Tarif ettiğim erkekler şerefsiz değil de ne?

ulan özellikle türkiyede bir erkek türü var. genç kızlarla çıkıyorlar 8-9 ay ümit veriyo evlenicez diyo sonra sex yapıyolar ayrılıyolar , ulan şerefsiz adam senin yüzünden bütün türk erkekleri güvenilmez oldu. madem kadınlarla yatmak istiyon 8-9 ay uğraşma . bir clube-bara gir barmenin karşısında yalnız oturan kadına bir içki ısmarla sonra eve bırakayımmı de olsun bitsin. niye gencecik kızlara ümit verip kandırıyon. kız arkadaşımla sex yapmak istiyorum düşüncem ciddi evlenmek istiyorum onunla. erkeğim ve bazı ihtiyaçlarım var başka kızlarla değilde onunla sevişmek istiyorum. bakire değil eski erkek arkadaşı(şerefsiz)yla sex yapmış ve çocuk bundan ayrılmış . erkeklere karşı bir güven problemi var. evlenmemmize çok var daha teklif bile etmedim. masturbasyon yapmaktan sıkıldım . dayanabildiğim kadar dayanıcam ama onu istiyorum. bir iki kere konuştuk . o istemiyor zorlayıp o şerefsizler gibide olmak istemyiorum.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• benden sana tavsiye kızı hiç zorlama dile bile getirme olurda bır gün ilişki yaşarsanız ve evlenemezsenız o kız yıkılır ve bir daha kendine gelmesi çok zor olur madem onu seviyosun ya hayat kadınlarıyla yatıcaksan ya da mastrbasyona devam ediceksin sevişebilirsiniz ama ileri gitmezsiniz bunu söyleyebilirsin ona

0|2
    0|0
    • haklısın. o şekilde aldatmak belkide aldatmak sayılmaz . evlenene kadar bekleyebilmem için gerekli.

• hee gerekli bok gerekli... buda benim en sevmediğim hareket kendini zorunluluk olduğuna inandırıyosun.

• ne yapması lazım peki kızla yatıp belkide sonra soğuduktan sonra kız ortada mı kalsın

Kızlar Ne Diyor 3

• Elimde olsaydi bu soruyu seninkine gostermek isterdim, durustluun icin takdir ettim.Psikolojik destek gorse fena olmaz.

1|2
    0|2
    • ya psikolejik destekten ziyade birazda haklıda yani , o adamdan ne farkım varki. o adamdan önce tanışmayı dilerdim ama olmadı. öyle bir şey yapmalıyım ki o şerefsizden farklı olduğumu anlamalı ama ne :S?

• Yemin ederim hemen tanistigimin ikinci gun seninke evlenvez diyen oldu. Bu oyunlara gerek yok karsindaki insan istiyorsa istiyor istemiyorsa istemiyor.

0|2
    0|0
    • biz 6 aydır sevgiliyiz. 6 ay ama şöyle bir kaide var eski sevgilisi onunla 1 yıldan fazla çıkmış . sex yaptıktan 1 hafta sonra ayrılmışlar.

• Her zaman durustce bastan niyetini acik soyleseler hic bunlar olmazdi dedigin gibi serefsiz erkekler cok. Kiz korkmakta hakli :/

• bende ona hak verdiğim için bekliyorum . güvenini kazanmayı çok isterdim. sadece sex için değil o güveni hissetmek önemli olan.

• sen nesin? evlenmeyi düşünmekle olmuyor

0|2
    0|1
    • nasıl neyim. düşünmüyorum evlenmek istiyorum ama okuyorum şuan 1 yılım kaldı ama notlarıma bakarsam 1 yıl daha uzayacak okurken evlenmek zor olur.

• sevgilim kimi tatmin edemedi ?

• eski svgilisini

Erkekler Ne Diyor 6

• akılsız başın ağrısını belden aşağısı çekermiş...

0|0
    0|0
  • Onlardan kalır yanın ne? Belki sende Bi süre sonra istemeyeceksin ya da anlamayacaksınız?

0|0
    0|0
  • Kardeş yani kızın tavrıda bir değişik. Güven vermeye çalış kıza

0|0
    0|0
    • ah be bilader bide nasıl yapacağımı söylesen . :)

• niye ki

• Ayrılırsa ortada kalırsın birde gereksiz havalara sokarsın kızı kardeş

• kız istemedikçe bir kızın bekaretine asla dokunmam 8-9 ay değil ister 8-9 yıl çıkalım

0|0
    0|0
    • yazımı okumadın galiba. bakire değil ve bende ona zorla bir şey yapmıyorum. sadece onunda istemesi için ne yapmalıyım onu soruyorum.

• sen de niye bir enkazla uğraşıyosun ? kızın güveni sarsıldı mı bir daha düzelmez, ayrıca sana güvenmiyosa niye seninle evlensin ? güvenmediği biriyle mi evlenecek ? ayrıca o dövmeyi falan da unut, kızın güvenine yaramayacağı gibi ipleri eline verirsin. bu kız da ısrarcıysan çok uğraşmak zorundasın, evlilik yolundan değil de başka kanaldan gireceksin, başka türlü etkilemen lazım kızı, kızın karakterini bilsek ona göre de tüyo verirdik kuzen

0|0
    0|0
    • kafaya koydum teklif edicem .k . gitsin babamlar istesin . yüzük filan takarız biraz zamandan sonra nişan 2 yıl sonra filanda düğün tamamdır :)

• kaş yapayım derken göz çıkarma buna denir. barmen marmen çok film izlemişsin sen. madem öyle niye masturbasyon yapmaktan sıkıldın dostum? sen niye gitmiyorsun barmen-marmene? ya bu saatte hafiyelik yaptırma bize yazdıklarını didik ederim ama halim yok.

0|2
    0|1
    • malmısın ya. yazımın tamamını okumadan gelmişsin burda laf yapıyon.

• deget

Yükleniyor...