7 aylık bir ilişkide cinsellik konuşmak normal mi

7 aylık bir ilişkim var birbirimizi çok seviyoruz bu kısa zaman diliminde bile evlenme kararı aldık,Sevgilim hep evlilikten bahsediyor benim karım ol ve hep yanımda dur diyor her zaman sevdiğini söylüyor,Seneye aile arasında da ciddi bir şeyler olacak inşallah tek temennimiz bu Benim ilkim o ve her şeyi onda yaşıyorum sevgi denen şeyi bile onda tattım ben,Şimdi sorum şu bazen sevgilim beni istediğini söylüyor arada cinselliğe giriyor ben biraz utanıyorum konuyu değiştiriyorum ya da bir iki ufak bir şeyler söyleyip gönlünü hoş edip öyle kapatıyorum Şimdi 7 aylık bir ilişkide cinsellikten bahsetmek normal mi yoksa çok mu erken başladık konuşmaya,(beni sıkmaz hiç bir zaman rahatsız olduğumu hissettiği an tatlı bir dille açıklamasını yapar kapatır çok da girmez öyle cinsel tedaya )Sizce çok mu erken bunları konuşmaya bu şekilde konuşmak aşkı öldürür mü benim tek korkum bu ilşkimizi cinselllik ayakta tutmasın onada söyledim oda öyle diyor tabi ki cinsellik ilişkimize yön veremez sadece bu bizi rahatlatmak için söylüyorum

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• 7 ayyyyy 7 x 30 = 210 gün ve sen normal mi diye soruyorsun.. sana şöyle diyorum 2. buluşmadan sonrasında olan biten herşey normal =7 tabi bence..

1|0
    0|0
  • Onu bilemem ama kendimden örnek vermek gerekirse ben 1 bucuk yıl sonra böyle konuları konuşmaya başlamıştım çok gecte olabilir benimki :D

1|0
    0|0
    • Ben bunları ilk kez yaşıyorum ve kendimi tuhaf hissediyorum öyle kısa bir sohbet geçince,Normal mi bilmiyorum bana kalsa ben hiç konuşmam

• Çok güzel düşünüyorsun veçok haklısın çevremde kimseye bunu açıklayamayacağım için buraya yazdım iyiki de yazdim rahatladım beynen ;) Çok teşekkürler çok sağolun

• Rica ederim :)

• 7 ay ideal bir zaman da evlilik için birşey söylenemez bana göre

1|0
    0|0
    • 7 aylık ve evlenme kararı inanın bana da çok erken geliyor ama onunla o kadar iyi anlaşıyorum ki Allah nasarlardan sakınsın uyumlu olduğumusu düşünüyorum oda öyle diyor ben onunla her anlamda anlaşabileceğimi düşünüyorum

• henüz erken :D

0|0
    0|0
  • evlenmeyi dusunuyosunuz normal bence

1|0
    0|0
    • Düşünüyoruz benim ailem de biliyor onun ailesinin bir kısmı da ciddi bir şekilde 1 ay sonra yanlarına gittiğin de ailesine açılacak (ailesinden biraz uzakta eğitimi için )

• ;)

• exp kasmam lazimda :D he ?

• Daha 7 ay olmuş 7 yıl geçse bile cinsellik konuşulmamalı hatta hiç yaşanmamalı. Çok erken 70 gelince konuşun 80 de öpüşün 90 da yapmayı deneyin.

0|0
    0|0
    • terslendim sanırım ;)

• Bir konuşmada olmaz zaten ama o konuyu açtığında utanma sor öğren ayıp değilki herkes gibi sende konuşabilirsin :) Duyduklarını sor mesela böyle şeyler duyuyorum sen ne düşünüyorsun falan de? Ama eleştirme konuyu kapatma bol bol anlatmasına izin ver ;)

• Anladım ve inanın çok rahatladım çok sağolun

• hiç normal değil 7 ay keşif turu yapmış adam şimdide cinsellige yöneliyor evlenmez o seninle ben diyeyim aşk yok zaten onda .

0|0
    0|0
    • ONUN BENİ ÇOK SEVDİĞİNDEN EMİNİM BU ANLATILAMAz YAŞANIR SADECE

• ben o kızlardan değilim ki

• sende o kızlardan olmaya adaysın işte saglıklı bir ilişki olmaz bundan sonraki sevgilinle yda kocanla ne olucak rahat olabilcek misin ? seviyor ayaklarını geç görürsün dedigim olacak ..

• Evet işin içine cinsellik girince aşk ölür. Çünkü yaşayacağın her şeyi yaşarsın evlenince bir bakarsın ki yaşayacak bişey kalmamış heyecan bitmiş.

0|0
    0|0
    • Öyle olmasından korkuyorum Çok bahsetmez sadece rahatlamak için bunları konuşuyorum istemezsen konuşmam diyor utandığımı sıkıldığımı anladığı an tatlı bir dil ile kapatıyor ama işte 7 aylık bir ilişki normal mi diye çekiniyorum

• Normal değil. Sz bir aşk bir sevgi bir hayat için beraber olacaksınz.

• insan ömrü kaç yıl haberin var mı senin?

0|1
    0|0
    • Gelmiş bir ülke ve gelişmekte olan ülkeye göre değişir bu oran,Türkiyede gelişmekte olan bir ülke ortalama 65_70 falan hatırladığım kadarıyla , Yani konuşayım mı normal değil mi çoğu öyle dedi arkadaşların

• diğer yorumlara bakamayacağım vaktim yok şimdi ama soruda evlenmeden konuşmam normal mi değil mi diye sormamışsın. yani günah olmasıyla ilgili bir derdin yoksa, 65 yıllık ömrünün keyifle 15 yılında bu işi yapabileceksen 7 ay, 1 senesi boşa harcamak için çok çok fazla bana göre.

• Sosyal çevrenize göre değişir aslında. Bana göre normal bir durum.

0|0
    0|0
  • aaaa çok ayıp :D

0|0
    0|0
  • Çok erken bence... Çooookkk hem de...

0|0
    0|0
  • konusmalisin bence sonucta birbirinizin cinsellik dahil herseyini paylaşmalisiniz.

0|0
    0|0
  • Konuş ama evlenmeden ilişki yaşama sonra pişman olursun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 7. ayda olur öyle :D olcağından değil konuş gitsin aman evlenmeden yapma da naparsan yap :D

1|0
    0|0
    • ;) rahatladım ya insan kendini ne kadar kötü hissediyor öyle bir durum da

• ;)) rahatladım

• Evlenmeden olmaz de bitsin.

1|0
    0|0
    • Evlenmeden tabiki de olmaz onu hep diyorum kendi de diyor zaten o zaman evliliğin bir önemi olmaz diye

Yükleniyor...