Kızlık zarı yırtılınca acıyor mu?

aranızda kızlık zarı yırtılan var mıkızlar? yırtıldığı an ne hissediyorsunuz?

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• İlk İlişki Mutlaka Ağrılı Mıdır?

Kızlık zarı kadınların %90'ından fazlasında nispeten ince ve esnek bir mukoza parçası yapısındadır. Kadının kendini tümüyle hazır hissettiği durumlarda, "ön sevişmeyle" bölgede yeterli kayganlık sağlandığında, erkeğin de yumuşak davranması ve zorlayıcı hareketlerden kaçınması durumunda, kadın kızlık zarının yırtılması esnasında ağrı hissetmez, veya az bir ağrı hisseder. Cinsel ilişkiden alınan hazzın ön planda olduğu bir durumda bu kadar düşük şiddette bir ağrı uyaranının beynin üst merkezlerinde bilinçli olarak algılanma ve sonradan "hoş olmayan bir anı" olarak hatırlanma olasılığı düşüktür.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• her yer kan oluyo.

2|0
    0|0
  • Cırt diye ses geliyor :)) Hey allahım.

2|0
    0|0
  • benimki acımamıştı, kaymak gibiydi <3

2|1
    3|1
  • soraya bak ya:D evet çok acır 3 ay hastanede yatarsın :DDDDD

1|0
    1|0
  • kişiden kişiye değişir bazı kişilerin hiç acıma olmazken bazılarınki normal şekilde acır yani ama bu sende de bitiyo çunku dar vijanaya sahipsen acı illaki olur ama abartı şekılde değil

0|0
    0|0
  • sadece iki kelimeden ibaret canım ah ve peşinden oh

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çeşit duygular içerisindeydim anlatamam cok duygusallaşmıştım ikimizde sırtımıza yaslanmış ağlıyorduk. Bir an o süzülen meczuh kana şöyle bir baktık zamanı geldi dedim. O an parmağıma sürdüğüm o küçük nokta pıhtılaşmış kanı alnına sürdüm. Hiç acımadı aksine mutluyduk ağlayan yüzlerimizi şimdi tebessüm nağaraları almıştı. Duygulandım.

2|2
    1|0
  • benimki yırtıldı hiç unutmam 1 gün ... :) hiç 1 şey hissetmedim acı sızı vs olmadı yani bende ama bu kişiden kişiye değişebilir.

1|0
    0|0
  • ayşe teyzenin ace reklamında kullandığı dandik çarşaflar gibi, cartt diye yırtılıyo valla dsjlkahfa :D

2|2
    0|0
    • ohaa ses de mi geliyor

• yaaa şakamıı :(

• gerçekler acıdır, seks de gerçek dostum

• duyduguma göre catttt diye bir ses geliyomuş doğru mu

1|3
    0|0
Yükleniyor...