Eski Kız Arkadaşım Onun F*ckbody'si Olmamı İstiyor

Merhaba Arkadaşlar.

Öncelikle sorum ciddidir, aptal aptal cevap verecekseniz hiç zaman kaybetmeyin. Tüm mantıklı cevaplara +1 ve en iyi cevap seçilecektir.

Eski kız arkadaşımdan ayrılalı 7 ay oldu. Dün ve bugün mesaj attı mesajında vermek istediği mesaj "Artık eskisi gibi sevgili olamayacağımızı biliyorum, sana karşı çok büyük hatalar yaptım ama senden kopmak istemiyorum. Hiç değilse cinselliği beraber yaşayalım ve sadece seninle olmak istiyorum" cümleleri içeren mesaj attı.

İlk ve ikinci deneyimimi onunla yaşamıştım ve onun ilki değildim. Ona sorduğumda beni istemesi için cezbeden şeylerin olduğunu söyledi. Penis boyum, penisimin hafif sola doğru eğik olması, cinsel bilgilerim ve onu haddinden fazla mutlu ettiğimi söylediği için bu istekte bulunuyor.

Benim pek isteğim yok açıkçası. Çünkü ikimizin yaşadıklarını arkadaşlarına anlatmış ve geçen soruda bunu sormuştum. Yaklaşık 4 - 5 arkadaşı da benimle olmak istiyor. link

Ben ona ve arkadaşlarına yakın olmak istemediğimden dolayı s*ktr çekiyorum açıkçası. Oyun oynadığını düşünmüyorum çünkü onu gerçekten iyi tanıyorum.

Ben bu kızı başımdan artık nasıl savıcam? Ailesine söylesem başı daha büyük sıkıntıya giricek, bunu da açıkçası istemiyorum.

Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

Güncellemeler:
Çok densiz arkadaş olduğu için gizli yaptım, gerek yok. Ne angutlarla uğraşıyoruz yahu...

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• ben seni benim sorularıma verdiğin güzel cevaplardan anımsıyorum da böyle bir manyağı nasıl başına sarmayı becerdin diyim önce..kadınlık gururundan eser yok.üstüne bir saçma sapan fikirler.açık ve net istemediğini belirt ama biraz sert olsun. yok eğer aklı başına gelmiyorsa kaşınıyordur ailesine söylemekle tehdit edersin..gerçi şuan onun saçını başını yolasım geldi ya neyse.

1|1
    0|0
    • Beni iyi tanıyanlardan birisi sensin, hani böyle bir şeyin ego olmayıp gerçekten şahsi sıkıntım olduğunu farkettiğin için özellikle teşekkür ederim.

Ailesiyle tehdit edeceğim sanırım. Her ne kadar istemesemde farklı numaralar, gizli numara, web mesajları veya birinin yoluyla haber ulaştırıyor. Beni sıkıntıya sokan şey de bu zaten.

• İyi dileklerin için teşekkür ederim gerçekten...

Kızlar Ne Diyor 2

• Ailesine söyleme üstüne kalabilir.Bence onu rezil etmeye çalış ama kaşarlaşmış ar damarı çatlamış derler ya numaranı falan değiştir

0|0
    0|0
    • Hmm bu açıdan da sen haklısın. Üstüme kalırsa daha fena olur. Böyle bir insanı ben gerçekten çekemem. Peki farklı olarak ne yapabilirim?

• Eşeğe altın semer vursan eşek gene eşek arkadaşım bence o kız hala cinsellik düşünüyorsa şerefini kaybetmeye başlamış arkadaşım tamam bir hata yapmış ama illa yaptı diye 2nci 3üncü hatayı yapması gerekmez bence kaldı ki arkadaşları da diyorsun çevre kötü bence başta :/

• Uzaklaşmam gerektiğini düşünüyorum zaten. Az önce de cevapta söylemiştim ya ailesiyle tehdit edicem ya da farklı bir erkek arkadaşım benimle ilgilenmemesi için ona yönlendiricem.

• Kıza de ki ; anana babana olayı anlatmadan ikiile hatun, senle işim olmaz. Ayrıca 4-5 arkadaşı da benle beraber olma istiyor demişsin ya, belki , iddiaya girmişlerdir. Olabilir mi ?

0|1
    0|0
    • Verdiğiniz cevap için teşekkür ederim. Bana oyun gibi geliyor. Ailesine pek fazla olayı dayatmak istemiyorum ama çok kişinin isteği galiba bu yönde.

