can çıkar huy çıkmaz (anonim)

• Hepiniz kendi çapınızda haklısınız ama ben öyle birini bulduğum için sorun yok.. :)

• ben bakireysem o da bakir olmak zorunda bşka şansı yok nası kmse bana dokunmamşsa onla evlenene kadar onada kmse dokunmamş olmalı dünya turu atcak bana gelcek bende bakire olcam yok yaaa

2|4
    0|0
  • genelleme yapmayalım her kız için değil.

tecrübe güzel birşey

0|0
    0|1
  • sadece benm ıcımde olmasını ısterm

0|1
    0|1
  • nıye takılır kı ınsanlar

0|0
    0|3
  • Tabiki de öenmli ama imkansız bi erkeğin bakire olması.ben 4 yıllık sözlüyüm çok seviyorum.ama benden öncekilerle yemediği bok kalmamış bana ilk defa o dokundu o öptü ben onun olmuşken sadece o neden baska insanlarla birlikte oldu.bazen beni haketmediğini düşünüyorum.o beni öperken o kızlarla da böylemi öpüştü diyorum miğdem bulanıyo ama çok sevdiğim için aklıma getirmemeye çalışıyorum.benimle ilişkiye girdiğinde neler hissetcem bilmiyrum saygı sevgi için bu önemli bi konu.

0|0
    0|0
    • öncesini takarsan çok üzülürsün

• orasını Allah bilir karşına nasıl biri gelir bilinmez ama onun geçmişindeki aldığı ahların bedelini ben ödemem umarım.öncesini takmamaya çalışıyorum ama arada aklıma geliyo.

• senin için sevgilinin bakire olması önemli mi?

0|0
    0|0
    • sevgilimin değil eşiminde seviyorsam oevlenmişim demektir sevgi=bakirelik olmadığı için değil

• çok inatsınn

• inat değilim benim için doğru olanı sonuna kadar savunurum

• kendime yediremiyorum, erkek arkadasim degil..ve buda ona yaklasmami engelliyor hep kötü bis his oluyor..benden önce baskasina dokunmus baskasini sevmis düsüncesi mahvediyor..

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bakire degil dostum bakir :D

0|2
    0|0
  • bisi soyleme o zmana :D

0|1
    0|0
  • sıkıntı yok :D

0|1
    0|0