Tamam biraz gıcık bir soru ama cevaplar mısınız ?

Erkek arkadaşımla ilişkiye girdim analdan içime boşaldı ve zevk suyunu da ön noktaya sürttü ( biliyorsunuz ki zevk suyu en sağlıklı spermi içerir ) ben iyice yıkandım , bakireyim ve doğum kontrol hapı kullanıyorum düzenli rahatsızlığımdan dolayı. İki hafta kesintiden sonra ilişki gününden sonra ilaca da başladım. Birşey olur mu ? Kısaca bebek oluşur mu ?

Güncellemeler:
Kızları ve erkekleri anlamıyorum Avrupa'ya özeniyorsunuz tutucu olmayalım diyorsunuz. Kızı seviyorsam ne yaşadığı önemli değil diyorsunuz. Sonra kaçta başıma namus bekçisi kesiliyorsunuz ama elimde araştırmalar sağlam veriler var yapmacık olmayalım lütfen ! ( lafımı alması gereken alır gerisi kusura bakmasın )

1|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşlar sana haksızlık ediyor bence. Bu soruna cevap vermeye mecbur olmadıkları halde cevap vermişler. Sıkıntı yok. Ancak hiç kimse senin davranışlarının sorgulayıcısı değildir. Ne haller geliyor başımıza şu dünyada. Anlamak zorunda değiliz kimseyi ancak anlayış göstermek zorundayız.

Soruna gelince, bebek oluşmaz :) rahat ol.

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim

• Sen kendine bak Cem bana söven kıza yalakalık yapıyorsun aşağıda neyse kısaca sorumdan defol

• Sevgili soran, Aferin... Niyetimde yalakalık varsa da yazıklar olsun bana ne diyeyim. Seviyeli yanıtlar vermek yerine insnaları alçaltmaya çalışan alçaklardan olmaktansa yalaka olmak daha iyidir...

Erkekler Ne Diyor 16

• İlaca vermen korumasını etkiler doğal olarak.Önemli olan ilşiki olduğu gün adet gününe kaç gün olduğu bu durumda?

0|0
    0|0
  • Eşler arasında cinsel ilişkinin sınırı olur. Kur’an’da cinsi münasebetin ana gayelerinden birinin neslin devamı olduğu ifade edilmiş ve kadının üreme organından olmak kaydıyla ilişkinin şekil açısından serbest bırakıldığı bildirilmiştir. Allah Teala şöyle buyurmuştur:

“Sana kadınların adet halini soruyorlar. De ki, o bir eziyettir. Adet günleri onları rahat bırakın. Temizleninceye kadar kendilerine yaklaşmayın. Tertemiz oldular mı, onlara Allah‘ın size buyurduğu yerden yaklaşın. Allah tevbe edenleri sever, tertemiz olanları da sever.

Kadınlarınız sizin için bir tarladır. Tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendinize ön hazırlık yapın. Allah‘tan sakının ve ona kavuşacağınızı bilin. Bunu inananlara müjdele.” (Bakara, 2/222-223)

1|0
    0|0
  • sen doğum kontrol hapını bırak akıl fikir hapı kullanmaya başla

1|2
    2|2
    • namus bekçisi rolünde olmuşun biraz :)

• namus bekçiliği yapacak benmi varım tutki bekçilik yapacak olsam bu sayfada bir namus yokki bekçiliğini yapayım

• Kızlık Zarınız bir ihtimal Çıksa, Çıkartıp Cinsel ilişkiye girer Tekrardanda Takarsınız Siz.. !

1|1
    2|2
    • kardeşim iyi demişsin hoş demişsin ama eğer böyle düşünüyorsan Cinsellik bölümünde işin ne :)

• Cinsellik Bölümü Sadece Böyle Sapkınlıklar yok Kardeş Arama Kriterlerini Güncellersen anlarsın

• en sağlıklı spermden oluşsada zevk suyundan hamile kalma olasılığı çok düşük. üstelik korunuyorsun da. gönlünü rahat tut. bence hamile değilsin. yalnız dikkat etmen gereken bir diğer husus analda içine boşalan spermlerin anüsden çıkıp vajinana akma ihtimaline dikkat et.

