Takke düştü kel göründü :D

1- aslında siz kızları iki güzel söze kanan salaklar olarak değerlendiriyorsunuz ama onlar bilinçaltınızdan tutun da kişiliğinizin en kuytu köşelerine kadar öğrenmek için bekliyor.

2- siz konuştukça yürüdükçe davranızlarınızla sizi analiz ediyorlar.

3- kendi aralarında erkekler hakkında adeta beyin fırtınası yaparak hatalarını değerlendirir, yeni düşünce paylaşarak erkeği ele almaya çabalarlar.

4- siz kızdan dediğimi yapsın diye beklentiye girerken o kendime daha iyi hakim olursam onu elimde tutabilirim diye düşünür.

5- sizin ona aşık olduğunuzu sezdiği an bittiğiniz andır. sizi istediği gibi yönlendirebilir.

6- kendinden büyük erkeklerle beraber olmalarının asıl sebebi kızların daha erken olgunlaşması veya para. gerek zihinsel gerek fiziksel.

7- yirmi yaşından sonra kızların maddesel düşündüğü yani parası olan erkekle beraber olma oranı yüzde 50 den çok çok fazladır.

8- kızlar reddetmeyi severler. acaba benim için peşimden gelecek mi gelmeyecek mi diye düşünürler.

9- bekletmeyi severler. bu da sizi ele alma konusundaki bilinçaltı hareketlerinden biridir.

10- siz şikayet etsenizde her yere kadınlık ihtiyaçları için yanında çantasıyla giderler. çünkü sizin hoşunuza gideceğini onun bir kadın olduğunu düşünmenizi isterler.

11- sizin sevginizi çeşitli oyunlarla sorgularlar. bir an boşluğunuza geldiğinde eğer ki aldatıyorsanız işgillenir. ve öğrenene kadar bu işin peşini asla bırakmaz.

Yorumlarınızı alalım. Aksini savunanları dinleyelim ?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Dogru gibi ama bu kadar ayrintiya takilmak yerine biraz yuzeysel olsak olay bitecek aslinda.

0|0
    0|0
    • Hangi olay nasıl bitecek ?

• Ohooo sen naptin ya :) yazdiklarin kismen dogru ancak hicbir zaman tum erkekler egomu tatmin edecek bir oyumcak diye gormedim sadece ben hayir desem dahi musallat olduklarinda bunu yaparim.Daha sonra da surundururum.Ama durup dururken bir erkege bir kadin neden oyle yaklassinki?

• Ben senin için demedim hacı bir dur genel konuşuyoz burda... kimisi benim anlattıklarımdan da beterdir kimisi burada saydıklarımın % 10 unu uygular..her insan farklı herkesin kişiliği farklı.. bu mevzuları ne kadar kızla konuştuysam duyduğum laf : '' bizi nasıl bu kadar iyi tanıyosun '' oldu

Kızlar Ne Diyor 1

• napalım şimdi etkilenelim mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• cok güzel analiz etmissin hatunları eline sağlık...

0|0
    0|0
  • emeğe saygı.

0|0
    0|0
  • Soru karmaşık geldi yaw.

0|0
    0|0
Yükleniyor...