Hepsinin attığı mesajlar telefonumda hala duruyor. En iyisi bir şekilde bunları ailesine ulaştırmam...

Daha iyisi verilene kadar en iyi cevap.

Erkekler Ne Diyor 9

• senin sorun bir kere saçma sapan arkadaş... diğer sorunda ne kadar zorlasamda istemedi diyorsun, şimdi de kalkmışsın ayrıldıktan sonra sürekli o istedi havası veriyorsun neyin kafası bu kardeşim :))) tamam egonu tatmin et biraz :)

0|3
    0|1
    • ha ayrıca 4 gün de 1 ay geçiyor nasıl iş bu :)))

• Kimseye güvenin yoksa ben daha ne yapayım :) Eyvallah...

• sen daha hayatının ilk merdivenine basmışsın ve hayat bu kadar diyorsun :)))

• yalanciyi sikeyim akli sira ben sogle seks yapiyorum penisim bogle. braz kivirda gotine ssok. akli sira burdan kiz dusurcek. madem o kadar tecrubelisin. nye burda soruyon. bde yok arkaraslari bnle beraber olmak istiyo falan.

0|3
    0|1
    • Kardeşim gerizekalı gerizekalı konuşma! Ben yazımın başında demişim senin gibi zeka özrü olan kişiler yazmasın diye. Aptal aptal cevap verecekseniz hiç zahmet etmeyin diye! Şimdi sen okuduğunu anlamayacak kadar düşüncesiz biriysen niyetin nedir o da belli zaten.

• ya habu salaga uyup mesaj atmayin ya. yok mesaj atmislar yok sunu yapmislar. bir kiz dusunun gdecek millete. su usak beni bogle sikti dicek. vay be. neler varmista biz bilmiyoz. aksi bide oburleride bu usagn pesine kosacakn.

0|1
    0|1
    • Yahu kardeşim Allahını seversen bir git, senin kadar sorulara saçma sapan cevap veren kimse yok yol al.

• aslında f.ck body güzel bişey ama eger sen istemiyorsan senın ıcın uygun değilse bida konuşma.eğerki anlamıyorsa kabul et aklına gelebilcek en iğrenclikleri iste zaten biyerden sonra gidicektir. ;)

0|1
    0|0
    • Öncelikle verdiğin cevap için teşekkür ederim arkadaşım.

Benim için uygun biri değil, nokta konulmuş bir şeye devam etmek istiyor. Hani gerçekten benim içime dert olmuş birisi. Onu bazı şeylerle tehdit edip yol vermek istiyorum.

Diğer taraftan bakınca 1,5 yılımı yemiş birisi, sırf cinsellik için onun yüzünü görmek istemiyorum.

• arkadaşım sen hastamısın. kendi resmini koymuşsun eski kız arkadaşım fuckbuddy olmak istiyor diyorsun. tanıyan çıkarsa rezil olmayacakmısınız

trolmüsün feykmisin hastamısın nesin

0|1
    0|0
    • Bu cevabını kaale aldım, bu konuda haklısın. O tarafını düşünememiştim. Hiç değilse bu açıdan bakılacağı aklıma gelmemişti.

• sen bu kızların numarasını versene kardeş ne bu peşinde sıra olmuşlar

0|0
    0|0
  • problem yok, biraz g*tün kalkmış o kadar

0|0
    0|0
  • amacın burdan kız düşürmek mi kardeş çözemedim yalanını skeyim harbiden baya bir uçmuşsun :D

0|2
    0|1
    • :) :) Amaç? Kız düşürmek? Bela? Ne gerek var kardeşim. Benim yoğurt yerken dilim yanmış, neyin peşindesin sen :D

• Bir daha oku o zaman soruyu mk :) Ben penisimin boyu şu, çevresi şu, yok itfaiye hortumu gibi, yok sağlam dayarım gibi kelimeler kullanmadım. Gözünün çeperine su dökeyim :)

• ya bir sktir git he he

• Ya bir siktr . Öyle mesaj atacak kız . Sen yok cekeceksn naz yapacaksn . Çok komiksn

0|2
    0|1
    • Ergen olduğun belli. Cinsel organın ile beynin yer değiştirmiş. Millete verdiğin cevapları ben çok iyi takip ediyorum, sen rahat ol.

Kamışına su yürüyünce böyle sorulara cevap ver.

• Yukardaki yazdgni toplum içinde soylesen sikerler seni

• Hayal dünyanda genişmiş :) :) Çağ atlayamamışsın sen daha.

Yükleniyor...