0|0
    0|0
    • Hemen yıkandım

• iyi yapmıssın. hamile filan değilsin emin ol. benzer bir durum ben de yasamıstım çünkü.

• e yuh ama ya madem bu işi yapcaksın arkadan girmek noluyor be iğrenç birşey o çok da tehlikeli her açıdan, ayrıca bakire filan değilsin sen öyle birşey varsa kafanda çıkar at onu

0|1
    0|0
  • hanımefendı anlattıklarınıza dayanarak yazıyorum hamıle olma ıhtımalınız hıç yok denecek kadar az stresını yapmayınız adet duzenınız ıyıce bozulur

0|0
    0|0
  • öncelikle bakiraliğin hamilelikle alakası yo..bakire de hamile kalablir...ikincisi ilac kullandıyan tebirliş olmuşsun..sadece sürtmeyle sperm o kdar içeri girmediyse düşük ihtimal...senb yinede bir test yaptır..tedbir önemli

0|0
    0|0
  • bazı d.kontrol haplanın etkisi 6 ayı buluyor,ama yinede riskli bir durum

0|0
    0|0
  • oluşursa zıçtık :D bulamadım senin gibi birini amk ..

0|0
    0|0
  • nası anal yapmak hoşuna gittimi ilkmiydi onu yazarmısın bi

0|0
    1|0
  • ya bir sus allah askına ya güzel kardeşim ya valla billa.Haklı değilsin Olamayacaksın niye uzatıyorsunn :)

0|0
    1|1
    • Hak iddiasında değilim vucüt benim yaparım veya yapmam ama bu konuşa araştırma var lafta namus bekçisi bir toplumuz

• namus bekçisi değil namusu bekaretten ibaret sananlara karşıyız onu şu kafana sok!

• zevk suyu sperm mi içeriyormus? wouuw. benım bıldıgım nadıren sperm icerir. .. spermlerin analdan tasıp vajına ya kayarsa bir ıhtımal gebe kalabılrısın.

0|0
    0|0
  • öncelikle şu yanlışı düzeltelim sen BAKİRE DEĞİLSİN SADECE KIZLIK ZARIN YERİNDE,gelelim soruna her şeyi yapmışsın düşük ihtimal hamile kalman...

0|0
    0|1
  • zaman gösterecek küçük cünyırlar hızlı çıkmadıysa bişey olmaz ama hızlılarsa hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • zevk suyunun en sağlıklı spermi içerdiğini bildiğine göre bu soru daha düşük seviyede değil mi senin için?

1|1
    0|0
    • bence anal ilk değil daha öncede olmuş sanki..

• Mesele bilmek değil bu karagoride cevap veren aydınlatan bendim ama aşık oldum ve dayanamadım yaptım düşük bir ihtimal bile olsa insan istemiyor

Kızlar Ne Diyor 3

• sen şimdi kendine utanmadan bakire diyosun yani :):)

ee tabi haklısın o tarafta zar yok kimse anlamaz

bakireyim diye kakalayabilirsin kendini devam canım

he bu arada kızlık zarı geçirgendir hamile kalmış olabilirsin şekerim

neyse o namus(!) bekçini en kötü ihitmal kürtajda kaybedersin

kolay gelsinnnn

3|3
    1|1
  • babana söyle bir daha bimden condom almasın .. sonuç aynen görüldüğü gibi bakireymiş :)

2|2
    3|2
  • hamilelik riski çokk az canım..içine boşalmadğı müddetçe sorun yok aslında..ki hemen hamile kalmak kolay değil...

1|0
    0|0
    • İçime analdan boşaldı

• arkadan ise hmaile kalman mümkün değil...öne bulaşan zevk suyundan bhesettm ben...ertsi gn hapı al rahatla..ilişki sonrası 3 gün içinde...

Yükleniyor...