Erkek arkadaşım gay olabilir mi?

Son zamanlarda beynimi kemiren soru. Hiç erkek arkadaşı yok, 1-2 tane onlarlada çok fazla görüşmüyor. Bütün arkadaşları kız. Konuşurken bazen "ayy" filan diyor, beni erkeklerden çok fazla kıskanmıyor.. Kıskandığı zamanlarda sanki biraz rol yapıyor gibi geliyor bana. Geçen gün yolda yürürken adamın biri laf attı hiçbişi demedi adam gidince "ben ona haddini bildirirdim dursaydı" dedi. Bir de benle evlenmek istiyor hem de en kısa zamanda. Vücuduna çok takıntılı, sürekli spor salonunda vücut geliştiriyor. En ufak bir kusura tahammülü yok. Mesela bizim Türk erkekleri göbeği filan olsa öyle çok üzülmez, hatta umursamaz bile. Ama erkek arkadaşım sürekli bunları takıyor. Benimle bir yarış içinde, regl dönemlerinde karnım şişince dalga geçmeler filan, kızların kilosuna takık hep. Bir de bu evlenme isteği neden daha 23 yaşında ve sadece 4 aylık bir ilişkimiz var. Acaba gay mi yani olabilir mi böyle bişi, çok korkuyorum

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Ne demek gay ? afedersin kişiliği öyledir. Kendine özen gösteriyor diye gay diyemezsin ki. Özendiği bir şeyler vardır. Bende kaslılara özenirim kilo aldım mı takıntı yaparım bu benim cinsel tercihimin farklı olduğunu göstermez dalga geçmek doğamızda var erkeğiz biz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kendine bakması spor yapması normal bende kendime dikkat ediyorum ve göbekten nefret diyorum fakat erkekler ay gibi kelimeler yerine genelde lan gibi kelimeler kullanır, ayrıca erkek arkadaşı olmaması ilginçhani az olsa mantıklı fakat olmaması çok garip sorun nedir bilmiyorum ama seni mutlu eder mi şüpeliğim

0|0
    0|0
  • Gay olmasına uygun en ufak mantıklı bir şey söylememişsin. Senin için fesat diyeceğim ama adamın hareketlerinden bunu çıkarmak da pes doğrusu.

0|1
    0|0
  • Kırıklık var erkek arkadaşında

0|0
    0|0
  • evet gay.

0|0
    0|0
  • gay sonucuna nasıl bağladın hanım abla erkek arkadaşı olmayan gay mi oluyor ne alaka asıl erkeklere cok yakınsa gay olur ayrıca kavgacı bir tip değil dıs görünüse de önem veriyor anlasılan takıntılı bu arkadaş psikolojik sorun olabilir

0|0
    0|0
  • bir anormallik var gibi ama gay demek de doğru olmaz...

1|0
    0|0
  • Kusura bakma da saçmalamışsın.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra eşine eşcinsel olduğunu itiraf eden adamlardandır belki.

0|0
    0|0
  • kendine bakması normal evet bende öyleyim de, diğer konular şüpheli biraz :D

0|0
    0|0
  • benimde böle bir arkadaşım var hatta pasta börek kek felan yapıyo ama çocuğun yetişme tarzı öyle ayy felan konuşurken havalarda uçuyo.ama gay felan değil

0|0
    0|0
  • Burdan söylemesi güç..

0|0
    0|0
  • normal değil o kesin ama GAY gibi bir yargılamayıda burdan kestirmek hayal olur bence.

0|0
    0|0
  • direk sor niye çekiniyorsun ki

0|0
    0|0
  • Bu çocuk gay. yakında cinsel ilişkiye giriyorsanız. sana takma takar bana sok der.

0|0
    0|0
  • biseks olabilir

0|0
    0|0
  • olmasa da çekilcek bir tip değil sanki :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Malesef Olma ihtimali yüksek gibi..

0|0
    0|0
  • cinsel bir şey yaşadınız mı.. orada ki tavırlarından anlayabilirsin

0|0
    0|0
    • Hayır sadece el ele tutuşuyoruz vs. öpmek istediğini,sarılmak istediğini söylüyor ama bilemiyorum evlenincede yapmayalım desen yapmam o derece seviyorum filan diyor bu iyi bişi mi kötü bişi mi karar veremedim

Yükleniyor...