Neden gay , biseksüel olan erkek sayısı fazla ? Neden lezbiyen kızların sayısı az ?

neden gay , biseksüel olan erkek sayısı fazla ?neden lezbiyen kızların sayısı az ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Aslında az değil. Erkekler kendini daha kolay belli ediyor. Lezbiyenlerde ancak çok erkeksi olanlar anlaşılıyor. Toplum değerleri de eşcinsel kızlardan yana. Kızlarla gezmeyen, görünmeyen erkeğe hemen gay mi diye şüpheyle bakarlar ama erkeklerle gezmeyen kız namuslu derler, kimse acaba lezbiyen mi demez :) özellikle biseksüel ilişki yaşamış kızların sayısı az değil.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sadece kızlar saklama konusunda erkeklerden daha yetenekli.

Yoksa emin ol biseksüel hatun sayısı daha fazla.

2|1
    0|0
    • hak veririm size .erkeksizlik bir yere kadar tahammül edilir olsa gerek .azda olsa bayanların hem cinsleri ile temas etmesi bile zevk verir olsa gerek .

• aynen öyle

• Aslında biseksüel ya da lezbiyen kızlar daha fazla da erkekler kolay çaktırıyor. Tanıdığım gaylerin çoğu kırıtık :D kırıtık olan da gay olduğunu belli ediyor da lezbiyen kızlar ya cici ya da tam hort oluyor ki hort kız seven erkekelr de var 'vaay ağır kız' dercesine :D

2|0
    0|0
    • bundan o kadar emin olma. Maconun alasi adamlar erkek diye tutusuyor

• lgbt yürüyüşüde vardı bir sürü, biliyorum.:-)

• erkek biseksuelliginin tamamen dogal oldugu kanitlandi hatta. ozellikle arka arkaya dogan erkek cocuklarinda daha cok goruluyor bu olay. Ben 4 erkek kardesin en kucuguyum benden bir buyuk olan abim de biseksuel. Zaten ilk olarak birbirimize soylemistik. Kiz arkadaslarimiz haric Baska da ailemizde bilen yoktur. Daha ne gizli insanlar var kim bilir

• erkekler cinselliğe daha düşkün çünkü

0|0
    0|0
  • Sadece çok iyi gizliyorlar erkekler daha belli ediyorlar

0|1
    0|0
  • Kizlarin cogunlugu biseksuel olmaya egilimlidir, bu gercekle yasiyoruz.

0|0
    0|0
    • duygularınız ,istekleriniz ve zevkleriniz çok farklı .çok ince ruhlu insanlarsınız .

• erkeklerin libidolorı kızlardan fazla.cinsel sapmalara erkekler daha meyilli

2|2
    0|0
    • doğru mantıklı verdiğiniz cevap .gerçek bu olsa gerek .

• Çünkü lezbiyen olanları ben dövüyorum

0|0
    1|0
  • Ne güzel iste Allah korkusu var kızlarda demek öyle tercih yapmıyorlar :)))

0|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 5

• "Kinsey tarafından 1940 ve 1950'lerde yapılan araştırma, cinsel etkinlikleri ve ilgilerine dayanarak, kadınların % 15-25 ve erkeklerinse % 33-46 kadarının biseksüel olabileceğini ortaya koymuştur." Kinsey amca boyle diyor. Ben de biseksuelim heralde biz erkeklerin kafasi azicik daha cabuk karisiyor :)

0|0
    0|0
    • haklısın .bazen aklım çok karışıyor . tercih etmekte zorlanıyorum .hislerimi kontrol edemiyorum bazen .

• adam çok seksi gerçekten .

• bana çekici bulduğun başka erkek ünlü ya da p*rno yıldızı söyleyebilir misin merak ettim.

• kadınlar da gizleme yetisi daha güçlü ve dikkat çekmez çünkü arkadaşlar da kalma aynı yatakta yatma garipsenmez :0)

0|0
    0|0
  • Aslında biz kadar onlarda var ama perikızı35 nickli arkadaşın yorumu bence her şeyi özetliyor :)

0|0
    0|0
    • kız çok doğru ve mantıklı cevap vermiş .gerçek olanı da bu .sizde inşallah mutlu olursunuz .allah gönlünüze göre versin .

• erkekler kadar var olduklarını düşünüyorum

dışa vurmuyolar erkekler gibi sadece

0|0
    0|0
  • yanlış biliyorsun en az erkekler kadar eşcinsel bayan da var

0|0
    0|0
    • burada erkekler kadar fazla rastlamadığım için merak ettim .ama dediğiniz gibi olduğuna inanırım .

• E diger hayvanlar da farkli yonden bizde. ustun ona bakarsan. Hem fikir olmadigimiz konular bunlar. Ureme tum hayvanlar turlerinde gerceklesiyor cinsel birlesme kendi hemcinsi arasinda yine gerceklesiyor bir sey degismiyor yani amaca hizmete hala devam duruma bakarsan neyse fldjfkdjsl

• anlaşamayacağız bu konuda herkes kendi yoluna sağ ol teşekkürler :)

Yükleniyor...